Προς το περιεχόμενο

Με Gaming headset, keyboard ή mouse δωροεπιταγή 30€ για επόμενη αγορά 2πλάσιας αξίας [ΤΕΛΟΣ]


ImmortalR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Mike83GR είπε

Ναι μου έστειλαν SMS και έβαλα ώρα και ημέρα για να παραλάβω. Πήρα για την ώρα τον ssd και μια σκούπα. 

Τι εννοείς όταν λες DRAM-less; τον πήρα βασικά για να τον κάνω εξωτερικό ssd για κονσόλα. Θα φάω καμία πατάτα; 

Εμένα δεν έστειλαν ακόμα sms. Θα τσεκάρω και αύριο.

Δεν έχει μνήμη cache τύπου DRAM. Όχι μην αγχώνεσαι, την δουλειά σου θα την κάνεις μια χαρά. Εγώ λέω να πάω για τον Samsung Evo 500 ή κανα HDD λόγω μεγαλύτερης χωρητικότητας. Για αποθήκη τον θέλω εξάλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

49 λεπτά πριν, Glikos είπε

Εμένα δεν έστειλαν ακόμα sms. Θα τσεκάρω και αύριο.

Δεν έχει μνήμη cache τύπου DRAM. Όχι μην αγχώνεσαι, την δουλειά σου θα την κάνεις μια χαρά. Εγώ λέω να πάω για τον Samsung Evo 500 ή κανα HDD λόγω μεγαλύτερης χωρητικότητας. Για αποθήκη τον θέλω εξάλλου.

Αν δεν σου ήρθε SMS μπες στο site στις παραγγελίες σου και μπορείς να το ρυθμίσεις κι από εκεί. Κάποιες φορές κολλάει και δεν σου έρχονται τα SMS. 

Ευτυχώς γιατί σε μια φάση τρόμαξα. Κι εγώ για τον Samsung πήγαινα αλλά δεν τον είχε στην περιοχή μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Mike83GR είπε

Αν δεν σου ήρθε SMS μπες στο site στις παραγγελίες σου και μπορείς να το ρυθμίσεις κι από εκεί. Κάποιες φορές κολλάει και δεν σου έρχονται τα SMS. 

Ευτυχώς γιατί σε μια φάση τρόμαξα. Κι εγώ για τον Samsung πήγαινα αλλά δεν τον είχε στην περιοχή μου. 

Ήρθε sms σήμερα το πρωί τελικά. Θα πάω να παραλάβω σήμερα. Λογικά θα έρθει και η δωροεπιταγή από Δευτέρα.

2 ώρες πριν, ultrahd είπε

2. Και μια ακόμα ερώτηση παιδιά: Μια δωροεπιταγή που μας έχει έρθει μπορούμε να την βάζουμε αρκετές φορές και να την δοκιμάζουμε σε διάφορα σενάρια αγοράς στο καλάθι μας στο site του Κωτσόβολου? Ή απαξ και την πληκτρολογήσουμε στο ειδικό πλαίσιο η δωροεπιταγή "καίγεται" και είναι στη συνέχεια άχρηστη? Δηλαδή με δυο λόγια: Παίζουμε και κάνουμε δοκιμές με διάφορα σενάρια αγορών στο καλάθι μας ελεύθερα?

Από την στιγμή που δεν ολοκληρώσεις την αγορά δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα με τον κωδικό. Αλλά δεν χρειάζεται να το κάνεις, απλά υπολόγισε -30 ευρώ στο καλάθι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα ήρθε σήμερα, το ποντικάκι με τα 12,90, μόλις άνοιξα το σφραγισμένο δέμα, ήταν ψιλό ανοιχτή η συσκευασία του ποντικιού και απόδειξη πουθενά. Πως το προχωράω? Προφανώς δεν τίθεται θέμα της αξίας του ποντικιού αλλά για το γαμωτο. (δεν έχω τραβήξει βίντεο) 

Επεξ/σία από TheoAlex50
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, TheoAlex50 είπε

Εμένα ήρθε σήμερα, το ποντικάκι με τα 12,90, μόλις άνοιξα το σφραγισμένο δέμα, ήταν ψιλό ανοιχτή η συσκευασία του ποντικιού και απόδειξη πουθενά. Πως το προχωράω? Προφανώς δεν τίθεται θέμα της αξίας του ποντικιού αλλά για το γαμωτο. (δεν έχω τραβήξει βίντεο) 

Η απόδειξη είναι συνήθως μαζί με το συνοδευτικό μεταφοράς της Courier, εξωτερικά του κουτιού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, LaMereda είπε

Η απόδειξη είναι συνήθως μαζί με το συνοδευτικό μεταφοράς της Courier, εξωτερικά του κουτιού.

Τελικά είναι ήταν έξω. Και λέω τι μου έφτιαξαν εδώ... Χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο κωδικός της δώρο επιταγής δεν αχρηστεύεται στο site, ακόμα και να κάνεις την παραγγελία και παραλαβή από το κατάστημα. Τουλάχιστον έτσι κατάλαβα εγώ... Γιατί στο κατάστημα που πήγα να παραλάβω μου το βγάλανε με την κανονική τιμή 63,90 και μετά τους ανάφερα ότι έχω δώρο επιταγή και μου ζήτησαν τον κωδικό. 

