Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 10+ @599 (& 23.960 bonus alpha)


TeacherGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στη ζελατίνα που είχε κολλημένη πάνω στο κουτί φαινόταν εξωτερικά το δελτίο αποστολής της speedex. Από κάτω ήταν η απόδειξη, δηλαδή δεν φαινόταν! Αν για κάποιο λόγο δεν άνοιγα και τη ζελατίνα δεν θα έβρισκα την απόδειξη, την οποία θα έπρεπε να βάλουν μέσα στο κουτί! 

ΥΓ το κουτί όντως είναι πολύ μεγάλο! Άλλο μέγεθος δεν έχουν;;; να φανταστείς σε ίδιου μεγέθους κουτί μου είχαν βάλει ένα ζευγάρι handsfree που είχα παραγγείλει παλιότερα 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Sorry για το hijacking του θέματος, αλλά αν βρει κάποιος ανταπτοράκι που να βγάζει από USB C σε USB C + HEADPHONE να μου στείλει αν γίνεται το λινκ. Έχει διάφορα στο skroutz, αλλά δεν έχουν καλές κριτικές και σε ένα baseus ένας χρήστης γράφει ότι δε δουλεύει με το Note 10+.

Thanks in advance! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Sorry για το hijacking του θέματος, αλλά αν βρει κάποιος ανταπτοράκι που να βγάζει από USB C σε USB C + HEADPHONE να μου στείλει αν γίνεται το λινκ. Έχει διάφορα στο skroutz, αλλά δεν έχουν καλές κριτικές και σε ένα baseus ένας χρήστης γράφει ότι δε δουλεύει με το Note 10+.

Thanks in advance! :)

Παίζει να μή σου δουλέψει για τον εξής απλούστατο λόγο. Θες εξωτερικό DAC για να ακούσεις από Headphones με Note 10+ / Note 20 Ultra.

Οπότε κατ'εμέ αν θες να φορτίσεις ταυτόχρονα με όταν ακούς, καλύτερα να καταφύγεις σε wireless charging ή σε BT headphones.

Η λύση που έχω κάνει εγώ για τέτοια περίπωση είναι Portable DAC/Amplifier (iFi xCan), αλλά μπορείς να καταφύγεις σε πιο φτηνή και όχι τόσο Hi End, αλλά εξαιρετική όμως λύση, όπως το Fiio BTR5.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, panoulix είπε

Παίζει να μή σου δουλέψει για τον εξής απλούστατο λόγο. Θες εξωτερικό DAC για να ακούσεις από Headphones με Note 10+ / Note 20 Ultra.

Οπότε κατ'εμέ αν θες να φορτίσεις ταυτόχρονα με όταν ακούς, καλύτερα να καταφύγεις σε wireless charging ή σε BT headphones.

Η λύση που έχω κάνει εγώ για τέτοια περίπωση είναι Portable DAC/Amplifier (iFi xCan), αλλά μπορείς να καταφύγεις σε πιο φτηνή και όχι τόσο Hi End, αλλά εξαιρετική όμως λύση, όπως το Fiio BTR5.

Σε ευχαριστώ πολύ για την αναλυτική απάντηση σου!

Θέλω να το χρησιμοποιήσω για να συνδέσω το boya m1 mic και παράλληλα να φορτίζω κιόλας.

Αν είναι ανάγκη να πάρω έξτρα συσκευή 100€+ μάλλον θα πάρω απλά άλλο smartphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Σε ευχαριστώ πολύ για την αναλυτική απάντηση σου!

Θέλω να το χρησιμοποιήσω για να συνδέσω το boya m1 mic και παράλληλα να φορτίζω κιόλας.

Αν είναι ανάγκη να πάρω έξτρα συσκευή 100€+ μάλλον θα πάρω απλά άλλο smartphone.

Και άλλο SmartPhone να πάρεις, ισχύουν ακριβώς τα ίδια που ανέφερα.

Βεβαιώσου αν υπάρχει έξοδος passthrough στα ακουστικά μέσω USB Type-C ή αν θες εξωτερικούς converters...

Κατα τ'αλλα, σε κινεζιά βρήκα αυτό:

https://www.amazon.co.uk/Headphone-Adapter-Charger-Support-Control/dp/B07V44DQDD/ref=sr_1_17?dchild=1&keywords=samsung+headphone+charging+type+c&qid=1608033121&sr=8-17

Και κάπως πιο ψιλοεπώνυμη/αξιόπιστη κινεζία:

https://www.amazon.co.uk/UGREEN-Headphone-Earphone-Splitter-Compatible/dp/B08519D4R4/ref=sr_1_3?dchild=1&keywords=samsung+headphone+charging+usb+c+dac&qid=1608033356&sr=8-3

Επεξ/σία από panoulix
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια σορρυ που θα επιμεινω σε ενα ηλιθιο θεμα αλλα με το τιμολογιο δεν βγαζω ακρη. Οι γραμμες λενε ειναι ολες κατειλειμενες και πεφτουν, και εστειλα και απο Προχτες στο Πλαισιο μειλ να τους πω οτι δεν ελαβα το τιμολογιο και δεν ακομα εχουν απαντησει.

Πειτε οτι Χαρτι δε μου δινουν, μπορω εγω απλα με ποσο και ημερομηνια που μου ειναι γνωστα να το περασω στην Δηλωση αν γνωριζω και το ΑΦΜ τους? Χρειαζομαι κατι αλλο? Το ΑΦΜ απο το οποιο εκδιδουν τιμολογια ξερει κανεις ποιο ειναι

Επεξ/σία από therock
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητάς επανέκδοση τιμολογίου με τον κωδικό πελάτη σου ή τον αριθμό παραγγελίας σου.

Δεν είναι rocket science να στο κάνουν, 2 clicks και μια επιβεβαίωση στοιχείων χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...