Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 10+ @599 (& 23.960 bonus alpha)


TeacherGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όποιον-α ενδιαφέρεται, αν και μόλις παρήγγειλα από Κωτσόβολο αφού ήταν διαθέσιμο κανονικά, το έβαλε και ο Γερμανός στα 598,99 € που για όποιον έχει κάρτα Eurobank που συμμετέχει στο πρόγραμμα επιστροφή θα λάβει και 89,84 € Επιστροφή .

https://www.germanos.gr/product/telephony/mobile/smartphones-all/samsung-galaxy-note-10/?productId=20386095&fname=screenSize+builtInMemory+skuColor&fvalue=-878238795912577+356333997892401984+-128022028068915501

Επεξ/σία από sterios1989
Link
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ παρήγγειλα από plaisio και μόλις είδα ότι το έχει ο Γερμανός, ακύρωσα και έκανα από Γερμανό με επιστροφή. 
Τώρα να δούμε πως θα γίνει η διαδικασία με Επιστροφή και Τιμολόγιο

Μετά από 40+ λεπτά αναμονής με Γερμανό, με ενημέρωσε η υπάλληλος ότι στο online κατάστημα δεν δέχονται απαλλαγή ΦΠΑ στα τιμολόγια. Οπότε πληρώνεις κανονικά με ΦΠΑ και έχεις να παίρνεις!

Επεξ/σία από dtoutzaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι το παραγγειλατε νωρις πως προλαβατε και το χετε ηδη στα χερια σας. Εμενα μου βγαλε στο πλαισιο εκτιμωμενη ημερομηνια παραλαβης 4 Δεκεμβρη. Ας ελπισω οτι δε θα ναι ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dtoutzaris είπε

Εγώ παρήγγειλα από plaisio και μόλις είδα ότι το έχει ο Γερμανός, ακύρωσα και έκανα από Γερμανό με επιστροφή. 
Τώρα να δούμε πως θα γίνει η διαδικασία με Επιστροφή και Τιμολόγιο

Μετά από 40+ λεπτά αναμονής με Γερμανό, με ενημέρωσε η υπάλληλος ότι στο online κατάστημα δεν δέχονται απαλλαγή ΦΠΑ στα τιμολόγια. Οπότε πληρώνεις κανονικά με ΦΠΑ και έχεις να παίρνεις!

Δε νομιζω να εχεις προβλημα αν περασεις το τιμολογιο με το φπα και το εκπεσεις, αφου ειναι ειδικες συνθηκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spacestar είπε

Δε νομιζω να εχεις προβλημα αν περασεις το τιμολογιο με το φπα και το εκπεσεις, αφου ειναι ειδικες συνθηκες

Όχι! Δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/11/2020 στις 7:11 ΜΜ, dtoutzaris είπε

Εγώ παρήγγειλα από plaisio και μόλις είδα ότι το έχει ο Γερμανός, ακύρωσα και έκανα από Γερμανό με επιστροφή. 
Τώρα να δούμε πως θα γίνει η διαδικασία με Επιστροφή και Τιμολόγιο

Μετά από 40+ λεπτά αναμονής με Γερμανό, με ενημέρωσε η υπάλληλος ότι στο online κατάστημα δεν δέχονται απαλλαγή ΦΠΑ στα τιμολόγια. Οπότε πληρώνεις κανονικά με ΦΠΑ και έχεις να παίρνεις!

Μαν δεν ξέρω αν τό λες με ένα ύφος σαρκασμου η όχι αλλά είναι ακριβώς όπως σου είπε η υπάλληλος. Πληρώνεις κανονικά πλήρη τιμή από τον λογαριασμού πάντα του ελεύθερου επαγγ. Επιλέγεις τιμολόγιο αντί απόδειξη και εν συνεχεία στέλνεις τα δικαιολογητικά αντίγραφα και σου κάνουν χρηματική επιστροφή το ΦΠΑ στο λογαριασμό. Κανονικά λειτουργεί η διαδικασία  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, sterios1989 είπε

Απρόσμενα καλά πήγε η παραγγελία από τον Κωτσόβολο, σήμερα το πήρε η Γενική, Δευτέρα θα είναι στην πόλη μου (πληρωμή με αντικαταβολή) . 

