Προς το περιεχόμενο

Περισσότερες παραγωγές ετοιμάζει το Netflix για το 2021


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, apostolosapok είπε

Από αυτούς που δεν ασχολήθηκαν ούτε 1 λεπτό να διαβάσουν και να δουν ότι η σειρά είναι ακριβώς το αντίθετο από αυτό που φαίνεται.

Δεν αρκεί αυτο που προσπαθησαν να περασουν στο promotion δηλαδη; Δεν ειναι θεματα που μπορεί να "παίζει" κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Κουβεντα κανουμε ρε φιλε.. Κανεις δν μας αναγκαζει.. 

Ναι φίλε, οκ, κουβέντα κάνουμε, κι εγώ ως μέλος της σας βρίσκω γκρινιάρηδες :)  είτε για την τιμή (την θεωρώ τίμια) είτε για το περιεχόμενο (έχει αρκετό ποιοτικό υλικό, ασχέτως αν τα παλιά πολλοί τα έχουν δει... αλλού) -- ειδικά όταν μπορείς να το κόβεις όποιο μήνα θες, αν δε σε ικανοποιεί. Κι ας μην πούμε πόσο ελαστικοί είναι με το account sharing...

Ναι, έχει και την τρασίλα του, αλλά έχει και τη νέα ταινία του Charlie Kaufman ας πούμε, και έχει χρηματοδοτήσει και καλές παραγωγές γενικώς. Κι όταν την τρασίλα την βλέπεις και στο top-10, σημαίνει πως ξέρουν γιατί χρηματοδοτούν τέτοια πράγματα (τα βλέπει ο κόσμος!) Σχεδόν κανένα τόσο popular μέσο δεν έχει μόνο top-quality.

38 λεπτά πριν, octap79 είπε

Δεν αρκεί αυτο που προσπαθησαν να περασουν στο promotion δηλαδη; Δεν ειναι θεματα που μπορεί να "παίζει" κανείς.

Καλώς ή κακώς δεν περνά κάθε μπανεράκι από όλα τα επίπεδα management/marketing... ok... το απέσυραν, είπανε συγνώμη... τι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση; Για κάποιον που δεν έχει καθόλου νετφλιξ ούτε είχε ποτέ αξίζει; Περισσότερο για ταινίες το σκέφτομαι γιατί δεν είμαι τόσο φαν των σειρών... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nosmtx είπε

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση; Για κάποιον που δεν έχει καθόλου νετφλιξ ούτε είχε ποτέ αξίζει; Περισσότερο για ταινίες το σκέφτομαι γιατί δεν είμαι τόσο φαν των σειρών... 

ειναι καθαρα υποκειμενικο

παρε τον ενα μηνα δωρεαν κ δες ,εγω προσωπικα το περιεχομενο του το βρισκω χαλια κ το ui του ακομα περισσοτερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, IgnoreThem είπε

ειναι καθαρα υποκειμενικο

παρε τον ενα μηνα δωρεαν κ δες ,εγω προσωπικα το περιεχομενο του το βρισκω χαλια κ το ui του ακομα περισσοτερο 

σκεφτόμουν να βάλω gift card... θα τον έχω τον δωρεάν μήνα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, SeaLion είπε

 

Καλώς ή κακώς δεν περνά κάθε μπανεράκι από όλα τα επίπεδα management/marketing... ok... το απέσυραν, είπανε συγνώμη... τι άλλο;

Για ποιο λέτε; 

12 ώρες πριν, octap79 είπε

Δεν αρκεί αυτο που προσπαθησαν να περασουν στο promotion δηλαδη; Δεν ειναι θεματα που μπορεί να "παίζει" κανείς.

Ποιο λες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/9/2020 στις 8:46 ΜΜ, sdragon είπε

Καλά το Netflix έχει πολλή πλάκα. Κόβει μια από τις καλύτερες σειρές του και μιλά για αύξηση του περιεχομένου του. Όμως δεν μας λέει τι ποιότητα θα έχει. Ήδη βλέπουμε ποσότητα και από ποιότητα, άστα να πάνε. Θα το κόψω μόνο και μόνο μπας και βάλουν μυαλό.

Μπράβο Έλληνα πολεμιστή. Ρίξε το κατεστημένο! Επόμενη στάση: Σμύρνη.
Υ.Γ. Εσένα περίμεναν!

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις σειρές που κόβουν να προσθέσω ότι εμένα δεν μ' αρέσει το αντίθετο. Δηλαδή μια σειρά επειδή έχει πιάσει να την ξεχειλώνουν για όσο πάει, και αυτό δεν είναι πρόβλημα μόνο του Netflix.

Το ζήτημα είναι να τελειώνει μια σειρά αξιοπρεπώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, alexandros9019 είπε

Μπράβο Έλληνα πολεμιστή. Ρίξε το κατεστημένο! Επόμενη στάση: Σμύρνη.
Υ.Γ. Εσένα περίμεναν!

Ενώ εσύ συνέχισε να πληρώνεις το Netflix για να προβάλει το Cuties. Θα μείνεις σίγουρα στην ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/9/2020 στις 5:57 ΜΜ, Zengar Zombolt είπε

Ας ρίξει λίγο τις τιμές η να βγάλει πλάνο για 1 οθόνη με κάνα 5€.....
και να φέρει και άλλο region locked υλικό το Netflix και ας αφήσει τις μέτριες παραγωγές του για λίγο καιρό.
 

Στα 14 ευρώ που έχει ταυτόχρονη προβολή σε 4 συσκευές, αν το μοιράζεσαι με άλλα 3 άτομα, σου βγαίνει 3.5 ευρώ το μήνα. Άρα είναι πολύ καλά. Τώρα αυτό με το υλικό ναι χρειάζεται οπωσδήποτε, άσε που γενικά ανάλογα με τη χώρα που βρίσκεσαι δεν έχει και ακριβώς το ίδιο περιεχόμενο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, MaxFlou είπε

Στα 14 ευρώ που έχει ταυτόχρονη προβολή σε 4 συσκευές, αν το μοιράζεσαι με άλλα 3 άτομα, σου βγαίνει 3.5 ευρώ το μήνα. Άρα είναι πολύ καλά. Τώρα αυτό με το υλικό ναι χρειάζεται οπωσδήποτε, άσε που γενικά ανάλογα με τη χώρα που βρίσκεσαι δεν έχει και ακριβώς το ίδιο περιεχόμενο. 

και εγω ετσι το εχω τωρα
απλα θα ηθελα ατομικο πλανο 
γιατι ΠΟΤΕ δεν ειναι μονο 4 σε ενα account 
το δινουν και σε αλλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...