Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Μονο το ethereum την νοιαζει την nvidia ,ας της πει καποιος οτι στα αλλα νονισματα δεν δουλευει ο limiter. Πολυ μουφα πουλησε.

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Μονο το ethereum την νοιαζει την nvidia ,ας της πει καποιος οτι στα αλλα νονισματα δεν δουλευει ο limiter. Πολυ μουφα πουλησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Sakiz105 είπε

τυχερός είσαι που δεν ψόφησε στην εγχείριση η 2060 γιατί τώρα θα κοιτούσες το ταβάνι χαχα

Θα τσιμπούσα κάνα Series S. τα μισά τα έχω βγάλει απ' το mining :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Herald είπε

Εμ, ειχανε καπελο 50€ μεχρι τον Φεβρουάριο οι καρτες και θα σας κανανε. Καλο 2023 να εχουμε 😂

E βασικά και εγώ μακακία έκανα. Θα έπρεπε να είχα πάρει την 3060Τi και ας είχε 700. Άλλωστε θα μπορούσα να πουλήσω την 2060 400 ευρώ, αφού οι τιμές είναι ότι να 'ναι και με mining θα έβγαζα και το καπέλο της 3060Τi. Τώρα του χρόνου κοψοχρονιά θα φύγει η 2060..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

E βασικά και εγώ μακακία έκανα. Θα έπρεπε να είχα πάρει την 3060Τi και ας είχε 700. Άλλωστε θα μπορούσα να πουλήσω την 2060 400 ευρώ, αφού οι τιμές είναι ότι να 'ναι και με mining θα έβγαζα και το καπέλο της 3060Τi. Τώρα του χρόνου κοψοχρονιά θα φύγει η 2060..

Έτσι, επιχειρηματική σκέψη θέλει :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Herald είπε

Έτσι, επιχειρηματική σκέψη θέλει :P 

Άμα το σκεφτείς είναι το ίδιο πράγμα σε αυτά που θα πληρώσω. Αν υποθέσουμε ότι στις 4000 η 4060Ti ή όπως θα λέγεται τέλος πάντων, με κανονικές τιμές θα έχει ~450 και εγώ τότε θα πουλήσω την 2060 150 ευρώ και αν, αφού θα είναι 3 χρόνια κάρτα πλέον και χωρίς εγγύηση, πάλι 300 θα δώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Άμα το σκεφτείς είναι το ίδιο πράγμα σε αυτά που θα πληρώσω. Αν υποθέσουμε ότι στις 4000 η 4060Ti ή όπως θα λέγεται τέλος πάντων, με κανονικές τιμές θα έχει ~450 και εγώ τότε θα πουλήσω την 2060 150 ευρώ και αν, αφού θα είναι 3 χρόνια κάρτα πλέον και χωρίς εγγύηση, πάλι 300 θα δώσω.

E ναι ρε αλλά θα είσαι 2 χρόνια με την 2060 αντί με την 3060ti. :P 

Aσε μπερδευτηκα, συμφωνουμε 😛 

Επεξ/σία από Herald
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα τους νέους drivers, και μετά από λιγότερο μία ωρα gaming με OC που ήταν stable το τελευταίο τρίμηνο, τρώω μπλε οθόνη και μήνυμα πως υπήρξε θέμα στα γραφικά

Το pc δεν ξαναλόγκαρε στα win, απαιτήθηκε νέο installation...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yiannis1991 είπε

Άμα το σκεφτείς είναι το ίδιο πράγμα σε αυτά που θα πληρώσω. Αν υποθέσουμε ότι στις 4000 η 4060Ti ή όπως θα λέγεται τέλος πάντων, με κανονικές τιμές θα έχει ~450 και εγώ τότε θα πουλήσω την 2060 150 ευρώ και αν, αφού θα είναι 3 χρόνια κάρτα πλέον και χωρίς εγγύηση, πάλι 300 θα δώσω.

Nαι αλλα με την 3060ti σκεψου ποσα παραπανω θα εβγαζες απο το σκαψιμο ολο αυτο το διαστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, billeiros είπε

Nαι αλλα με την 3060ti σκεψου ποσα παραπανω θα εβγαζες απο το σκαψιμο ολο αυτο το διαστημα

Ναι αυτό εννοώ. Ότι καλύτερα να έπαιρνα την 3060Ti τότε που βγήκε και ας είχε 700 ευρώ, γιατί αφενός θα μπορούσα να πουλήσω σε καλή τιμή την 2060 και θα έβγαζα και από το σκάψιμο περισσότερα. Ενώ τώρα θα μου μείνει στα χέρια η 2060, θα την δώσω του χρόνου σε κακή τιμή και ουσιαστικά η διαφορά που θα πληρώσω για την 4060Ti θα είναι η ίδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Ναι αυτό εννοώ. Ότι καλύτερα να έπαιρνα την 3060Ti τότε που βγήκε και ας είχε 700 ευρώ, γιατί αφενός θα μπορούσα να πουλήσω σε καλή τιμή την 2060 και θα έβγαζα και από το σκάψιμο περισσότερα. Ενώ τώρα θα μου μείνει στα χέρια η 2060, θα την δώσω του χρόνου σε κακή τιμή και ουσιαστικά η διαφορά που θα πληρώσω για την 4060Ti θα είναι η ίδια..

Καλα για το "του χρονου" μην παιρνεις και ορκο οτι θα συμβούν αυτα.Μια απο τα ιδια ισως να χουμε.Δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billeiros είπε

Καλα για το "του χρονου" μην παιρνεις και ορκο οτι θα συμβούν αυτα.Μια απο τα ιδια ισως να χουμε.Δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει

Ε όποτε βγουν οι 4000 τέλος πάντων. Τέλη του 2022 ή όποτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...