Προς το περιεχόμενο

Mining


pascalia2
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

To topic είναι αυστηρά για το "τεχνικό" κομμάτι του Mining, για trading υπάρχουν τα Clubs.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ooaris είπε

Επίσης για την απορία σου περί ποιος miner είναι ο καλύτερος, δεν αρκεί να κοιτάς μόνο τα mhs και τα watts αλλά και τα ποσά shares βγάζει ο καθένας σε βάθος χρόνου. Ο "aleks mining" ένας μικρός, Ρώσος νομιζω, youtuber είχε κάνει κάποια τεστ εβδομάδας μεταξύ καποιων γνωστών miners και υπήρχαν διαφορές στα shares

Αυτό που παρατήρησα με τον phoenix είναι ότι έβγαζε αρκετά shares με θαυμαστικό, έλεγε "with difficulty X (!)". Βέβαια αυτό δεν ξέρω αν είναι λόγω miner, λόγω pool ή απλά pure luck..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

lol :P

47070889_.png.a09cd8539fab71b99b9221c025e5db82.png

Είναι πολλά τα λεφτά 😂😂

Εμένα για κάποιο λόγο πετάει πολλά reject τελευταίο 2ωρο..βλέπω από 400-1200 ms rejects στο Phoenix. 

Προσπάθησα να βάλω TRM εχθές αλλά για κάποιο λόγο το hash φεύγει στα 70 και κανει restart το dag κάθε 2 λεπτα. Με το Phoenix γενικά είμαι με 62-63 σταθερά. Βλέπω τα πήρε όλα η μπάλα, τρελή βουτιά το EOS, RVN, XRP.. Το Σάββατο θυμάμαι ήμουν σχεδόν τα μισά παραπάνω από ότι τώρα σε συνολικά €.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καμπανάκια θα αρχίσουν να χτυπάνε σε περίπου 3.5 ώρες...αν όταν ανοίξει το Χρηματιστήριο στην Ν.Υ και η μετοχή του αρχιλαμογιού συνεχίσει την κατιούσα εκεί θα γίνει το έλα να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, masteripper είπε

Τα καμπανάκια θα αρχίσουν να χτυπάνε σε περίπου 3.5 ώρες...αν όταν ανοίξει το Χρηματιστήριο στην Ν.Υ και η μετοχή του αρχιλαμογιού συνεχίσει την κατιούσα εκεί θα γίνει το έλα να δεις.

Εννοείς Ελονα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, danaos7 είπε

Εννοείς Ελονα?

Ακριβώς...ήδη προβλέπεται κατηφόρα για την μετοχή του...οπότε θα καθίσει να βλέπει την αξία να κατρακυλάει ή θα ρευστοποιήσει το αποθεματικό σε BTC για να δώσει ώθηση...για να δούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Έβαλε 1.5Β πριν λίγες μέρες και στην πρώτη πτώση θα ρευστοποιήσει έτσι απλά;

Χθες έχασε 7.5% της μετοχής του και η προαγορά είναι για άλλα -7% ...

Γιατί καλά τα κέρδη ,καλά να λέει ότι το 1.5 Bn το έκανε 2.5Bn αλλά αν δεν το έχει σε πραγματικά φράγκα οι επενδυτές δεν θα είναι και πολύ χαρούμενοι.

Επεξ/σία από masteripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...