Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 10+ @599 (& 23.960 bonus alpha)


TeacherGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, mwv είπε

Αναφερόμουν στην μεταπωλητική του αξία όχι σαν σφραγισμένο.

Ενδεικτικά το note 8 το πήρα 700 σε υπερπροσφορά λίγων κομματιών πριν 2 χρόνια και 3 μήνες και τώρα πωλείται γύρω στα 200 ευρώ σε υπεράριστη κατάσταση.

Δεν το φανταζόμουν γι' αυτο το λέω να είναι προετοιμασμένοι όσοι το πήραν.

 

Α καλά, άμα μιλάμε για τα μεταχειρισμένα το χάσαμε. Πόσο δηλ. θες να πωλείται ένα κιν. 3ετίας (με exynos) που νομίζω δεν παίρνει και άλλα update ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι αυτο λέω σε αντίστοιχη θέση θα είναι κι αυτό και ακόμη χειρότερη.

εγω δηλαδή στον εναμιση χρόνο ήθελα να αλλάξω κι όμως η μεταπωλητική αξία ήταν κάκιστη οπότε το παντρεύτηκα ...Άψογα πάει αλλά παίζει το ματάκι μου και στους νεότερους  😆

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, mwv είπε

Αναφερόμουν στην μεταπωλητική του αξία όχι σαν σφραγισμένο.

Ενδεικτικά το note 8 το πήρα 700 σε υπερπροσφορά λίγων κομματιών πριν 2 χρόνια και 3 μήνες και τώρα πωλείται γύρω στα 200 ευρώ σε υπεράριστη κατάσταση.

Δεν το φανταζόμουν γι' αυτο το λέω να είναι προετοιμασμένοι όσοι το πήραν.

Σκεψου τι αρχικη ειχε το note 8 και τη αρχικη εχουν τωρα....Οποτε για μενα θεωρειται προσφορα. οτι θα πεσει, θα πεσει οπως γινεται με ολα τα πραγματα μαζικης παραγωγης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Cvento είπε

Διαθέσιμο για αποστολή

Διαβάζω στο site. Τι σημαίνει αυτό βέβαια δεν ξέρω σίγουρα με αυτά που ακούω.

Εγω έστειλα μια να δούμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερει κανεις για αυτο που ειπα. Σκεφτομαι να το προχωρησω αλαλ με νοιαζει η απαλλαγη. Το βαλα καλαθι, επελεξα τιμολογιο το πηγα μεχρι πριν τη πληρωμη αλλα δεν ειδα να αφαιρει το ΦΠΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις επαγγελματικο λογαριασμό σου αφαιρεί αυτόματα το ΦΠΑ. Από αυτή την άποψη δε μπλέκεις.

https://www.amazon.de/-/en/Samsung-Electronics-Galaxy-Note10-SM-N975FZSDDBT/dp/B07W81PVKT/ref=sr_1_23?dchild=1&keywords=galaxy+note&qid=1606487327&sr=8-23

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, therock είπε

Παιδια ξερει κανεις για αυτο που ειπα. Σκεφτομαι να το προχωρησω αλαλ με νοιαζει η απαλλαγη. Το βαλα καλαθι, επελεξα τιμολογιο το πηγα μεχρι πριν τη πληρωμη αλλα δεν ειδα να αφαιρει το ΦΠΑ

Δοκίμασε από Πλαίσιο, νομίζω έχουν αυτοματοποιημένη διαδικασία που αφαιρεί τον ΦΠΑ μετά τον έλεγχο: 

https://www.plaisio.gr/tilefonia-tablet/tilefona/smartphones/samsung-galaxy-note-10-256gb-4g-smartphone-aura-black_3287955

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, mwv είπε

προς ενημέρωση: για πολλες ώρες ήταν διαθέσιμο τώρα απο παραλαβές δεν ξέρω τι θα γίνει Κωτσόβολος είναι αυτός 😁

Λίγo  να δώσω σε όσους το παρήγγειλαν ένα point, είναι ένα κινητό που θα το παντρευτείς γιατί θα πέσει τρομερά η τιμή του τόσο που θα λυπηθείς να το σκοτώσεις.

Σε αντιστοιχη περίπτωση είχα πάρει το note 8 και σε εναμιση χρόνο η τιμή του έπεσε στο 1/3 οπότε πιστεύω οτι το παντρεύτηκα με καθολικό χριστιανισμό απαγορεύεται το διαζύγιο. 😆

 

Από το κακό στο χειρότερο πάμε.. κινητό ενάμιση χρόνου  από τότε που το πρωτοείδα στην Αγγλία και πωλείται 600 ευρώ..

Νομίζω για  να έχει κάποια καλή σχέση αγορας και μεταπώλησης ( του χρόνουπχ )    καλη τιμη θα ήταν 400 με 450  ευρω 

Τετοια εποχή του χρόνου θα βρίσκεται δυο μοντέλα πίσω οποτε θεωρώ πολύ γρήγορα θα πεσει η τιμη του στην αγορά σαν νέο η μεταχειρισμένο .

Οι ναυαρχίδες στα κινητά έχουν αρχίσει και μοιάζουν ολο και πιο ασύμφορες εις βάρος μας 

 

4 ώρες πριν, panos7 είπε

Σκεψου τι αρχικη ειχε το note 8 και τη αρχικη εχουν τωρα....Οποτε για μενα θεωρειται προσφορα. οτι θα πεσει, θα πεσει οπως γινεται με ολα τα πραγματα μαζικης παραγωγης.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και για να μη μπερδευτουμε η προσφορα ειναι για 4g σωστα? Επειδη απο οσο ξερω βγαινει και σε 5g που δε ξερω κιολας αν εχει και νοημα για τοσο νωρις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...