Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 21/3/2021 στις 8:15 ΜΜ, Misteri888 είπε

Εγώ έχω κάνει 16/03,αλλα ξερω παιδι που παραλαμβανει με 24/02!Δεν ξερω τι παιζει ειλικρινά! Disc πάντα! 

θα μας τρελλανουν εγώ είμαι 20-2 !!!από ποοιο κατάστημα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/3/2021 στις 8:32 ΜΜ, selin323 είπε

θα μας τρελλανουν εγώ είμαι 20-2 !!!από ποοιο κατάστημα ?

Πλαίσιο! 

Επεξ/σία από Praetorian
edit από greeklish
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού παρέλαβαν από Sony center 18/02 κάποιοι φίλοι από το forum , θεωρώ ότι κι εγώ 19/02 θα παραλάβω. Θα το σπρώξω εδώ όταν έχω ενημέρωση γιατί παρέλαβα προχτές από Γερμανό .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Subrosaval είπε

Αφού παρέλαβαν από Sony center 18/02 κάποιοι φίλοι από το forum , θεωρώ ότι κι εγώ 19/02 θα παραλάβω. Θα το σπρώξω εδώ όταν έχω ενημέρωση γιατί παρέλαβα προχτές από Γερμανό .

Το θέμα είναι ότι εγώ και άλλος ένας φίλος εδώ είναι επίσης 17/2 και δεν έχουμε παραλάβει ούτε έχουμε ενημέρωση. Όπως επίσης και το παλικάρι που είναι από 5/2.

Ελπιζω να υπάρξει κι άλλη παραλαβή αυτήν την εβδομάδα αλλιώς μας βλέπω για κανενα μήνα ακόμα αναμονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, petran91 είπε

Το θέμα είναι ότι εγώ και άλλος ένας φίλος εδώ είναι επίσης 17/2 και δεν έχουμε παραλάβει ούτε έχουμε ενημέρωση. Όπως επίσης και το παλικάρι που είναι από 5/2.

Ελπιζω να υπάρξει κι άλλη παραλαβή αυτήν την εβδομάδα αλλιώς μας βλέπω για κανενα μήνα ακόμα αναμονή.

Εγώ έκανα παραγγελία στο Golden 19/02 για εμένα  και στη Γλυφάδα 21/02 για τον αδερφό μου.

Όμως ήρθε μετά από 4 μήνες η παραγγελία από Γερμανό για 2 συσκευές + accessories οπότε καλυφθήκαμε.

Θεωρώ ότι από τα δυο καταστήματα κάτι θα κάτσει. Dum spiro spero ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/3/2021 στις 10:03 ΜΜ, Misteri888 είπε

...

Δεν έχω κανονίσει τρόπο παραλαβής. Όταν με πάρουν τηλ θα κανονίσουμε από ότι μου είπαν . Σκοπεύω να τους πω ότι λόγω κορόνας έχω αποκλειστεί στο εξοχικό και θα στείλω ένα φίλο να παραλάβει .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Subrosaval είπε

Δεν έχω κανονίσει τρόπο παραλαβής. Όταν με πάρουν τηλ θα κανονίσουμε από ότι μου είπαν . Σκοπεύω να τους πω ότι λόγω κορόνας έχω αποκλειστεί στο εξοχικό και θα στείλω ένα φίλο να παραλάβει .

Ξερεις αν γινεται να αλλαξεις τα στοιχεια, ουσιαστικα να παραδωσεις σε αλλον την σειρα?! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Misteri888 είπε

Ξερεις αν γινεται να αλλαξεις τα στοιχεια, ουσιαστικα να παραδωσεις σε αλλον την σειρα?! 

Νομιζω γινεται, βασικα δηλωνεις ονομα που θα ερθει να παραλαβει για εσενα για τους χψ λογους 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Aleex είπε

Νομιζω γινεται, βασικα δηλωνεις ονομα που θα ερθει να παραλαβει για εσενα για τους χψ λογους 

Ενδιαφερομαι, αλλα δεν ειμαι Αθηνα! Οποτε μιλαμε για courier! An thes steile minima me mail sto [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Misteri888 είπε

Ενδιαφερομαι, αλλα δεν ειμαι Αθηνα! Οποτε μιλαμε για courier! An thes steile minima me mail sto [email protected]

Δεν μιλούσες με εμένα πρίν φίλε μου, εγω απλά είπα ότι γίνεται να αλλάξεις το όνομα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Aleex είπε

Δεν μιλούσες με εμένα πρίν φίλε μου, εγω απλά είπα ότι γίνεται να αλλάξεις το όνομα :P

Ok! 

1 ώρα πριν, Subrosaval είπε

Αφού παρέλαβαν από Sony center 18/02 κάποιοι φίλοι από το forum , θεωρώ ότι κι εγώ 19/02 θα παραλάβω. Θα το σπρώξω εδώ όταν έχω ενημέρωση γιατί παρέλαβα προχτές από Γερμανό .

Ενδιαφετομαι φιλε! Αν θες στειλε mail gia leptomeries sto [email protected]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Misteri888 είπε

Ενδιαφερομαι, αλλα δεν ειμαι Αθηνα! Οποτε μιλαμε για courier! An thes steile minima me mail sto [email protected]

Αν δεν είσαι Αθήνα δύσκολο. Διότι οποίος το Πάρει θα παει αντί εμου να το πάρει . Δεν θα το αγοράσω και να το ταχυδρομήσω αργότερα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Subrosaval είπε

Αν δεν είσαι Αθήνα δύσκολο. Διότι οποίος το Πάρει θα παει αντί εμου να το πάρει . Δεν θα το αγοράσω και να το ταχυδρομήσω αργότερα .

Δεν γινεται απλα να αλλαξεις το ονομα και τον αριθμο?! Για να κανω εγω την παραγγελία?! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Subrosaval είπε

Αν δεν είσαι Αθήνα δύσκολο. Διότι οποίος το Πάρει θα παει αντί εμου να το πάρει . Δεν θα το αγοράσω και να το ταχυδρομήσω αργότερα .

Digital ή disc? 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...