Προς το περιεχόμενο

3080 παράδοση


Alkis7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, vang2009 είπε

Μολις με ενημερωσαν απο you οτι δεν αναμενουν αποθεμα και μου ζητησαν λογαριασμο για επιστροφη χρηματων εφαπαξ παρολο που πληρωνα με δοσεις. Κριμα γιατι ειχα και μια ελπιδα. Ας ελπισουμε η καρτα θα ειναι διαθεσιμη στο μελλον για παραγγελια σε φυσιολογικη τιμη.

Σε ενημέρωσαν εκείνοι ? ή τους πήρες εσύ κάποιο τηλέφωνο?

Έχω παραγγείλει και εγώ από 14/10 3080 tuf oc και δεν έχω ακούσει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/3/2021 στις 9:35 ΜΜ, vang2009 είπε

Μολις με ενημερωσαν απο you οτι δεν αναμενουν αποθεμα και μου ζητησαν λογαριασμο για επιστροφη χρηματων εφαπαξ παρολο που πληρωνα με δοσεις.

Ενδιαφερον αυτο. Δεν εχω συναντησει αλλο καταστημα που να το κανει αυτο. Συνηθως απλα ακυρωνουν την παραγγελια και ο αντιλογισμος γινεται ως δοσεις σε τετοιες περιπτωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Ενδιαφερον αυτο. Δεν εχω συναντησει αλλο καταστημα που να το κανει αυτο. Συνηθως απλα ακυρωνουν την παραγγελια και ο αντιλογισμος γινεται ως δοσεις σε τετοιες περιπτωσεις

Ναι το ξέρω. Και εγώ δεν το περίμενα. Σήμερα επιστράφηκε το ποσό εφάπαξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/3/2021 στις 4:00 ΜΜ, tbak είπε

🤒

Πήρα και εγώ χτες και μου είπαν τα ιδια με τους παραπάνω. Αλλά αν περιμένεις εσύ από Οκτώβριο, αν δε στείλει ξαφνικά η ASUS 200 κάρτες εμείς θα παραλάβουμε τον Ιούνιο και άμα. 

Δεκεμβρίου η δική μ παραγγελία 

Απο 15/1 Asus Strix απλη, μηνα μηνα με πανε, μου ειχαν πει απο Πλαισιο αυτην την εβδομαδα μεσα Μαρτιου δλδ θα εχουν παραλαβή, θα με καλουσε λεει καποιος, ειμαι μεσα σε αυτους που θα παραλάβουν? ρωτησα, ΝΑΙ μου λενε.. χαρηκα εγω επιτέλους χαχαχα

καλώ χθες, δεν ξερουμε ποτε θα παραλάβουμε μου λενε, μα τους λεω ειπατε.., αα δεν ξερουμε τιποτα μου λενε

Εντωμεταξυ η καρτα δεν ειναι διαθεσιμη για αγορα με προπαραγγελια απο χθες https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi-pc/kartes-grafikon/asus-vga-rtx-3080-rog-strix-gaming-10-gb_3564800

φοβαμαι με πηδηξαν στην σειρα.. παπαπαπαει η καρτα. και εχω δωσει και προκαταβολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, PanosJ είπε

Απο 15/1 Asus Strix απλη, μηνα μηνα με πανε, μου ειχαν πει απο Πλαισιο αυτην την εβδομαδα μεσα Μαρτιου δλδ θα εχουν παραλαβή, θα με καλουσε λεει καποιος, ειμαι μεσα σε αυτους που θα παραλάβουν? ρωτησα, ΝΑΙ μου λενε.. χαρηκα εγω επιτέλους χαχαχα

καλώ χθες, δεν ξερουμε ποτε θα παραλάβουμε μου λενε, μα τους λεω ειπατε.., αα δεν ξερουμε τιποτα μου λενε

Εντωμεταξυ η καρτα δεν ειναι διαθεσιμη για αγορα με προπαραγγελια απο χθες https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi-pc/kartes-grafikon/asus-vga-rtx-3080-rog-strix-gaming-10-gb_3564800

φοβαμαι με πηδηξαν στην σειρα.. παπαπαπαει η καρτα. και εχω δωσει και προκαταβολη

Την προκαταβολη εαν φοβασαι αυτο δεν υπαρχει περιπτωση να την χασεις, ανα πασα στιγμη το θελησεις, ζητας ακυρωση της παραγγελιας και σου επιστρεφουν το ποσο.

Εγω αλλο δεν καταλαβαινω.Πως γινεται να υπαρχει ατομο που εκανε παραγγελια απο τον οκτωμβριο και να μην εχει παραλαβει ακομη,Το καταλαβαινω οτι οι καρτες ειναι σε μεγαλη ελλειψη αλλα να μην εχει παραλαβει ακομη  καποιος μισο χρονο μετα μου κανει μεγακη εντυπωση.Θελω να πω οτι δεν γινεται ολο αυτο το διαστημα να μην εχουν κανει καθουλου restock και να "χρωστανε" καρτες ακομη και σημερα σε ατομα που κανανε παραγγελια 6 μηνες πισω.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Pwpwpw είπε

Την προκαταβολη εαν φοβασαι αυτο δεν υπαρχει περιπτωση να την χασεις, ανα πασα στιγμη το θελησεις, ζητας ακυρωση της παραγγελιας και σου επιστρεφουν το ποσο.

