Προς το περιεχόμενο

Με Gaming headset, keyboard ή mouse δωροεπιταγή 30€ για επόμενη αγορά 2πλάσιας αξίας [ΤΕΛΟΣ]


ImmortalR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο ισως εχει καποιο ενδιαφερον:

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/pc/gaming-headsets/212233-sharkoon-skiller-sgh2-usb-blue-led

Στα 30 Ευρω αντι 25 στο Skroutz, δινει ομως δωρο και το stand (X-Rest Pro) που κοστιζει κανονικα αλλα 15 Ευρω. Αρα ως πακετο κοστιζει 10 Ευρω φθηνοτερα απο τον ανταγωνισμο.

Τωρα αν αξιζει σαν headset στα χρηματα αυτα δεν ξερω. Το X-Rest Pro το εχω παντως και ειναι μια χαρα stand.

Επεξ/σία από Giama
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Δεν υπαρχουν ΑΘηνα. Τα 2-3 που ψιλοαξιζουν υπαρχουν απο θηβα και παραεξω, αρα δεν μπορεις με κλικ αγκουερο. Ειναι αυτο που εγραψα και πριν, θες και 3 ευρω μεταφορικα σε οσα ψιλοαξιζουν πιθανον, οποτε χαλαει η σουπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Δεν υπαρχουν ΑΘηνα. Τα 2-3 που ψιλοαξιζουν υπαρχουν απο θηβα και παραεξω, αρα δεν μπορεις με κλικ αγκουερο. Ειναι αυτο που εγραψα και πριν, θες και 3 ευρω μεταφορικα σε οσα ψιλοαξιζουν πιθανον, οποτε χαλαει η σουπα.

Ναι, μονο με μεταφορικα δυστυχως.

Για την αγορα αλλων προϊοντων με τη δωροεπιταγη (σε περιπτωση που δεν σε περιοριζει σε gaming προϊοντα) θα ειχε πιθανον επισης νοημα και η καρτα netflix για οσους το χρησιμοποιουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις παρέλαβα 2 sharkoon mice και με διαβεβαιωσαν (μετά από ταλαιπωρία βέβαια) ότι οι δωροεπιταγες θα μου αποστελούν μέσα στις 2 επόμενες ημέρες. 

Να σημειώσω ότι το κατάστημά δεν ήξερε τίποτα για την προωθητική ενέργεια αυτή, και τους φαινόταν και κουφό να αγοράζεις 13€ mice και να παίρνεις δωροεπιταγη 30€. Μετά όμως από ψάξιμο της προσφοράς και επικοινωνία με εκπρόσωπο τους, διαβεβαιωσαν την παραπάνω προσφορά ότι σε κάθε αγορά υπάρχει η δώροεπιταγη με επόμενη αγορά βέβαια από 60€ και πάνω όπως και αναφέρουν.

Η κοπέλα εξυπηρετική πολύ και να πω ότι ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το κατάστημα. (δεν έχω πάρει playstation 5 😝

Επεξ/σία από Mike83GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Mike83GR είπε

Μόλις παρέλαβα 2 sharkoon mice και με διαβεβαιωσαν (μετά από ταλαιπωρία βέβαια) ότι οι δωροεπιταγες θα μου αποστελούν μέσα στις 2 επόμενες ημέρες. 

Να σημειώσω ότι το κατάστημά δεν ήξερε τίποτα για την προωθητική ενέργεια αυτή, και τους φαινόταν και κουφό να αγοράζεις 13€ mice και να παίρνεις δωροεπιταγη 30€. Μετά όμως από ψάξιμο της προσφοράς και επικοινωνία με εκπρόσωπο τους, διαβεβαιωσαν την παραπάνω προσφορά ότι σε κάθε αγορά υπάρχει η δώροεπιταγη με επόμενη αγορά βέβαια από 60€ και πάνω όπως και αναφέρουν.

