Προς το περιεχόμενο

Δεν είναι αστείο: η κυκλοφορία του Cyberpunk 2077 αναβάλλεται για τον Δεκέμβριο!


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αστεία δικαιολογία το δουλεύουν απ' το σπίτι όταν μιλάμε για προγραμματιστές και γενικότερα εργαζομένους, που το αντικείμενο εργασίας τους είναι ο η/υ..

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, Vassilis_24 είπε

Αστεία δικαιολογία το δουλεύουν απ' το σπίτι όταν μιλάμε για προγραμματιστές και γενικότερα εργαζομένους, που το αντικείμενο εργασίας τους είναι ο η/υ..

Δηλαδή μας λες ότι μίτινγκ,  scrum-σπριντ και worshop σε κρίσιμες φάσεις ανάπτυξης με τους άλλους τομείς/υπεύθυνους (ιδίως σε πρότζεκτ που δεν είναι μόνο λογισμικό και συντονίζεται με μισή ντουζίνα άλλα ντιπάρτμεντ), είναι το ίδιο όταν δουλεύουν όλοι από το σπίτι;
Σε κατάσταση πανδημίας με πολλαπλές απολύσεις/μειώσεις προσωπικούς λόγω παράλληλης ύφεσης σε εταίρους/θυγατρικές/παρόχους;

Επέτρεψε με να αμφιβάλω πάρα, μα πάρα πολύ.
 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Γμτ,στις 19 με βόλευε γτ στις 18 έχω τα γενέθλια μου 😜

Δε πειράζει ρε παιδιά χαλαλι θα μου το φέρει ο αγιοΒασιλης 

 

 

Στην ονομαστική εορτή σου θα το έχεις!!! Μην ανησυχείς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, oKoBoko είπε

καλλίτερα να το εγκαινιάσουμε με το καινούργιο σύστημα

Το πρόβλημα είναι ότι αυτό ακριβώς έλεγα το καλοκαίρι, όταν ανακοινώθηκε η καθυστέρηση. Το σύστημα το έφτιαξα σε διάστημα τριών μηνών, αλλά το παιχνίδι ακόμη δεν βγήκε!..

Οπότε τώρα λέω "Καλύτερα, να το εγκαινιάσουμε όταν οι 6800XT/3080 θα έχουν €300"!..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Balantakos είπε

Ωραια αρα το Cyberpunk θα ειναι παιχνιδαρα.

Αν θεωρείς το τελευταίο GTA παιχνιδάρα, τότε ναι, λογικά θα σου αρέσει.

Μυρίζομαι pre-order εδώ.

  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απορώ πάντως γιατί το βγάζουν μέχρι και στο stadia και δεν το βγάζουν για switch. Μετά την εκπληκτική επιτυχία που είχε στο switch το witcher πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον λόγο.

Επεξ/σία από johnny7_7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικαιούνται να διαμαρτύρονται μόνο όσοι έχουν κάνει preorder το παιχνίδι, υπό το πρίσμα ότι έχουν προπληρώσει το προϊόν με μια συμφωνημένη ημερομηνία διάθεσης η οποία δεν έχει τηρηθεί.

Οι υπόλοιποι (όπως εγώ) που θα αγοράσω το παιχνίδι όταν κυκλοφορήσει σε τι ακριβώς με επηρεάζει το delay ως καταναλωτή;

Ποτέ δεν κατάλαβα το preorder στα video games, εφόσον μάλιστα δεν συνοδεύεται από κάποια γενναία έκπτωση ή πραγματικά άξιο λόγου έξτρα υλικό.

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...