Τώρα για τις αντικαταβολες πρέπει μάλλον να επεξεργαζεται στην προετοιμασία και τότε τον χρησιμοποιούν 

Επεξ/σία από Mike83GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 ώρες πριν, ultrahd είπε

Παιδιά δυο ερωτήσεις να θέσω σχετικά με το θέμα:

1. Ας υποθέσουμε το παρακάτω σενάριο: Κάνεις μια αγορά ενός από τα εν λόγω προιόντα.Σου έρχεται η δωροεπιταγή και την χρησιμοποιείς σε νέα αγορά 60 ευρώ+.Παραλαμβάνεις την νέα αγορά σου και στη συνέχεια κάνεις επιστροφή του προιόντος που αρχικά αγόρασες στο κατάστημα (επιστρέφεις δηλαδή το προιόν που σου έδωσε την δωροεπιταγή των 30 ευρώ) και προφανώς σου επιστρέφουν τα χρήματα σου πίσω.Προφανώς μιλάω για επιστροφή άθικτο στην κούτα και εντός 14 ημερών από την ημέρα της αγοράς.

Σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται? Την δωροεπιταγή την έχεις ήδη χρησιμοποιήσει οπότε το να κάνουν αυτόματα αδρανοποίηση της πρακτικά δεν έχει σημασία.Εκτιμάτε ότι υπάρχει περίπτωση να σου ζητήσουν με κάποιο τρόπο τα 30 ευρώ της δωροεπιταγής που ήδη έχεις χρησιμοποιήσει?

Θα πρεπει να μην δεχθουν επιστροφη πριν πληρωσεις 30 ευρω στο ταμειο. Ή να ζητησουν ταυτοχρονη επιστροφη και της 2ης παραγγελιας στην οποια χρησιμοποιησε καποιος ηδη την δωροεπιταγη και να επιστραφει το ποσο μειον τα 30 ευρω. Όσα πληρωσε να παρει πισω. Εγω αν ημουν το καταστημα, αυτο θα εκανα.

Ελπιζω  να ειναι οργανωμενοι και να το κανουν ετσι. Με αυτο θα ημουν και εγω ευχαριστημενος ως πελατης. Οταν θελουμε καλη λειτουργια ενος μαγαζιου και φωναζουμε οταν βλεπουμε μ@@ιες, θελουμε το ιδιο καλα να λειτουργουμε και εμεις ως καταναλωτες. Αν μετανιωνα για μια αγορα καλως, δεν θα ηθελα ομως να "κλεψω" με καποιον τροπο και ειμαι σιγουρος οτι δεν το θελει κανεις εδω μεσα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα γραφει καποιος κοσμια, καμια αντιδραση.

Βριζει καποιος λεγοντας τα ιδια βαζοντας και δεκα χαρακτηρισμους προσβλητικους για τους συνανθρωπους του, αμεσως τα likes. Αυτη ειναι αλλη μια πτυχη της καταντιας και του πατου που εχουμε πιασει και εδω στην Ελλαδα τους τελευταιους μηνες... Τα βλεπουμε καθε μερα διπλα μας. Στα σοσιαλ, στα χαζοκουτια... Και αυτη η καταντια δεν ειναι τυχαια...

(Τα λεω αυτα με αφορμη σχολιο με απαραδεκτους χαρακτηρισμους που εφυγε ακριβως εδω). 

Συνεχιζουμε στο θεμα παρακαλω.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκανα 2 παραγγελιες την Πεμπτη και σημερα χωρις να εχουν ερθει και να τις εχω πληρωσει (εχω βαλει αντικαταβολη) ελαβα 2 sms με τους κωδικους. Υπερευχαριστημενος ειμαι γιατι διαβαζα πολλα και ετυχε περιοδος που μου χαλασε το mouse και ηθελα και ενα stand ακουστικων, πολυ τυχερος. Ευχαριστω τον ts

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μολις μου ηρθε και εμενα και τσιμπησα ενα series controller και εναν φορτιστη με μπαταριες για το controller
gg

* δεν εχω παραλαβει ουτε εχω πληρωσει ακομα

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πέμπτη βράδυ παραγγελία (μία τελικά για να μην ρισκάρω πολύ πολύ στην περίπτωση που δεν έρθει η δωροεπιταγή) με αποστολή στο χώρο μου, παραγγελία προπληρωμένη με κάρτα.

Είχε εκτιμώμενη ημερομηνία έναρξης αποστολής το Σάββατο, τελικά έφυγε την Κυριακή και σήμερα ήρθε η δωροεπιταγή με sms (δεν έχω παραλάβει ακόμα το πακέτο).

Άριστα λοιπόν σε αυτή την περίπτωση στον Κωτσόβολο. (Παρόλο που ήμουν ψυχολογικά προετοιμασμένος ότι θα πάει στραβά το πράγμα)

Επεξ/σία από Giama
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πρωτη δωροεπιταγη την εξαργυρωσα στο κουτι phanteks p400 tg απο 93 στα 63 ευρω (Αναμονή Διαθεσιμότητας οποτε 30μερες+) και επειδη δεν βρηκα κατι αλλο αξιολογο που να θελω αυτο τον καιρο , αγορασα μια 60ρα δωροεπιταγη απο κοτσοβολο η οποια εχει 1 χρονο περιθωριο αγορας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...