Η κοπέλα εξυπηρετική πολύ και να πω ότι ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το κατάστημα. (δεν έχω πάρει playstation 5 😝

Αγόρασες με το ίδιο account 2 φορές το ίδιο mouse σε διαφορετικές παραγγελίες (να φανταστώ) κ σου είπαν ότι θα πάρεις 2 δώρο επιταγές; Ενδιαφέρομαι κ έχω κάνει ήδη μια αγορά του ίδιου mouse. Επίσης σου ανέφεραν κάτι για το αν σε περιορίζουν σε αγορά προϊόντος από την κατηγορία gaming με την δώρο επιταγή ή όχι; Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, george991 είπε

Αγόρασες με το ίδιο account 2 φορές το ίδιο mouse σε διαφορετικές παραγγελίες (να φανταστώ) κ σου είπαν ότι θα πάρεις 2 δώρο επιταγές; Ενδιαφέρομαι κ έχω κάνει ήδη μια αγορά του ίδιου mouse. Επίσης σου ανέφεραν κάτι για το αν σε περιορίζουν σε αγορά προϊόντος από την κατηγορία gaming με την δώρο επιταγή ή όχι; Ευχαριστώ 

Ναι το ίδιο mice το πήρα 2 φορές, με το ίδιο προφίλ, 2 ξεχωριστές παραγγελίες. Θα πάρω μου είπανε 2 δωροεπιταγες. 

Όσο αναφορά στην κατηγορία των δωροεπιταγων ξέχασα να ρωτήσω αλλά και οι ίδιοι δεν μου ανάφεραν κάτι. Θα φανεί αυτό όταν τις στείλουν 

Επεξ/σία από Mike83GR
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάτι άλλο, μπορώ να παραγγείλω κάτι τώρα και όταν το παραλάβω να ενεργοποιήσω την δωροεπιταγη? 

Με απλά λόγια, μπορώ να πάρω την έκπτωση μετά την παραγγελία? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πρωτα πληρωνεις και ωρες-μερες μετα παιρνεις τον κωδικο. Αρα αν καταλαβα καλα αυτο που ρωτας, οχι, δεν γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Πρωτα πληρωνεις και ωρες-μερες μετα παιρνεις τον κωδικο. Αρα αν καταλαβα καλα αυτο που ρωτας, οχι, δεν γινεται.

Οκ. Κατάλαβα.

Αύριο θα παραλάβω και θα σας ενημερώσω και γω για την εμπειρία μου. Παλιότερα πάντως αγανάκτησα μέχρι να μου δώσουν την δωροεπιταγη από κωτσοβολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με το Sharkoon skiller δίνει δώρο και rest ακουστικών και mousepad + την δωροεπιταγη 30€

Επίσης μόλις μου ήρθαν οι δωροεπιταγες... Ψωνίστε ελεύθερα 😀

Screenshot_20210224_100518_com.android.chrome.jpg

😀

Επεξ/σία από Mike83GR
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mike83GR είπε

Με το Sharkoon skiller δίνει δώρο και rest ακουστικών και mousepad + την δωροεπιταγη 30€

Επίσης μόλις μου ήρθαν οι δωροεπιταγες... Ψωνίστε ελεύθερα 😀

Screenshot_20210224_100518_com.android.chrome.jpg

😀

Μια χαρά! Τελικά η δωροεπιταγή είναι για συγκεκριμένη κατηγορία προϊόντων ή μπορείς να πάρεις ό,τι θες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, funkopop είπε

Μια χαρά! Τελικά η δωροεπιταγή είναι για συγκεκριμένη κατηγορία προϊόντων ή μπορείς να πάρεις ό,τι θες;

Δεν επισημάνει κάτι, οπότε φαντάζομαι είναι για γενική χρήση σε όλα τα προϊόντα. Αλλά το δύσκολο ειναι να βρεις κάτι από 60€ και πάνω για να την χρησιμοποιήσεις κι ολας την δωροεπιταγη. Προσωπικά δεν βρίσκω κάτι ακόμα... 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Mike83GR είπε

Με το Sharkoon skiller δίνει δώρο και rest ακουστικών και mousepad + την δωροεπιταγη 30€

Επίσης μόλις μου ήρθαν οι δωροεπιταγες... Ψωνίστε ελεύθερα 😀

Screenshot_20210224_100518_com.android.chrome.jpg

😀

Λάθος έχει γίνει στο ποντίκι , απλά δεν βάζει μαζί με τα ακουστικά στο καλάθι το το x-rest και το βάζει με το ποντίκι. Φαίνεται και στα δώρα που δεν το αναφέρει καν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...