Προς το περιεχόμενο
spartan29gr

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από άτομο (όχι από support ή κάποιον σε χαμηλή θέση) στα public έμαθα ότι όντως επόμενη παραλαβή είναι Φεβρουάριο πάντως 

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
7 ώρες πριν, h3342 είπε

και εγω απο κωτσοβολο εχω αγορασει 17/9, εχω προ πληρωσει , καμια ενημερωση

σε εξελιξη ακομα δειχνει η παραγγελια μου.... τι να πω.

Παιδια μπηκα στο site του κωτσοβολου να δω αν εχω κανενα νεο

και εκει που μου εδειχνε απο της 17/9  η παραγγελια σου ειναι σε εξελιξη   εγινε σε Καταχωρήθηκε

για να δουμε..

όποιος ειναι απο κωτσοβολο το ιδιο εγινε και εσας?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ την έκανα χθες και είναι στο καταχωρήθηκε. Οπότε μάλλον σε πήγαν πίσω 😛

Βασικά εμένα πηγε "σε εξέλιξη". Δεν ξέρω τι φάση 

Ενημερωτικά έχω βάλει μέσα και την έξτρα προστασία των 70 ευρώ. Δεν ξέρω αν θα παίξει ρόλο, αλλά προσωπικά ίσως να το έβλεπα θετικά όποιος με πληρώνει έξτρα για κάτι που ίσως να μην μου κοστίσει. Πάντως ναι, μέσα στην παραγγελία φαίνεται σε "αναμονή διαθεσιμότητας" αλλά νομίζω είναι λόγω της κατάστασης του προϊόντος και όχι για την παραγγελία μου συγκεκριμένα. 

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Haha 2

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Εγώ την έκανα χθες και είναι στο καταχωρήθηκε. Οπότε μάλλον σε πήγαν πίσω 😛

Βασικά εμένα πηγε "σε εξέλιξη". Δεν ξέρω τι φάση 

Εμένα είναι εδώ και ενάμιση μήνα μέσα στην παραγγελία "σε εξέλιξη". Όταν είμαι όμως στο γενικό μενού πριν πατήσω "κατάσταση παραγγελίας" γράφει "Σε επεξεργασία". 🤣

Εγώ θεωρητικά τους έχω ήδη πληρώσει από την τράπεζα, αφού έχω παραγγείλει με "Πλάνο Δόσεων". Δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο όμως αυτό, θεωρητικά η σειρά υποβολής παραγγελίας είναι αυτό που έχει σημασία.

Επεξ/σία από nosvasedis

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, nosvasedis είπε

Εμένα είναι εδώ και ενάμιση μήνα μέσα στην παραγγελία "σε εξέλιξη". Όταν είμαι όμως στο γενικό μενού πριν πατήσω "κατάσταση παραγγελίας" γράφει "Σε επεξεργασία". 🤣

και μενα ετσι 

• Like 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
13 λεπτά πριν, h3342 είπε

Παιδια μπηκα στο site του κωτσοβολου να δω αν εχω κανενα νεο

και εκει που μου εδειχνε απο της 17/9  η παραγγελια σου ειναι σε εξελιξη   εγινε σε Καταχωρήθηκε

για να δουμε..

όποιος ειναι απο κωτσοβολο το ιδιο εγινε και εσας?

Και εγώ με 17/9 ειμαι ακομα σε εξέλιξη 

Τουλάχιστον εξελισομαστε😅

• Haha 2

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, nosvasedis είπε

Εξω εμένα γράφει καταχωρήθηκε, μέσα σε εξέλιξη. Πάντως μέχρι πριν λίγες ώρες έγραφε μέσα έξω "καταχωρήθηκε" 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Kuromajo είπε

tragic κατασταση, ελπιζω αυριο να ενημερωσουν να τελειωνουμε χδ

Παιδιά, αύριο τηλέφωνα και live chats όλοι μας από τις 10 το πρωί. Δεν είναι για να πρήξουμε τους κακόμοιρους τους υπαλλήλους, αλλά κυρίως να πιέσουμε τους προϊσταμένους να ενημερώσουν επιτέλους...Δύο μέρες πριν... Άσε που θεωρητικά από σήμερα βράδυ ή αύριο χαράματα θα αρχίσουν να κάνουν τις κατανομές... Ολόκληρος Κωτσόβολος δεν μπορεί να μην έχει πολλά τεμάχια!

