Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ήρθε επιτέλους η ώρα και για εμένα να αφήσω το νήμα. Μόλις παρέλαβα από Πλαίσιο αφού είχα μπει σε λίστα ενδιαφέροντος στις 11/3. Ελπίζω όλοι να παραλάβουν σύντομα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ηρθε η ωρα να λήξει η αγωνια μου! Παραγγελια κωτσοβολος 7/10 και παράδοση ps5 disc πριν απο λιγο!! επιτελους το καψιμο ειναι πλεον γεγονοσ!!

Επεξ/σία από mikebrs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, mikebrs είπε

Ηρθε η ωρα να λήξει η αγωνια μου! Παραγγελια κωτσοβολος 7/10 και παράδοση ps5 disc πριν απο λιγο!! επιτελους το καψιμο ειναι πλεον γεγονοσ!!

Καλό κάψιμο φίλε 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε σπίτι το θηρίο 😍

Από δω και πέρα μόνο πλαίσιο και ξερό ψωμί!!!

(Από λίστα ενδιαφέροντος 5 Μαρτίου)

Υπομονή μάγκες η ώρα φτάνει για όλους.. ευχαριστώ για την παρέα μέχρι τώρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία απο Κώτσο 6/10 αντικαταβολή και ήρθε σήμερα.

Ευχαριστώ για την συντροφιά που μου χαρίσατε μέχρι σήμερα 

Καλή συνέχεια και καλή υπομονή

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Aleex είπε

Κάνεις με 19/03 Digital από Πλαίσιο που να δέχτηκε τηλέφωνο;

και εγώ 19/03 Digital. φυσικά δεν με πήραν ακόμα. Τι ώρα την έκανες; Να ξέρουμε πάνω κάτω τι γίνεται; Εγω  16.00 η ώρα την έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κάποιο θεμα το site του Κώτσου για τη εξελιξη παραγγελιας; Βάζω κωδικό, τηλέφωνο και οτι δεν ειμαι ρομπότ (απ'οσο γνωριζω τουλάχιστον) και παίρνω σφάλμα 0. Μπορεί να τσεκάρει κάποιος; Ευκολότερα θα πάρω απάντηση εδώ παρά στο τηλέφωνο του Κώτσου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, mihalakis είπε

Εχει κάποιο θεμα το site του Κώτσου για τη εξελιξη παραγγελιας; Βάζω κωδικό, τηλέφωνο και οτι δεν ειμαι ρομπότ (απ'οσο γνωριζω τουλάχιστον) και παίρνω σφάλμα 0. Μπορεί να τσεκάρει κάποιος; Ευκολότερα θα πάρω απάντηση εδώ παρά στο τηλέφωνο του Κώτσου

Εμένα μου εμφανίζει τη παραγγελία κανονικά. Κάνει κάτι τέτοια περίεργα το σάιτ τους κάθε τόσο άρα δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα. Εκδήλωση ενδιαφέροντος πλαίσιο 17/3, παρέλαβα σήμερα,disc! Ευχαριστώ το πλαίσιο αλλά και το φίλο που το ανέφερε εδώ πρώτος, δε θα έπαιρνα τηλ από μόνος μου ποτέ! Με το καλό και στους υπόλοιπους

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, axhsa είπε

και εγώ 19/03 Digital. φυσικά δεν με πήραν ακόμα. Τι ώρα την έκανες; Να ξέρουμε πάνω κάτω τι γίνεται; Εγω  16.00 η ώρα την έκανα.

Γύρω στις 6, είχα στείλει ενα email και με πήραν πριν λίγο να μου πουν πως Απρίλη βλέπουν για επόμενη παραλαβή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΜΠΟΥ είπε

Πάντως παιδιά για να είναι πιο γλυκειά η αναμονή, έχω σφραγισμένα τα 3d pulse audio - media remote - κάμερα (αγορασμένα από sony) για όποιον ενδιαφέρεται (συνολικά 160€ από 190€). 

Είναι σαν να παίρνεις πρώτα τις ρόδες και μετά το αυτοκίνητο, αλλά θα χρειαστούν κ αυτά!

Στις αγγελίες αυτό μαστορα, εδώ τι δουλειά έχει; 

Κάποιος dev να σβήσει το σχόλιο. 

Media Markt κανένας είχε νέα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Rattlehead είπε

Στις αγγελίες αυτό μαστορα, εδώ τι δουλειά έχει; 

Κάποιος dev να σβήσει το σχόλιο. 

Media Markt κανένας είχε νέα; 

Α ρε φιλε και εσυ ακομα εδω, σε θυμαμαι απο αρχες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Aleex είπε

Α ρε φιλε και εσυ ακομα εδω, σε θυμαμαι απο αρχες 

Και απ οτι φαίνεται έχω ακόμα κάνα δυο-τρεις βδομαδες(17/11 disc) 

Λόγω της προσφοράς του poco x3 στο πλαίσιο που τους κρέμασε όλους και παρέλαβαν μετά από δύο μήνες, είπα να μην παραγγείλω από εκεί. Έπεσα έξω δυστυχώς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...