Προς το περιεχόμενο

Mining


pascalia2
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

To topic είναι αυστηρά για το "τεχνικό" κομμάτι του Mining, για trading υπάρχουν τα Clubs.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

An incident with our share validation engine caused shares to be rejected for ~30 minutes. As compensation, the mining and MEV fees on Ethermine will be lowered to 0% for 48 hours starting from 15:30 UTC. Please accept our appologies for this incident & thank you for mining with us.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης

Καλά και να βάλουμε να παίξουμε 2 ώρες σιγά τι χάνεις. Τι 22 ώρες/μέρα, τι 24; Μην τρελαθούμε τελείως κιόλας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, yiannis1991 είπε

Καλά και να βάλουμε να παίξουμε 2 ώρες σιγά τι χάνεις. Τι 22 ώρες/μέρα, τι 24; Μην τρελαθούμε τελείως κιόλας..

πως ενιωθε ο πυρος με το λουκανικο? ε παω να πατησω stop και μου λεει ΑΣΕ ΜΕ, ΠΑΙΞΕ ΜΕ ΤΟ ΣΚΥΛΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, jackess είπε

μια απο τα ιδια, εχω καταντήσει να παίζω μονο beat saber γιατι ντρεπομαι να πω στη καρτα να σταματήσει να παιξω κανα βαλχαλα

Μου λενε οι φίλοι μου θα παιξουμε και σκέφτομαι οτι αν παιξω πανω απο μια ωρα θα πληρωσω σκριβα το χασιμο κερδους απτο mining :P και δε θελω να παιξω. Που να ξεραν οι μαναδες μας οτι για να μην παίζουμε παιχνίδια μπορούν να μας πληρώνουν οσο δε παίζουμε και δε θα παίζουμε πολυ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Exoskeletor είπε

Μου λενε οι φίλοι μου θα παιξουμε και σκέφτομαι οτι αν παιξω πανω απο μια ωρα θα πληρωσω σκριβα το χασιμο κερδους απτο mining :P και δε θελω να παιξω. Που να ξεραν οι μαναδες μας οτι για να μην παίζουμε παιχνίδια μπορούν να μας πληρώνουν οσο δε παίζουμε και δε θα παίζουμε πολυ :P

αν στο λυκειο με πληρωναν BTC για τις ωρες που δε θα επαιζα games τωρα θα ημουν πολυδισεκατομμυριούχος και θα στελναμε ραβασακια με κομμενα 500ευρα με τον musk για πλακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Exoskeletor είπε

Κάθομαι και βλεπω το profitability τις τελευταίες ημέρες λες και βλέπω ταινία. Το βλέπω να παραμένει εται ψηλο δυνατό σταθερό και δε μπορώ να το κλείσω. Τι έχω? 

Μην σκας, όλοι στην ίδια φάση είμαστε 😂😂.

 

Btw γνωρίζει κάποιος αν μπορεί να στηθεί hiveos σε virtual pc εντός win 10 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς ποσο ήταν τα MEV fees στο ethermine ? Αξιζει τιποτα το 48ωρο χωρίς αυτά ή μας χρυσώνουν το χάπι.
Γεμισε ο τοπος rejected , έφτασε 18 η πίεση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ρε σεις βάλτε NH όσοι είστε με μία κάρτα να τελειώνετε. ~9 ευρώ με την 2060, ε πόσο δίνουν τα pools τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

Ρε σεις βάλτε NH όσοι είστε με μία κάρτα να τελειώνετε. ~9 ευρώ με την 2060, ε πόσο δίνουν τα pools τώρα;

Ειπαμε. Μερικοι θέλουμε και την ανωνυμία μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Ρε σεις βάλτε NH όσοι είστε με μία κάρτα να τελειώνετε. ~9 ευρώ με την 2060, ε πόσο δίνουν τα pools τώρα;

14 ευρω έγραψε εμένα πωωω πληρώνει αυτόν τον μήνα καλα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, Metaksas είπε

14 ευρω έγραψε εμένα πωωω πληρώνει αυτόν τον μήνα καλα

 

θα δούμε πόσο θα κρατήσει βέβαια αυτό, αλλά μέχρι στιγμής έχει κρατήσει πολύ περισσότερο από άλλες φορές. Τα προηγούμενα ξεσπάσματα κρατούσαν μερικές ώρες, ενώ τώρα είναι τόσες μέρες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 ώρες πριν, DimitrisJimmys είπε

Εγω εχω καποιους δισκους και ειπα ας το δοκιμασω.

αποτέλεσμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...