Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2021


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, liakjim είπε

Έχει αλλάξει όλη η αεροδυναμική.

Γιατι εγω θυμαμαι οτι το 2022 περιμενουμε τις μεγαλες αλλαγες με 17αρες ζαντες κτλ; Μαλλον θα κανω λαθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

42 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Γιατι εγω θυμαμαι οτι το 2022 περιμενουμε τις μεγαλες αλλαγες με 17αρες ζαντες κτλ; Μαλλον θα κανω λαθος...

Το ανέβαλαν για το 2022 ενώ το είχαν πει στην αρχή για το 21 αλλά λόγο κοβιντ πήρε παράταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, tommy^ είπε

Έχουμε αλλαγές στα λάστιχα φέτος σε σχέση με πέρσι;

Γιατί η μόνη λογική εξήγηση που είναι ασταθής η Μερσεντα με παγωμένες τις αλλαγές είναι τα λάστιχα… 

εχουν αλλαξει οι κανονισμοι για το πατωμα εμπρος απο τους πισω τροχους αλλα και για τις αεροδυναμικες επιφανειες στον διαχυτη. αυτο για ολες της ομαδες. επισης για φετος δεν υπαρχει στην Merc το das. Αυτο δεν σημαινει πως η merc εχει κακο μονοθεσιο. IMHO εχει πιο δυστροπο σε σχεση με περσι και θα φτανει πιο δυσκολο στο οριο. αν μαλιστα κατι τυχαινει και δεν παιρνει Pole τοτε η παραδοσιακη αδυναμια της merc στην κινηση ισως τους κοψει βαθμους. το πρωτο FP2 ειναι που θα δουμε ποια ειναι η πραγματικη σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, tommy^ είπε

Γιατι εγω θυμαμαι οτι το 2022 περιμενουμε τις μεγαλες αλλαγες με 17αρες ζαντες κτλ; Μαλλον θα κανω λαθος...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε..
Ελεγα και εγω πως και δεν εχει σχολιασει κανεις στο θεμα για την F1...
Μετα την αναζητηση, ειδα οτι εχει δημιουργηθει καινουργιο θεμα. 
Ενταξει δεν ηταν τοσες πολλες 19 σελιδες.

Η φερραρι πιστευω θα ειναι λιγο πιο ανταγωνιστικη φετος. Για 1-2-3 δε το συζηταμε βεβαια..

4-5 τους κοβω :P

Παω να συνεχισω το S3 : E5 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για αλλη μια φορα πολυ καλο το Drive to Survive...

Ειδικα στο 9ο που μιλησε και η γυναικα του Grosjean...και ξαναβλεπεις ολα αυτα τα πλανα και τις αντιδρασεις των ανθρωπων εκει...

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...