Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλές εξελίξεις από χθες. Μήπως ξέρει κάνεις που έχει φτάσει ο Κώτσος σε digital; Για εμάς τους διπλά πικραμένους; Και Κώτσος και digital. 😆 Και Νοέμβρη μαζί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dragonrider1997 είπε

Καταλαβα θα πάρω να δω τι έχει γίνει... θα έπρεπε να βγαίνει και στο ιστορικό παραγγελιών?

παρακολούθηση παραγγελίας το ελέγχεις αυτό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, exan36 είπε

Δηλωση ενδιαφεροντος πλαισιο 25/2 σημερα με καλεσανε αυριο ερχετε και morales - 30%

-30 euro λογικά δηλαδή 50% έκπτωση . 

Επεξ/σία από Aduatiques
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ascian είπε

Ναι ακριβώς, δηλαδή πώς να κατηγορήσω κάποιο άτομο που απλά ήθελε την κονσόλα όπως την ήθελα και εγώ; Δεν φταίνε τα παιδιά. Τα καταστήματα εδώ έχουν κάκιστη διαχείριση της κατάστασης. Το ότι άλλα καταστήματα δίνουν απλόχερα αυτό που άλλοι έχουμε πληρώσει μήνες είναι σαφώς ευθύνη των επιχειρήσεων. Ο λόγος που είχα διαλέξει τότε τον Κωτσο είναι γιατί εκείνη τη στιγμή ήταν το μόνο κατάστημα που δεχόταν παραγγελίες το Νοέμβρη (και έψαξα και τις άλλες πριν το κάνω, όσο μπορώ να αποφεύγω τη μοίρα μου) αλλά είπα γάμα το και το πλήρωσα, γιατί είχα κάνει παραγγελία με παραλαβή/πληρωμή από τα Public μερικές μέρες πριν και ήθελα να το ξανακάνω από κει επί πληρωμής όμως αλλά είχαν κλείσει τις επιλογές, αν θυμάμαι καλά δεν φαινόταν καν η σελίδα του προιόντος 

και εγώ μεταξύ Κώτσο-Πλαίσιο ήμουν, αλλά επειδή πήρα και τηλεόραση μαζί και στον Κωτσόβολο με εξύπηρετησαν καλύτερα διάλεξα το Κώτσο.. τώρα έχω 4k tv και θα παίζω το Πάσχα, ενώ αν είχα διαλέξει το Πλαίσιο μάλλον θα το είχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από όσους καλέσανε σήμερα από Πλαίσιο λόγω της λίστας ενδιαφέροντος και είπαν θα σας ξανακαλέσουν μέσα στη μέρα από τις πωλήσεις, έλαβε κανεις κλήση δεύτερη; 
 

Εμένα κανεις, καλά είπα να κρατήσω μικρό καλάθι. 

Επεξ/σία από Dimos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Dimos13 είπε

Από όσους καλέσανε σήμερα από Πλαίσιο λόγω της λίστας ενδιαφέροντος και είπαν θα σας ξανακαλέσουν μέσα στη μέρα από τις πωλήσεις, έλαβε κανεις κλήση δεύτερη; 
 

Εμένα κανεις, καλά είπα να κρατήσω μικρό καλάθι. 

Κάλεσαν και εμένα φίλε το μεσημέρι και μου είπαν πως θα με καλέσουν το απόγευμα αλλά δεν με κάλεσε κάποιος! Ας ελπίσουμε να μας καλέσουν αύριο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Dimos13 είπε

Από όσους καλέσανε σήμερα από Πλαίσιο λόγω της λίστας ενδιαφέροντος και είπαν θα σας ξανακαλέσουν μέσα στη μέρα από τις πωλήσεις, έλαβε κανεις κλήση δεύτερη; 
 

Εμένα κανεις, καλά είπα να κρατήσω μικρό καλάθι. 

Ρε φίλε και μένα με πήραν το μεσημέρι αλλά το απόγευμα δεν με ξαναπήραν έχε λίγο υπομονή από τη στιγμή που βρέθηκε διαθέσιμο στο όνομα μας αύριο θα μας πάρουν πιστεύω 100% και παίζει από Δευτέρα να το έχουμε κιόλας! Οπότε δε βρίσκω λόγο να απελπιζεσαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SoLiTuDe-3- είπε

 

Παίδες Υπάρχει κάποιος που τον πήραν σήμερα από πλαίσιο για να του στείλουν την κονσόλα και του έστειλαν email το κωδικό αλλά στο email φαίνεται μόνο η έκπτωση για το παιχνίδι και όχι η κονσόλα?? τους πήρα και μου είπαν ότι είναι κάποιο λάθος στο μήνυμα και οτι θα έρθει κανονικά πακέτο τη Δευτέρα... εννοείται πως χεστηκα στην αρχή 😂😂😂😂

A ρε κερατα.

Α τελικα δεν σου το στειλουν θα με βγαλω μια ωραια φωτο την ωρα που θα γελαω, και θα την ανεβασω εδω..😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, SKOKMAN είπε

A ρε κερατα.

Α τελικα δεν σου το στειλουν θα με βγαλω μια ωραια φωτο την ωρα που θα γελαω, και θα την ανεβασω εδω..😂

 

Μη λες τέτοια χαχα χαχα χαχα χαχα χαχα χαχα χαχα παίζει να είμαι ο μόνος Που έχω κωδικό αποστολής όλοι από τη χαρά τους δε ρώτησαν😂😂😂

Screenshot_20210318-231049_Outlook.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...