Επεξ/σία από nosvasedis

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα και απο εμένα,

λοιπόν, έκανα παραγγελία (το digital) στη Voda 3/11 με εξόφληση όλου του ποσού. Κανένα νέο μέσω mail, μου έστειλαν μόνο το mail επιβεβαίωσης και οτι θα ενημερωθώ σύντομα για την εξέλιξη της παραγγελίας. Πρίν λίγο επικοινώνησα μέσω live chat και μου είπε η κοπέλα οτι έχει προγραμματιστεί παραλαβή 19/11. Χρησιμοποιούν κατα κύριο λόγο λέει την ACS. 

• Like 2

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Από πλαίσιο που περιμένω day 1 με επιβεβαίωση,ο υπάλληλος που με εξυπηρετούσε με όνομα είπε ότι αυστηρά η sony δεν θα επιτρέψει να φύγει η κονσόλα πριν τις 19,ενώ ο υπάλληλος που ξοφλησα μετά από 2 μέρες μου είπε ότι θα προσπαθήσουν να τα στείλουν νωρίτερα,ουσιαστικά το πλάνο ΕΙΝΑΙ για να τα στείλουν νωρίς σε όσους βρίσκονται επαρχία και να παραλάβουν το κατά δύναμη όλοι οι πελάτες day 1. Ο πρώτος μάλιστα πριν περίπου 3-4 μέρες μου είπε ότι το στοκ τους έχει ήδη έρθει.

υποψην ότι την προπαραγγελια την έκανα περίπου μέσα Οκτώβρη,με φόβο ότι θα χάσω το πρώτο κύμα και μου είχε πει ότι είχε εύκαιρο μόνο το disc edition καθώς πρόσθεσε ότι το digital είχε πολύ μεγαλύτερη ζήτηση.Σταθηκα τυχερός από ότι φαίνεται...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Παραγγελία 17/9-15:28-αντικαταβολή σε εξέλιξη 

Φίλος στις 22/9 κ του έβγαλε καταχωρήθηκε 

Ποιος άραγε από τους 2 μας πρέπει να χαρεί; 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 λεπτά πριν, Tolinos20 είπε

Από πλαίσιο που περιμένω day 1 με επιβεβαίωση,ο υπάλληλος που με εξυπηρετούσε με όνομα είπε ότι αυστηρά η sony δεν θα επιτρέψει να φύγει η κονσόλα πριν τις 19,ενώ ο υπάλληλος που ξοφλησα μετά από 2 μέρες μου είπε ότι θα προσπαθήσουν να τα στείλουν νωρίτερα,ουσιαστικά το πλάνο ΕΙΝΑΙ για να τα στείλουν νωρίς σε όσους βρίσκονται επαρχία και να παραλάβουν το κατά δύναμη όλοι οι πελάτες day 1. Ο πρώτος μάλιστα πριν περίπου 3-4 μέρες μου είπε ότι το στοκ τους έχει ήδη έρθει.

υποψην ότι την προπαραγγελια την έκανα περίπου μέσα Οκτώβρη,με φόβο ότι θα χάσω το πρώτο κύμα και μου είχε πει ότι είχε εύκαιρο μόνο το disc edition καθώς πρόσθεσε ότι το digital είχε πολύ μεγαλύτερη ζήτηση.Σταθηκα τυχερός από ότι φαίνεται...

Μας κοροϊδεύει η Sony Ελλάδας; Δεν ξέρει πώς δουλεύουν τα κούριερ εδώ; Αν τα στείλουν 19 κάποιοι θα τα πάρουμε μέχρι και 24 φεύγα! Ακόμα και όσοι ζούμε Αθήνα. Δηλαδή δεν θέλει πολύ μυαλό...

• Like 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Cookies

Χρησιμοποιούμε cookies για μια καλύτερη εμπειρία πλοήγησης στο site.