Προς το περιεχόμενο

Ενημέρωση παραγγελιών από MediaMarkt που περιλαμβάνουν τον Toshiba εξ.σκληρό των 19,90€


vagdesign

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ήρθε e-mail χθες ότι έχει βρεθεί το προϊόν και ότι σε τρεις εργάσιμες μέρες θα μου πούνε για την παραλαβή έχω παραγγείλει δύο τεμάχια......

 

Το παρακάτω που θα πω δεν έχει σχέση με τους toshiba έχει σχέση όμως με τά xiaomi TV box που είχαν σε προσφορά στα 30 ευρώ τα έχω παραγγείλει από το καλοκαίρι μετά από αρκετές τηλεφωνικές επικοινωνίες και ενώ στο site όταν καταφέρει να φορτώσει τις παραγγελίες μου γράφει πως εχουν αποσταλεί....ενώ δεν έχω παραλάβει τίποτα, και είχα μιλήσει την Παρασκευή πάλι άμα είναι επειδή μιας και έχω χρησιμοποιήσει και μία δωροεπιταγή στην παραγγελία μου είτε να ακυρωθεί και να μου δώσουν τη δωροεπιταγή πίσω ήταν απλά να μου κάνουνε αναβάθμιση στα mi box s που τα έχουν διαθέσιμα και με παίρνει τηλέφωνο χθες μία αγενέστατη μου μιλούσε στον ενικό με υφάκι και μασώντας ταυτόχρονα τσίχλα σαν χαζο bimbo να μου πει πως δεν το έχουν και άμα θέλω να μου πουλήσουν το mi box s στα 50 ευρώ το καθένα αντί για τα 30 ευρώ που είχα κλείσει το mi box και της είπα πως δεν ενδιαφέρομαι γιατί βγαίνει πολύ μετά και μου λέει "καλά θα σου στείλουμε την δωροεπιταγή πίσω.... Γειαααασσα!"

Και μου το κλείνει....

Πραγματικά ήθελα να ήξερα τι άτομα έχουνε βάλει εκεί μέσα και βλέπουμε έτσι όπως πάνε τα media markt θα βάλουν λουκέτο στην Ελλάδα....κρίμα

Edit: με το που τελείωσα το γράψιμο του παραπάνω έπεσε sms για παραλαβή το πρώτου σκληρου

Και τώρα ήρθε και το δεύτερο sms για τα δεύτερα σκληρό

 

tenor.gif

 

Την αρνητική βαθμολογία θα την φάνε στο skroutz και στο google για την αναμονή και τελική ακύρωση των mi box και την αγενέστατη υπάλληλο που με "εξυπηρέτησε"

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Zengar Zombolt είπε

Μου ήρθε e-mail χθες ότι έχει βρεθεί το προϊόν και ότι σε τρεις εργάσιμες μέρες θα μου πούνε για την παραλαβή έχω παραγγείλει δύο τεμάχια......

Το παρακάτω που θα πω δεν έχει σχέση με τους toshiba έχει σχέση όμως με τά xiaomi TV box που είχαν σε προσφορά στα 30 ευρώ τα έχω παραγγείλει από το καλοκαίρι μετά από αρκετές τηλεφωνικές επικοινωνίες και ενώ στο site όταν καταφέρει να φορτώσει τις παραγγελίες μου γράφει πως εχουν αποσταλεί....ενώ δεν έχω παραλάβει τίποτα και είχα μιλήσει την Παρασκευή πάλι άμα είναι επειδή έχω χρησιμοποιήσει και μία δωροεπιταγή στην παραγγελία μου είτε να ακυρωθεί και να μου δώσουν τη δωροεπιταγή πίσω ήταν απλά να μου κάνουνε αναβάθμιση στα mi box s που τα έχουν διαθέσιμα και με παίρνει τηλέφωνο χθες μία αγενέστατη μου μιλούσε στον ενικό με υφάκι και μασώντας ταυτόχρονα τσίχλα σαν χαζο bimbo να μου πει πως δεν το έχουν και άμα θέλω να μου πουλήσουν το mi box s στα 50 ευρώ το καθένα αντί για τα 30 ευρώ που είχα κλείσει το mi box και της είπα πως δεν ενδιαφέρομαι γιατί βγαίνει πολύ μετά και μου λέει "καλά θα σου στείλουμε την δωροεπιταγή πίσω.... Γειαααασσα!"

Και μου το κλείνει....

Πραγματικά ήθελα να ήξερα τι άτομα έχουνε βάλει εκεί μέσα και βλέπουμε έτσι όπως πάνε τα media markt θα βάλουν λουκέτο στην Ελλάδα

Ακόμα περίμενες για το Mi Box; Εμένα χωρίς καμία ακύρωση ή ενημέρωση επέστρεψαν τα λεφτά πίσω στην κάρτα.
Η παραγγελία ακόμα έρχεται φυσικά :P :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οι αγγελίες ζήτησης και προσφοράς, στις αγγελίες παρακαλώ, όχι στη ροή των νημάτων για την ενημέρωση των μελών.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με πήραν τηλ και μου είπαν ότι θα το στείλουν σπίτι δωρεάν, αφού δεν μπορώ να κάνω παραλαβή από το κατάστημα όπως ζήτησα λόγω του lockdown. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, klainmein είπε

Εμένα με πήραν τηλ και μου είπαν ότι θα το στείλουν σπίτι δωρεάν, αφού δεν μπορώ να κάνω παραλαβή από το κατάστημα όπως ζήτησα λόγω του lockdown. 

Θεσσαλονίκη, εμένα έχει έρθει το mail αλλα καμμία κλήση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, theo93 είπε

Θεσσαλονίκη, εμένα έχει έρθει το mail αλλα καμμία κλήση

Κι εμένα Θεσσαλονίκη. 2311803795, πάρ'τους εσύ! 😁

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραλαβή από Πυλαία το είχα βάλει και δεν έχω ιδέα αν έχει φτάσει ή πως θα γίνει τώρα η κατάσταση.....
Μονο σε λίγους έφεραν στην Θεσσαλονίκη?

Μου ήρθε και εμένα SMS ότι έφτασε στην Πυλαία αλλά κανένα τηλ ακόμα

Επεξ/σία από t-shock
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου έστειλαν email ότι η παραγγελία μου έχει σταλεί! Μιλάμε πρέπει να είναι η ποιο κατά τύχη παραγγελία που έχω κάνει. Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να τους στείλουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...