Προς το περιεχόμενο

3080 παράδοση


Alkis7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, jk είπε

Προσωπικά δεν θα έδινα 1000€ για κάρτα και να την πάρω από εξωτερικό και αν πάθει κάτι με την εγγύηση να μπλέξω και να την στέλνω και να περιμένω καιρό να γυρίσει και να πρέπει να συνεννοούμε με εξωτερικό.

Βλέπουμε και με εσωτερικό που βγάζουν γούστα τα καταστήματα 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, cobostas33 είπε

Εγώ που παράγγειλα την ίδια(3080 Suprim X) στις 7 Ιανουαρίου από το Plaisio, γιατι δεν παρέλαβα?

Ωραία.....

Παρτους τηλεφωνο γτ αν ειναι ετσι καηκαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, alexispak είπε

Παρτους τηλεφωνο γτ αν ειναι ετσι καηκαμε

Μόλις τους πήρα. Έχει έρθει η δικιά μου απο την Πέμπτη, αλλα για κάποιο λόγο με ξέχασαν λεει. Ίσως δεν προλαβε ο υπάλληλος μου λέει. Δευτέρα θα μου την στείλουν! Κάτι ειναι και αυτο!

Ευυχαριστώ MatrixBoost που μου άνοιξες τα μάτια! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ παίρνω σήμερα για να ακυρώσω και ούτε αυτό δε μπορούν να κάνουν...

Είπαν θα με πάρουν πίσω γιατί γίνεται χαμός από τηλέφωνα.

Παραγγελία από Νοέμβρη - Asus 3070.

Επεξ/σία από tearstain
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/2/2021 στις 7:15 ΜΜ, tbak είπε

Και εγω περιμένω μια Strix 3080 OC. Εχει παραλάβει κανένας ίδια κάρτα και αν ναι πότε παρήγγειλε? 

Δεκέμβρη η δική μου παραγγελία με προκαταβολή.

Εχουμε ξενερωσει ολοι μου φαινεται. Εστειλα μηνυμα χτες πλαισιο στο φμπ απαντησαν οτι ακομη δεν εχουμε κατι νεοτερο.

Επεξ/σία από alexispak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, alexispak είπε

Εχουμε ξενερωσει ολοι μου φαινεται. Εστειλα μηνυμα χτες πλαισιο στο φμπ απαντησαν οτι ακομη δεν εχουμε κατι νεοτερο.

Έχεις παραγγείλει και εσύ ASUS Strix? Αν ναι πότε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προκειται να ερθουν παιδες.αδικα περιμενετε...

Εγω ειχα κλεισει 2μηνο αναμονης αρχες Δεκεμβρη και επειδη ειχα δει ποσο θα τραβαγε η ιστορια ακυρωσα νωρις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω ξανα γραψει και παλιοτερα για εναν φιλο μου.

Παραγγελια 17/09 Asus strix 3080 απο Κωτσοβολο. Ακομα στην αναμονη. Θα περιμενει οσο χρειαστει γιατι την εχει εξοφλησει με τιμη 750 ευρω. Ειχε εκπτωτικο 300.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα για Τρίτη φορά τηλέφωνο, έχω παραγγείλει από 11 Δεκέμβρη μου είχαν πει 20-25 μέρες, και στο δεύτερο τηλέφωνο τέλος Ιανουαρίου, τώρα δεν μου είπαν πότε φυσικά, ευγενικοί στο τηλέφωνο, μου είπαν ότι είναι παγκόσμιο το πρόβλημα και δεν ξεραν, τους ρώτησα ενώ όταν παράγγειλα ξέραν το πρόβλημα άνοιξαν τις προπαραγγελίες και λέγαν 20-25  μέρες μου απάντησε ότι λένε ότι τους λέει η αποθήκη, μου είπαν ότι η EVGA δίνει πέντε κάρτες κάθε φορά και πάνε σε αυτούς που είναι σε σειρά προτεραιότητας, μάλλον δεν έχουν ιδέα καθόλου και αυτοί και δεν θα έχουν σύντομα, θα περιμένω λίγο ακόμα, αλλά αν είναι να βγει η 4080 όταν πάρουμε αυτή δεν λέει, οποίος παραλαμβάνει ας το γράφει εδώ να ξέρουμε που βρισκόμαστε.

Επεξ/σία από jk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jk είπε

Πήρα για Τρίτη φορά τηλέφωνο, έχω παραγγείλει από 11 Δεκέμβρη μου είχαν πει 20-25 μέρες, και στο δεύτερο τηλέφωνο τέλος Ιανουαρίου, τώρα δεν μου είπαν πότε φυσικά, ευγενικοί στο τηλέφωνο, μου είπαν ότι είναι παγκόσμιο το πρόβλημα και δεν ξεραν, τους ρώτησα ενώ όταν παράγγειλα ξέραν το πρόβλημα άνοιξαν τις προπαραγγελίες και λέγαν 20-25  μέρες μου απάντησε ότι λένε ότι τους λέει η αποθήκη, μου είπαν ότι η EVGA δίνει πέντε κάρτες κάθε φορά και πάνε σε αυτούς που είναι σε σειρά προτεραιότητας, μάλλον δεν έχουν ιδέα καθόλου και αυτοί και δεν θα έχουν σύντομα, θα περιμένω λίγο ακόμα, αλλά αν είναι να βγει η 4080 όταν πάρουμε αυτή δεν λέει, οποίος παραλαμβάνει ας το γράφει εδώ να ξέρουμε που βρισκόμαστε.

Εν το μεταξυ εχει λιγο καιρο που το πλαισιο δεν εμφανιζει καθολου τις EVGA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...