Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα MacBook Air M1


phil1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, evkar είπε

Μπα , θα σου έρθει. Σε γνωστό μου προπληρωμένο στον Κότσο , έκανε ακριβώς 2μιση μήνες να παραλάβει. Μιλάμε για την έκδοση με τα 16gb ram. Ή τόσο μεγάλη είναι η ζήτηση (γιατί ζήτηση έχουν ) ή η παραγωγή είναι μικρή ή έχει γίνει το απόλυτο μπάχαλο λόγω κορονιού , Η λίγο απόλα .  

Νομίζω ανέκαθεν η παραγωγή στα 16gb ram ήταν χαμηλή.. Τώρα έπεσαν κι όλα τ αλλά όποτε το επιβάρυναν.. Εγώ πήγα σε 8gb και ελπίζω να μου φτάσουν για μια 3ετια τουλάχιστον, αν όχι πώληση και αγορά άλλου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 27/12/2020 παρήγγειλα το βασικό air, ακόμη περιμένω..

Υπάρχει κάποιος που να έχει παραλάβει με σχετική ημερομηνία παραγγελίας;

Δίνω μια βδομάδα ακόμη, αν δεν έρθει δυστυχώς θα πρέπει να δω σε κάποιο ετοιμοπαραδωτο widows laptop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, demolition23 είπε

Στις 27/12/2020 παρήγγειλα το βασικό air, ακόμη περιμένω..

Υπάρχει κάποιος που να έχει παραλάβει με σχετική ημερομηνία παραγγελίας;

Δίνω μια βδομάδα ακόμη, αν δεν έρθει δυστυχώς θα πρέπει να δω σε κάποιο ετοιμοπαραδωτο widows laptop.

Εγώ από 19/01. Απο πού το παρήγγειλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρήκα εγώ σε σκρουτζομαγαζο που το είχε σε τιμή υψηλότερη από της αππλε οι οποίοι μου το “άφησαν’” στην κανονική τιμή. Αύριο παραλαμβάνω air s.g. 256gb.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Σκοπεύω να παραγγείλω κάποια στιγμή ένα Air, ποιο πιστεύετε ότι είναι το καλύτερο κατάστημα από άποψη διαθεσιμότητας; Να επιλέξω πχ iStorm ή κάποιο άλλο κατάστημα ηλεκτρονικών όπως Plaisio κλπ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, vasgal είπε

Καλησπέρα! Σκοπεύω να παραγγείλω κάποια στιγμή ένα Air, ποιο πιστεύετε ότι είναι το καλύτερο κατάστημα από άποψη διαθεσιμότητας; Να επιλέξω πχ iStorm ή κάποιο άλλο κατάστημα ηλεκτρονικών όπως Plaisio κλπ; 

Όπου το βρεις διαθέσιμο αυτό που σε ενδιαφέρει (Πλαίσιο, You, iStorm, Public/Mediamarkt, Κωτσόβολος, κοκ). Από τη δική μου εμπειρία ο Κωτσόβολος φάνηκε να έχει καλύτερη διαθεσιμότητα στο μοντέλο που ήθελα.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμφάνισε ο Κωτσόβολος διαθεσιμότητα στα space grey Air και μάλλον εξαφανίστηκαν σε μισή ώρα γιατί τώρα είναι σε κατάσταση αναμένεται σύντομα πάλι 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το να περιμένετε ένα μήνα για να ξαναβγεί σε διαθεσιμότητα το Air γιατί δεν κάνετε παραγγελία από Amazon uk το pro που βγαίνει στα 1260ευρο? 100 ευρώ παραπάνω αλλά θα έχει πολύ καλύτερη μεταπωλητική αξία αύριο μεθαύριο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, 4four είπε

Από το να περιμένετε ένα μήνα για να ξαναβγεί σε διαθεσιμότητα το Air γιατί δεν κάνετε παραγγελία από Amazon uk το pro που βγαίνει στα 1260ευρο? 100 ευρώ παραπάνω αλλά θα έχει πολύ καλύτερη μεταπωλητική αξία αύριο μεθαύριο!

Με την Βρετανία εκτός ΕΕ δεν υπάρχει θέμα τελωνείου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, vasgal είπε

Με την Βρετανία εκτός ΕΕ δεν υπάρχει θέμα τελωνείου?

από όσο βλέπω το φορουμ όχι και το δικό μου απο Αγγλία είναι δεν πληρωσα τίποτα, και με διαβεβαίωσε το support του αμαζον οτι δεν υπαρχει περιτπωση να πληρωσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, cat1967 είπε

Νομιζω βαζουν καπελο import fees αρκετα ευρω. Κανω λαθος;

είναι οτί τιμή λεεί στο checkout βάζουν imports fees αλλα πάλι βγαίνει αισθήτα φθηνότερο απο ότι στην Ελλάδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...