Προς το περιεχόμενο

HUAWEI P40 PRO?


CruKi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να πιστεύω τώρα που έγινε η άρση των περιορισμών από τις ΗΠΑ,πιστεύω ότι θα πάρουμε κάποια αναβάθμιση που θα έχει gservices. Βέβαια εγώ μιλάω σαν κάτοχος p40 lite

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tempes είπε

Θέλω να πιστεύω τώρα που έγινε η άρση των περιορισμών από τις ΗΠΑ,πιστεύω ότι θα πάρουμε κάποια αναβάθμιση που θα έχει gservices. Βέβαια εγώ μιλάω σαν κάτοχος p40 lite

Πότε έγινε άρση των περιορισμων και δεν το πήρα χαμπάρι;  η τελευταία είδηση που διάβασα ήταν ότι η νέα υπουργός εμπορίου είπε ότι δεν βρήκε λόγο να αρει την απαγόρευση.

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tempes είπε

Θέλω να πιστεύω τώρα που έγινε η άρση των περιορισμών από τις ΗΠΑ,πιστεύω ότι θα πάρουμε κάποια αναβάθμιση που θα έχει gservices. Βέβαια εγώ μιλάω σαν κάτοχος p40 lite

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-02-04/biden-commerce-pick-sees-no-reason-to-pull-huawei-from-blacklist

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου είχα διαβάσει πως τα καινούρια huawei (ίσως και honor) θα έρχονται με gservices και υπέθεσα ότι έχει γίνει άρση. Λάθος μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, tempes είπε

Κάπου είχα διαβάσει πως τα καινούρια huawei (ίσως και honor) θα έρχονται με gservices και υπέθεσα ότι έχει γίνει άρση. Λάθος μου

Ναι, μάλλον μπερδεύτηκες με τα νέα Honor που "μάλλον" (αλλά δε νομίζω ότι έχει ακόμα επιβεβαιωθεί 100% - ακόμα είναι "in talks with Google") θα έχουν gservices, μετά την πώληση της εταιρίας και την ανεξαρτητοποίησή της από την πρώην "μαμά" Huawei. Μακάρι να ισχύσει αυτό, να έχουμε περισσότερες επιλογές στο μέλλον.

https://www.androidheadlines.com/2021/01/google-services-honor-devices.html

Επεξ/σία από stark
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tempes είπε

@emperor4her
 
  Μπορείς να δοκιμάσεις το Best connect της cosmote και τι winbank Πειραιώς. Δυστυχώς και το best connect θέλει gservices

Δουλευουν και τα 2. 

Eχω περασει Gservices.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 1/12/2020 στις 7:34 ΠΜ, jim_p είπε

Προσωπικα οχι, απλα βασιζομαι σε οτι διαβαζω ή ξερω ηδη. Το fb και το viber απαιτουν play services, τελεια.
Το οτι το viber υπαρχει και σαν εφαρμογη στο store της huawei, οποτε η συγκεκριμενη εκδοση δεν θα τα απαιτει, ειναι η εξαιρεση στον κανονα. Για το fb ομως, που θα μπει σαν σκετο apk, χωρις να υπαρχει ο ελεγχος συμβατοτητας απο το PLAY store, το αν θα παιξει σωστα ειναι καθαρα θεμα τυχης. Μπορει να παιζει μια χαρα για τη δουλεια που θες εσυ, αλλα για τη δουλεια που θελω εγω να μην παιζει επειδη ακριβως θα τρεχει σε μια συσκευη που δεν του παρεχει τα "απαραιτητα".

Κάνεις λάθος φίλε μου δουλεύει ρολόι το fb εάν δεν το έχεις δουλέψει δεν μπορείς να ξέρεις δυστυχώς αλλά είναι η αλήθεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 25/4/2021 στις 10:38 ΜΜ, Mpabhs είπε

Φίλε μου επέστρεψα μετά από 6 μήνες χρήση  της σησκευης και μπορώ πλέον να πω ότι είναι θηρίο κακός έπεσε η τιμή του και κακός τόση διαφήμιση αλλά κάποιες μεγάλες εταιρίες τους έτρωγε που ανέβηκε τόσο γρήγορα η Huawei και πως θα την ρίξουμε; ban από την Google μα δεν κατάφεραν τίποτα (άποψη μου) είναι τέρας και βάζει κάτω και συσκευές του 2021

 

Στις 25/4/2021 στις 10:38 ΜΜ, Mpabhs είπε

Κάνεις λάθος φίλε μου δουλεύει ρολόι το fb εάν δεν το έχεις δουλέψει δεν μπορείς να ξέρεις δυστυχώς αλλά είναι η αλήθεια 

Τοτς δεν γνώριζα τώρα γνωρίζω και ήσουν εσύ προσωπικά ένα κίνητρο να αγοράσω την ναυαρχίδα της Huawei και σε ευχαριστώ για αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ήμουν στο τσακ σήμερα να αγοράσω το mate 40 pro (έχω το mate 30 pro) αλλά χωρίς Google services... 

Δεν θέλω ουσιαστικά να δώσω τόσα λεφτά και να μην βρω τρόπο κ να μην δουλεύουν όλες οι εφαρμογές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...