Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει άλλα όλα είναι σε πακέτο. Το θέμα είναι να βρεις σκέτη κονσόλα χωρίς τα περιφερειακά που θέλουν να ξεφορτωθούν τα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, thermopylai480 είπε

Έχει άλλα όλα είναι σε πακέτο. Το θέμα είναι να βρεις σκέτη κονσόλα χωρίς τα περιφερειακά που θέλουν να ξεφορτωθούν τα καταστήματα.

Δεν πρόκειται να βρεις!Μονο με

περιφερειακα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλάκα θα έχει μετά να βγάλουν και κανά βραβείο για το πόσο πούλησε το Ratchet που το έχουν πάρει όλοι με το ζόρι. 

Προσωπικά θα πάρω το Digital Edition ΟΠΟΤΕ το βρω. Δυστυχώς βλέπω ότι όλοι φέρνουν το Disc για να πουλάνε μαζί και παιχνίδια.

Επεξ/σία από thagkol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, thagkol είπε

Πλάκα θα έχει μετά να βγάλουν και κανά βραβείο για το πόσο πούλησε το Ratchet που το έχουν πάρει όλοι με το ζόρι. 

Προσωπικά θα πάρω το Digital Edition ΟΠΟΤΕ το βρω. Δυστυχώς βλέπω ότι όλοι φέρνουν το Disc για να πουλάνε μαζί και παιχνίδια.

Εγω που φορτωθηκα την ultimate  του miles morales σε κανονικη τιμη (80) και δεν παιζω και spiderman τι να πω;  και δεν μπορω να το ππυλησω κιολας γιατι εχει κωδικο digital

  • Confused 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thagkol είπε

Πλάκα θα έχει μετά να βγάλουν και κανά βραβείο για το πόσο πούλησε το Ratchet που το έχουν πάρει όλοι με το ζόρι. 

Προσωπικά θα πάρω το Digital Edition ΟΠΟΤΕ το βρω. Δυστυχώς βλέπω ότι όλοι φέρνουν το Disc για να πουλάνε μαζί και παιχνίδια.

Είναι παιχνιδαρα αλλά για 10 ώρες παιχνίδι δεν αξίζει 80€. Όπως και το Miles Morales και για αυτό δε πουλάν τα συγκεκριμένα bundles τόσο πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thagkol είπε

Πλάκα θα έχει μετά να βγάλουν και κανά βραβείο για το πόσο πούλησε το Ratchet που το έχουν πάρει όλοι με το ζόρι. 

Προσωπικά θα πάρω το Digital Edition ΟΠΟΤΕ το βρω. Δυστυχώς βλέπω ότι όλοι φέρνουν το Disc για να πουλάνε μαζί και παιχνίδια.

Εχει και bundle digital me 3 τηλεχειριστηρια,VR Headset και Sony TV μονο 899 € , μην ανησυχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτούς που λένε ότι μόνο οι εδώ αλυσίδες πλασάρουν πράγματα με την κονσόλα,εγώ μια χαρά βλέπω και σε Αγγλία μεριά να πουλάνε και εκεί ανάλογα τις κονσόλες  

 

image.png.fd70c7ec8ce54c33467348493f6306bc.png

image.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, thermopylai480 είπε

Φίλε μου και εγώ ψάχνω απλά πρέπει να είσαι πολύ τυχερός και γρήγορος γιατί σε σχέση με τα πακέτα είναι πολύ λίγα.

Ναι αλλά σε ποιο μαγαζί κλπ; Όλες οι αλυσίδες μόνο bundles ανεβάζουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια καταστήματα που πωλούν τα πακέτα φέρνουν και κάποια τεμάχια  μεμονωμένα χωρίς περιφερειακά. Είναι δύσκολο να τα πετύχεις όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Fulgore είπε

Για αυτούς που λένε ότι μόνο οι εδώ αλυσίδες πλασάρουν πράγματα με την κονσόλα,εγώ μια χαρά βλέπω και σε Αγγλία μεριά να πουλάνε και εκεί ανάλογα τις κονσόλες  

 

 

image.png

δεν νομίζω αν ηταν τετοια bundles να υπηρχαν τα ιδια παραπονα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...