Προς το περιεχόμενο

30% go for more σε τηλεοράσεις από 499€ @MM


fazer 1000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, p_under είπε

Έχουν πιστωθεί σε κάποιον οι "απλοί" πόντοι για την αγορά; 

σε εμενα πιστωθηκαν κατευθειαν οι απλοι ποντοι. Μην ανησυχεις θα μπουν, μεχρι πεντε εργασιμες λεει στους ορους για τους απλους. Σε παλαιοτερη αγορα μου θυμαμαι μπηκαν μετα απο 2-3 ημερες.

Επεξ/σία από tzortzis911
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, adok13 είπε

για την oled b9 lg έχει κάποιος γνώμη; βγαίνει 910 .1300 την έχουνε στο κατάστημα.

Εισαι σιγουρος?Εγω 1400 την βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εισαι σιγουρος?Εγω 1400 την βλεπω.

στα media markt στην Αργυρούπολη και στο Ρέντη την έχει 1300. δε ρώτησα μήπως είναι εκθεσιακή και την έχουν πιο κάτω αλλά αύριο θα ξαναρωτήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, adok13 είπε

στα media markt στην Αργυρούπολη και στο Ρέντη την έχει 1300. δε ρώτησα μήπως είναι εκθεσιακή και την έχουν πιο κάτω αλλά αύριο θα ξαναρωτήσω.

Το λεω γιατι μου κανει εντυπωση για ποιο λογο να υπαρχει αυτη η διαφορα τιμης μεταξυ site και καταστηματων αν δεν παιζει κατι αλλο.

Δεν χρειαζεται φυσικα να σου πω οτι εκθεσιακα και Oled ειναι μακρια και αγαπημενα.

Αν οντως ισχυει η τιμη αυτη και δεν ειναι εκθεσιακη,τοτε πολυ απλα μιλαμε για ισως την χαμηλοτερη τιμη που εχει παιξει ποτε 55αρα oled τηλεοραση της LG στην Ελλαδα. Και εχει σχεδον 300ευρω διαφορα απο την CX που δεν τα λες λιγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, madboy είπε

Ανάμεσα σε 55αρες LG CX και Samsung Q90 ποια θα προτείνατε; Νομίζω υπερτερεί λίγο η.Samsung.

Υπερτερεί σε τι ακριβώς? Είναι κατα τη γνώμη σου καλύτερη η εικόνα της q90 οταν τις ειδες δίπλα δίπλα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, wolfskinn είπε

Υπερτερεί σε τι ακριβώς? Είναι κατα τη γνώμη σου καλύτερη η εικόνα της q90 οταν τις ειδες δίπλα δίπλα? 

Δεν τις έχω δει live αλλά σε review της LG ανέφεραν σαν καλύτερη επιλογή την Samsung. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, madboy είπε

Δεν τις έχω δει live αλλά σε review της LG ανέφεραν σαν καλύτερη επιλογή την Samsung. 

Δεν υπαρχει καποια Qled που να ειναι συνολικα καλυτερη απο OLED της LG/Sony 2019 και επειτα, ειδικα οσον αφορα τις ταινιες οπου η διαφορα ειναι μεγαλη. Απο εκει και μερα, η q90 ειναι το next best thing και για καποιες χρησεις (π.χ. gaming) μπορει και να ειναι καλυτερη απο καποιες OLED.

 

Source:https://www.rtings.com/tv/tools/table

Επεξ/σία από panos4tw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, madboy είπε

Δεν τις έχω δει live αλλά σε review της LG ανέφεραν σαν καλύτερη επιλογή την Samsung. 

Θα σου ελεγα να κανεις καλυτερο φιλτραρισμα των reviews που διαβαζεις. Πολλα βεβαια εξαρτωνται και απο τη χρηση που τη θελει ο καθενας...

Εγω θα επαιρνα την LG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι γνώμη έχετε για την xh9096; Την προτείνετε για ps5; Σε σύγκριση με την q80t;

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/samsung-qe85q80taxxh/1503901

Επίσης, η απόσταση θέασης θα είναι στα 4,30m κι είπα να δω για την 85". Θεωρείτε πως θα είμαι οκ, ή είναι πολύ μεγάλη η απόσταση και θα χάνω λεπτομέριες?

Τέλος, έχει κάνεις γνώμη για την 5ετή εγγύηση των MM. Αξίζει;

Επεξ/σία από alexisss13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πήρα αυτή που είχε γράψει ο @Geo4ever στην πρώτη σελίδα. Πράγματι ήταν καλή προσφορά. Το θέμα είναι ότι και εγώ δεν ξέρω τελικά αν έχει hdmi 2.0 ή 2.1 αφού δεν γράφει τίποτα απο πίσω. Η μία hdmi πάντως έχει σύμβολο ένα gamepad.

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...