Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, Φανούλα είπε

Καλησπέρα, επιτέλους ύστερα από τεράστια αναμονή με παραγγελία 21/9 ps5 digital από Κωτσόβολο με ενημέρωσαν σήμερα ότι Τρίτη παραλαμβάνω.

Λέτε να ήρθε καμία παραλαβή να πάρουμε φορά εμείς του Νοεμβρίου. 
 

καλοπαιχνιδο αδερφέ 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Φανούλα είπε

Καλησπέρα, επιτέλους ύστερα από τεράστια αναμονή με παραγγελία 21/9 ps5 digital από Κωτσόβολο με ενημέρωσαν σήμερα ότι Τρίτη παραλαμβάνω.

Δωστου να καταλαβει.......

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μετα από αυτο με το φίλο από τον Γερμανό που βρήκε ένα κομματι (εννοειται οτι και εγώ το ίδιο θα έκανα) καταλαβαίνετε πόσο μπάχαλο έχει γίνει.  Το Σάββατο το προηγούμενο πήγα σε μεγάλο κατάστημα Κωτσοβολο μου είπαν ότι δίνουν προπαραγγελίες αρχες Νοεμβριου. Αλλά δεν πιστεύω τίποτα. Υπομονή οπως είπαμε και πριν μια κονσόλα είναι. Απλά τώρα κατάλαβα ότι μερικές εταιρείες δεν πρεπει να περνάς ούτε απ΄έξω. Καλημέρα σε όλους και εύχομαι καλό ΣΚ!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Corey είπε

Λέτε να ήρθε καμία παραλαβή να πάρουμε φορά εμείς του Νοεμβρίου. 
 

καλοπαιχνιδο αδερφέ 

Μακάρι να έρθει σύντομα γιατί περιμέναμε πολύ καιρό όλοι μας. Ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μακαρι να εχετε δικιο,τοσο καιρο αναμονη και τηλεφωνο να με παιρνανε τωρα δεν θα τους πιστευα

Επεξ/σία από adreas13122
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kundi είπε

Τέλος του μήνα θα παραλάβουν όλοι , μετά τις 25 , είναι γνωστό αυτό εδώ και καιρό 

μου θύμισες την διαφήμιση της WIND :
 

Δεν ξέρω αν παραλάβουμε όλοι, πιστεύω όμως ότι θα καλυφτεί μεγάλος όγκος από τα όσα έχουν ειπωθεί!
Άντε να δούμε! Update και από εμένα μετά από τηλέφωνο στο SonyCenter τέλος του μήνα με αρχές Μάη και το είπε με σιγουριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/4/2021 στις 12:18 ΜΜ, Connos1976 είπε

Kαλημερα! Γυρνώντας απο Κωτσοβολο μου είπαν για πριν το Πασχα άλλα βέβαια εγώ βάζω και ένα μεγάλο ερωτηματικο γιατι απο Γενάρη , μου είπαν Φλεβάρη απο Φλεβάρη Μάρτη, από Μάρτη Απρίλιο ...Χαχαχα όπως καταλαβαίνετε .....Θα κρατήσω μόνο ότι είπε ένας φίλος παραπάνω. Ψυχραιμία μία κονσόλα είναι. Βέβαια Ferrari αν είχαμε παραγγείλει πιο γρήγορα θα ήταν ετοιμοπαράδοτη. Και εγώ για τον γιο μου το προορίζω οπότε ελπίζει και αυτος για Πασχαλιατικο δώρο. Τι άλλο να πεις.....Disk με παραγγελία 21/11

Έχω παραγγελία κωτσο προπληρωμένη για disc από 16/11. Για παραλαβή πριν το Πάσχα πραγματικά μου φαίνεται ότι σε δουλεύουν μέσα στα μούτρα σου. Αφού παραλαβή όπως λένε όλοι θα έχουν από 25/4 και μετά, πως θα το έχουμε πριν το Πάσχα; όπως και να έχει σε παρακαλώ ενημέρωσε εδώ να ξέρουμε τι μας γίνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, BlackBear είπε

Σα να λέμε Πασχαλιά με ps5?!

Τωρα 25-30 θα έρθει μια μεγάλη παρτίδα θα είναι μεγαλύτερη από του Μαρτίου οπότε ναι Πάσχα 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...