Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, nikolas.stamb είπε

Έχετε ακούσει τίποτα για καμία έκτπωση στο F1TV PRO όπως κάνουν τα τελευταία χρόνια;

Αυτο περιμένω και εγώ, όταν το βγάλουν θα ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, nikolas.stamb είπε

Έχετε ακούσει τίποτα για καμία έκτπωση στο F1TV PRO όπως κάνουν τα τελευταία χρόνια;

Συνήθως έβγαζαν πέρι τα Χριστούγεννα 50%  και μετά πάλι στις δοκιμές.

Στα φετινά Χριστούγεννα δεν έβγαλαν, για να δούμε στις δοκιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανέμορφο.. Επιτέλους δεν θα ξανά δούμε αυτό το άθλιο Pink. Κατά τα γούστα μου η Mercedes έκανε ένα step πίσω. Το w11 ήταν πιο όμορφο... Άλλος λόγος που δεν μού κάθεται στο λαιμό η Mercedes είναι η γραφική πού έχουν διαλέξει για τούς αριθμούς. Το 44 του Hamilton θυμίζει έντονα το SS... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Μπείτε στο σάιτ της F1 και δείτε το νέο livery της HAAS τα συμπεράσματα δικά σας 

Και μετά περιμένουμε να τον διώξουν επειδή είναι κακό παιδί... Άλλη φορά.....

Επεξ/σία από nikolas.stamb
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αμερικανική ομάδα στα χρώματα της Ρωσικής σημαίας. Δε βλέπω τι μπορεί να πάει άσχημα.

Πάντως όντως είναι ωραία τα μονοθέσια φέτος, με εξαίρεση την Μερκ που προτιμούσα το περσινό livery και την Αλφα Τάουρι που για μένα είχε το καλύτερο livery το 2020. Μένει η Γουίλλιαμς που πάντα δίνει όμορφα μονοθέσια και η Φερράρι. Εντάξει είναι ικανοί για όλα οι Ιταλοί, αλλά δεν τους βλέπω να καταφέρνουν να κάνουν και εκεί sbinalla. Ανέκαθεν είχαν από τα ομορφότερα μονόθεσια του γκριντ. 

Επεξ/σία από greenfan20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Formula 1 confirms Portuguese Grand Prix will take place on May 2 calendar slot | Formula 1®

Portimao στις 2/5!

Θέλω νίκη McLaren εκεί φέτος! :P

Οπότε το καλεντάρι (covid επιτρέποντος) είναι αυτό.

470538066_F1calendar.png.09356d9ede30d1cdf63e465ed017277e.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι είναι τόσο γεμάτο εξ αρχής το καλεντάρι, ώστε να έχουν περιθώριο για τυχόν ακυρώσεις αγώνων.

 

Δηλαδή τον Οκτώβριο θα δούμε 4 αγώνες; Έχει ξαναγίνει ποτέ αυτό, 4 αγώνες σε ένα μήνα μέσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Gulik είπε

Δηλαδή τον Οκτώβριο θα δούμε 4 αγώνες; Έχει ξαναγίνει ποτέ αυτό, 4 αγώνες σε ένα μήνα μέσα;

Πέρσι τον Αύγουστο είχαμε 4 gp!

2 Silverstone, Βαρκελώνη, & Spa.

Νομίζω δεν έχει ξαναγίνει.

Λάθος και το 2019 ο Σεπτέμβρης και το 2018 ο Ιούλης και πιθανόν και άλλες φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιότερα βλέπαμε 3 αγώνες σε ένα μήνα κι ήμασταν κατενθουσιασμένοι, θυμάμαι.

 

Μου προκαλεί εντύπωση, πάντως, που και φέτος είναι τόσο γεμάτη η σεζόν, ενώ λένε εδώ και κάνα-δυο χρόνια ότι θέλουν να μειώσουν το πλήθος αγώνων για να μειωθούν τα έξοδα των ομάδων. Εξάλλου και οι αγώνες sprint, που θέλουν να εντάξουν, αυτή τη χρησιμότητα θα έχουν. Περισσότερος τηλεοπτικός χρόνος με λιγότερες μετακινήσεις -άρα και έξοδα- των ομάδων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...