Προς το περιεχόμενο

Με Gaming headset, keyboard ή mouse δωροεπιταγή 30€ για επόμενη αγορά 2πλάσιας αξίας [ΤΕΛΟΣ]


ImmortalR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, funkopop είπε

Μια χαρά! Τελικά η δωροεπιταγή είναι για συγκεκριμένη κατηγορία προϊόντων ή μπορείς να πάρεις ό,τι θες;

Κατάφερα να χρησιμοποιήσω την δωροεπιταγή για ένα κουτί cooler master το οποίο βρίσκεται εκτός των προϊόντων της καμπάνιας, οπότε μπορείς να την χρησιμοποιήσεις όπου θέλεις 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, th3rul3r είπε

Λάθος έχει γίνει στο ποντίκι , απλά δεν βάζει μαζί με τα ακουστικά στο καλάθι το το x-rest και το βάζει με το ποντίκι. Φαίνεται και στα δώρα που δεν το αναφέρει καν 

Ναι όντως μπορεί να έχει γίνει λάθος, αλλά παρέλαβα κανονικά εγώ το ποντίκι με την βάση για τα ακουστικά δώρο + το mousepad και αυριο περιμένω να μου έρθει και η δωροεπιταγή. Αισθάνομαι οτι τους έκλεψα 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος για να είναι έγκυρη η παραγγελία και η δώροεπιταγη να λειτουργήσει πρέπει να βάλεις στο καλαθι σου ένα προϊόν από 60€ και πάνω. Σωστά;

Με 2,3 πράγματα που κι αυτά βγαίνουν 60€ και πάνω δεν γίνεται; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Mike83GR είπε

Αν δεν κάνω λάθος για να είναι έγκυρη η παραγγελία και η δώροεπιταγη να λειτουργήσει πρέπει να βάλεις στο καλαθι σου ένα προϊόν από 60€ και πάνω. Σωστά;

Με 2,3 πράγματα που κι αυτά βγαίνουν 60€ και πάνω δεν γίνεται; 

Με ενδιαφέρει και εμένα η απάντηση σε αυτό αν ξέρει κάποιος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

47-50 ευρω στην αγορα οι χαμηλες στην αγορα επι μηνες. Επομενως η 30αρα εγινε ηδη 15αρα. Αυτα που λεγαμε.

Οχι, δεν ειναι προσφορα αυτος ο ssd, μονο προσφορες στο τοπικ παρακαλω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, dimitris1090t είπε

Ναι όντως μπορεί να έχει γίνει λάθος, αλλά παρέλαβα κανονικά εγώ το ποντίκι με την βάση για τα ακουστικά δώρο + το mousepad και αυριο περιμένω να μου έρθει και η δωροεπιταγή. Αισθάνομαι οτι τους έκλεψα 😅

Και εγώ αυτό το ποντίκι πήρα αλλά μην νιώθουμε και πολλές τύψεις.

Το e-shop το έχει στα 16€ οπότε είναι σαν να πήραμε σε έκπτωση τα δώρα. Και ειδικά εγώ που δεν χρειαζόμουν τπτ από τα 3, νιώθω ότι ίσως και να την πάτησα!
τους πήρα τηλ, λένε ότι την επιταγή θα την στείλουν με SMS αφού παραλάβω την παραγγελία, η αποστολή της οποίας θα γίνει με Γενική Ταχυδρομική. Οπότε αν δω ότι το καθυστερούν πολύ και τελειώνει η προθεσμία θα κάνω ακύρωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπο προϋποθέσεις είναι καλή προσφορά.

Για παράδειγμα το ακόλουθο headset το έχω πάρει εδώ και λίγους μήνες. (3-4 μήνες έχει κυκλοφορήσει) https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/pc/gaming-headsets/216961-razer-blackshark-v2-x

Είναι λοιπόν πραγματικά εξαιρετικό για τα λεφτά του απ ολες τις απόψεις και η τιμή του Κωτσ, δεν είναι άσχημη και σου δίνει +30€ επιστροφή.

Ακόμα ένα σενάριο που μπορεί ακολουθήσει κάποιος για να φανεί το κέρδος της προσφοράς?

Αγοράζει κάποιος το ακόλουθο headset https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/pc/gaming-headsets/192486-sharkoon-skiller-sgh1 και παίρνει 30€ επιταγή.

Μετά παιρνει το πρώτο headset και ουσιαστικά του έχει βγει το απο πάνω, σχεδόν τσάμπα.

Θέλει ψάξιμο εν ολίγοις, αλλά αξίζει σαν προσφορά για όποιον ήθελε κάποια απ ολα αυτα τα προιόντα. 

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω περιμενω την παραγγελια σημερα ή αυριο(εδει ηδη δρομολογηθει απο τη μεταφορικη)κ μου ηρθε ηδη η δωροεπιταγη πριν καν παραλαβω...!πολυ θετικη εξελιξη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, williamlawson είπε

Παιδια εγω περιμενω την παραγγελια σημερα ή αυριο(εδει ηδη δρομολογηθει απο τη μεταφορικη)κ μου ηρθε ηδη η δωροεπιταγη πριν καν παραλαβω...!πολυ θετικη εξελιξη

να φανταστω εχεις προπληρωσει με καρτα γιαυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εμένα μου ήρθε ο κωδικός πριν να παραλάβω (είχα πληρώσει με καρτα) , και εξαργυρωθηκε άμεσα σε Netflix cards 😁

 

 

 

 

Επεξ/σία από christos4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, christos4 είπε

Και εμένα μου ήρθε ο κωδικός πριν να παραλάβω (είχα πληρώσει με καρτα) , και εξαργυρωθηκε άμεσα σε Netflix cards 😁

 

 

 

 

Μία από τα ίδια και για εμένα. Μάθαμε αν γίνεται να βάλουμε 2-3 φιλολογία συνολικής αξίας 60€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...