Προς το περιεχόμενο

Αύξηση στην τιμή των ακριβών συνδρομητικών πακέτων του Netflix στις ΗΠΑ


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, SakafliaC είπε

Ε για να διαβάζεις την εφημερίδα του κομιστή τέτοια μαργαριτάρια θα γράφεις κιόλας..

Οκ κλείσε πρώτα εσύ τη συνδρομή σου επειδή την ακρίβυναν 1$ στην άλλη άκρη του κόσμου που τη μοιράζεστε με άλλα 3 άτομα μέσω Τουρκίας επειδή δεν έχει Κωνσταντίνου και Ελένης, και μετά ξαναέλα να κρίνεις το τί διαβάζω εγώ.

Ίσα ίσα που την κατηγόρισα ως ultra low ποιότητα. Όπως είναι εξάλλου και τα μισά σχόλια εδώ μέσα. 

Επεξ/σία από polaki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

10 λεπτά πριν, polaki είπε

Οκ κλείσε πρώτα εσύ τη συνδρομή σου επειδή την ακρίβυναν 1$ στην άλλη άκρη του κόσμου που τη μοιράζεστε με άλλα 3 άτομα μέσω Τουρκίας επειδή δεν έχει Κωνσταντίνου και Ελένης, και μετά ξαναέλα να κρίνεις το τί διαβάζω εγώ.

Ίσα ίσα που την κατηγόρισα ως ultra low ποιότητα. Όπως είναι εξάλλου και τα μισά σχόλια εδώ μέσα. 

Πού ακριβώς έγραψα εγώ ότι έκλεισα τη συνδρομή μου? Πού έγραψα ότι μοιράζομαι τη συνδρομή μου μέσω Τουρκίας?

Γενικότερα δεν καταλαβαίνω τι γράφεις πραγματικά..

Όσο για το τι διαβάζεις, διαβάζεις Πρώτο Θέμα τελικά ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Mitsaras29 είπε

Κάτσε να έρθει το disney+ σε λίγο καιρό και τα λέμε! Και εάν και αυτό είναι πιο ακριβό υπάρχουν και άλλοι τρόποι 😉

Σχεδόν ένα χρόνο το χρησιμοποιώ αλλά οκ δεν είναι και η σούπερ ντουπερ υπηρεσία για εμένα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, polaki είπε

Χρήστης δεν είσαι, αλλά πολύ μπερδεμένος σίγουρα είσαι. 

Μάγκες, αν σας αρέσει το υλικό που έχει, πληρώνετε και το βλέπετε. Αν κρίνετε ότι δεν αξίζει, κλείνετε τη συνδρομή και βλέπετε κάτι άλλο.

Τα υπόλοιπα στο καφενείο. Μέσω Zoom βέβαια, γιατί τα κλείνουν και αυτά. 

Δηλαδή τί παράκανε το Netflix για πες μου. Εμένα προσωπικά πες μου, θέλω να ενημερωθώ περισσότερο από σένα που φαίνεται ότι είσαι γνώστης. 

Δείξε μου και την ακυρωμένη συνδρομή σου, θέλω να δω την ημερομηνία που λήγει και ότι είναι ακυρωμένη. Για όλα τα υπόλοιπα, πήγαινε και εσύ στο καφενείο μέσω Zoom. 

Ποιά 2 δολάρια φίλε μου, οι Έλληνες εδώ που γκρινιάζουν ΔΕΝ επηρεάζονται από την αλλαγή αφού (τουλάχιστον όχι ακόμα) δεν είναι για εμάς. 

Επίσης ΕΙΔΙΚΑ στο Premium, η αύξηση δεν είναι $2 αλλά $0.50 για τη συντριπτική πλειοψηφία. Δηλαδή είναι να τους λυπάσαι πλέον πόσο θλιβεροί και μίζεροι είναι με την κλάψα τους.

Screenshot or it didn't happen. Για ανέβασε φίλε μου screenshot της ακύρωσής σου και εσύ να δούμε. Λογικά Ιούνιο του 2019 είναι, σωστά? Παρακαλάνε κιόλας ε? Ε τους καημένους, πώς τους πετσόκοψες έτσι...

Χρήστης δεν είμαι και καθόλου μπερδεμένος δεν είμαι. Συμφωνώ με ότι γράφεις στην συνέχεια, ούτε εξέφρασα κάτι αντίθετο, δεν σου αρέσει = το σταματάς. Κάποιοι άλλοι έχουν θέματα, όχι εγώ που σχολίασα κάτι λογικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/10/2020 στις 11:14 ΜΜ, basilis_k6 είπε

με τοσες φοβερες σειρες λογικο ειναι. οι ταινίες του επίσης πολύ δυνατες, ειδικα οι καινουργιες ειναι όλες απιθανες!!!

Στο Ελληνικό δεν έχει ούτε τα 3/10 της γκάμας που έχει το Αμερικάνικο. Και πληρώνεις τα ίδια λεφτά. Ίδια λεφτά για το 30% του περιεχομένου. Μόλις τελειώσει ο μήνας εγω ακυρώνω την συνδρομή μου. Δεν έχει τίποτα να δω πλέον.

 

ΕΔΙΤ: Αναγκάζομαι να βρίσκω πειρατικές τις ταινίες που έχει το Αμερικάνικο και δεν έχει το Ελληνικό. Δηλαδή αν είναι δυνατόν. 

Επεξ/σία από Paul_GR
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...