O Κωτσό. καλά τα πήγε .... Η γενική ταχυδρομική να δούμε πότε θα παραδώσει ....2 παραγγελίες μέχρι τώρα με μέσο χρόνο παράδοσης πάνω από 7 ημέρες( παίζει ρόλο και το κατάστημα βέβαια...) 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, sterios1989 είπε

Απρόσμενα καλά πήγε η παραγγελία από τον Κωτσόβολο, σήμερα το πήρε η Γενική, Δευτέρα θα είναι στην πόλη μου (πληρωμή με αντικαταβολή) . 

Ποτέ έκανες την παραγγελία;

εγω Παρασκευή απόγευμα 19:00 και ακόμη είναι στο στάδιο συλλογή - προετοιμασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους.

σκέφτομαι να παρω ενα για την γυναικα μου δώρο.

Απλα σκεφτόμουν μηπως να περιμενω λιγο και να της παρω ενα s20+.

Τωρα εχει ενα s9 plus.

πείτε μου την γνώμη σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, jim82jim είπε

Καλημερα σε ολους.

σκέφτομαι να παρω ενα για την γυναικα μου δώρο.

Απλα σκεφτόμουν μηπως να περιμενω λιγο και να της παρω ενα s20+.

Τωρα εχει ενα s9 plus.

πείτε μου την γνώμη σας.

Κολλάει το S9 plus; Αν όχι τότε εγώ δεν θα έδινα τόσα λεφτά χωρίς λόγο. Μεγάλη οθόνη έχει, καλή ανάλυση έχει, δεν νομίζω ότι κολλάει άρα είναι εντελώς περιττό. Δεν το δίνουν και τσάμπα, ναυαρχίδα του 19 είναι (Μάρτιος) και τώρα τελειώνει το 2020. Επίσης, δεν έχει 5g.  Από μένα ξεκάθαρα όχι, εκτός και άμα το παίρνεις με 15% επιστροφή και αποφορολόγηση.

1 λεπτό πριν, drade είπε

 

 

Επεξ/σία από drade
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απαντηση.

Θα το επερνα με επιστροφη.

θα μου εβγαινε γυρω στα 500€.

αλλα συμφωνω με αυτα που ειπες γιαυτο και διστασα και το σκεφτηκα.

ειναι μια γενεια μετά στην ουσία και ειναι αρκετα μεγαλο.

μαλλον θα περιμενω λιγο για καμια αλλη προσφορά και βλεπουμε.

καλη σου μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, eliask είπε

O Κωτσό. καλά τα πήγε .... Η γενική ταχυδρομική να δούμε πότε θα παραδώσει ....2 παραγγελίες μέχρι τώρα με μέσο χρόνο παράδοσης πάνω από 7 ημέρες( παίζει ρόλο και το κατάστημα βέβαια...) 

 

Από την Γενική περιμένω τα χειρότερα, γιατί είναι ότι χειρότερο στην περιοχή μου και προσωπικά την αποφεύγω, αλλά δυστυχώς συνεργάζονται πολλά καταστήματα μαζί της ...

Απλά έχω αποφασίσει ότι θα περάσω να το πάρω από το κατάστημα, δεν τρέφω ελπίδες ότι θα ασχοληθούν να μου το παραδώσουν στο χώρο μου, τώρα αν έχουν ανέβει κατηγορία και δεν καταφέρουν καν να το φέρουν στο κατάστημά τους, είναι άλλο θέμα ! 

10 ώρες πριν, akis_supernatural είπε

Ποτέ έκανες την παραγγελία;

εγω Παρασκευή απόγευμα 19:00 και ακόμη είναι στο στάδιο συλλογή - προετοιμασία...

45' πριν από εσένα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...