Εγω αλλο δεν καταλαβαινω.Υπαρχει ατομο απο δω μεσα που εκανε παραγγελια απο Δεκεμβρη αν θυμαμαι σωστα και δεν εχει παραλαβει ακομη.Το καταλαβαινω οτι οι καρτες ειναι σε μεγαλη ελλειψη αλλα να μην εχει παραλαβει ακομη  καποιος 4 μηνες μετα μου κανει εντυπωση.Θελω να πω οτι δεν γινεται ολο αυτο το διαστημα να μην εχουν κανει καθουλου restock και να "χρωστανε" καρτες ακομη και σημερα σε ατομα που κανανε παραγγελια 4 και πλεον μηνες πισω.

Απο διαφορα που εχω διαβάσει, καποιοι εχουν παρει καρτες σε πιο συντομο διαστημα, Και της Asus που λενε οτι υπάρχει προβλημα μεγάλων καθυστέρησεων με την εταιρια, ιδιαιτερα με τη strix σειρα. Φοβαμαι αυτο με την σειρα προτεραιότητας δεν παιζει παντα. Οποιος εχει το μαχαιρι φυσικα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, PanosJ είπε

Απο διαφορα που εχω διαβάσει, καποιοι εχουν παρει καρτες σε πιο συντομο διαστημα, Και της Asus που λενε οτι υπάρχει προβλημα μεγάλων καθυστέρησεων με την εταιρια, ιδιαιτερα με τη strix σειρα. Φοβαμαι αυτο με την σειρα προτεραιότητας δεν παιζει παντα. Οποιος εχει το μαχαιρι φυσικα... 

Αυτο εννοω και εγω, εαν οντως υπαρχει ατομο που περιμενει απο Οκτωμβριου, ειναι να αμφιβαλει κανεις για το κατα ποσο τηρειται κατα γραμμα η σειρα προτεραιοτητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Αυτο εννοω και εγω, εαν οντως υπαρχει ατομο που περιμενει απο Οκτωμβριου, ειναι να αμφιβαλει κανεις για το κατα ποσο τηρειται κατα γραμμα η σειρα προτεραιοτητας.

Καποιες απο οτι φαινεται τις "τρωνε" ατομα μεσα απο το πλαισιο και καταληγουν εδω στις αγγελιες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, ptz13 είπε

Καποιες απο οτι φαινεται τις "τρωνε" ατομα μεσα απο το πλαισιο και καταληγουν εδω στις αγγελιες

Καλα οι αγγελιες  με τις καρτες πλεον νομιζω υπαρχουν για να υπαρχουν, δεν νομιζω να παει να πληρωσει κανεις 1300 ευρω  για 3070 και  2 χιλιαρικα για 3080 οσο και κ@υλ@ να εχει να δοκιμασει τις καινουργιες. Τεσπα περι ορεξεως βεβαια θα μου πεις..

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Καλα οι αγγελιες  με τις καρτες πλεον νομιζω υπαρχουν για να υπαρχουν, δεν νομιζω να παει να πληρωσει κανεις 1300 ευρω  για 3070 και  2 χιλιαρικα για 3080 οσο και κ@υλ@ να εχει να δοκιμασει τις καινουργιες. Τεσπα περι ορεξεως βεβαια θα μου πεις..

Kαλά ναι δεν νομίζω κι εγώ να τους δίνει κανείς τόσα. Πριν μερικές μέρες πάντως υπήρχε τυπάκος στις αγγελίες με 3-4 κάρτες που εμμέσως παραδέχτηκε οτι δουλεύει στο πλαίσιο. Και κάποιοι (κι εγώ μαζί) είναι στην αναμονή για τις κάρτες που αυτός καβάτζωσε.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταντια...αν ισχυει...

Παντως για τον συναδελφο μου που εχω ξανα αναφερθει στο παρελθον...17/09 asus strix kotsovolos πληρωμενη ακομα στην αναμονη...6 μηνες μεθαυριο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/3/2021 στις 11:57 ΠΜ, ASFE είπε

Καταντια...αν ισχυει...

Παντως για τον συναδελφο μου που εχω ξανα αναφερθει στο παρελθον...17/09 asus strix kotsovolos πληρωμενη ακομα στην αναμονη...6 μηνες μεθαυριο....

Ακομα τους περιμενει; Τουλαχιστον πριν αλλαξει ο χρονος ειχε επιλογες, φανταζομαι οτι την εκλεισε σε τιμη σκοτωμα για τα σημερινα δεδομενα και τωρα ο κωτσοβολος δεν προκειται ουτε για πλακα να την βρει τοσο, απλα περιμενουν να παρει τηλεφωνο ο πελατης να ακυρωσει η να το πανε για χρονο και βαλε, που μπορει να ξανα εχει 3080 στα λεφτα του launch.

Επεξ/σία από Razor333
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...