Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερώτηση

Είστε διατεθιμένοι να πληρώσετε λιγότερα λεφτά και να αγοράσετε μία κάρτα γραφικών από το εξωτερικό τόσο ακριβή(1300+) και να έχετε θέμα με την εγγύηση?Γιατί όπως και να έχει η επικοινωνία με το εξωτερικό δεν είναι άμεση και κάποιες φορές δεν είναι και καλή.Προσωπικά προτιμάω να αγοράσω κάτι από εδώ που θα έχω άμεση εξυπηρέτηση για εγγύηση και ας είναι πιο ακριβό.Εγώ πάντως γενικά δεν είμαι φαν του να αγοράζω ένα τόσο ακριβό προϊόν από το εξωτερικο.

Ποια η γνώμη σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, kyr123 είπε

Ερώτηση

Είστε διατεθιμένοι να πληρώσετε λιγότερα λεφτά και να αγοράσετε μία κάρτα γραφικών από το εξωτερικό τόσο ακριβή(1300+) και να έχετε θέμα με την εγγύηση?Γιατί όπως και να έχει η επικοινωνία με το εξωτερικό δεν είναι άμεση και κάποιες φορές δεν είναι και καλή.Προσωπικά προτιμάω να αγοράσω κάτι από εδώ που θα έχω άμεση εξυπηρέτηση για εγγύηση και ας είναι πιο ακριβό.Εγώ πάντως γενικά δεν είμαι φαν του να αγοράζω ένα τόσο ακριβό προϊόν από το εξωτερικο.

Ποια η γνώμη σας?

πάρε evga

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/26001439/Gigabyte-GeForce-RTX-3060-Ti-Gaming-OC-Pro-8G-GVN306TGOP-00-G.html  3060 ti εμφανιστηκε και παλι στο σκρουτζ,πλεον και επσημα το mining τελειωσε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikos760 είπε

https://www.skroutz.gr/s/26001439/Gigabyte-GeForce-RTX-3060-Ti-Gaming-OC-Pro-8G-GVN306TGOP-00-G.html  3060 ti εμφανιστηκε και παλι στο σκρουτζ,πλεον και επσημα το mining τελειωσε 

https://www.globaltimes.cn/page/202106/1226598.shtml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nikos760 είπε

https://www.skroutz.gr/s/26001439/Gigabyte-GeForce-RTX-3060-Ti-Gaming-OC-Pro-8G-GVN306TGOP-00-G.html  3060 ti εμφανιστηκε και παλι στο σκρουτζ,πλεον και επσημα το mining τελειωσε 

Στο 1000ρικο την έβρισκες οποιαδήποτε ώρα και στιγμή ήθελες και τους προηγούμενους μήνες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nikos760 είπε

https://www.skroutz.gr/s/26001439/Gigabyte-GeForce-RTX-3060-Ti-Gaming-OC-Pro-8G-GVN306TGOP-00-G.html  3060 ti εμφανιστηκε και παλι στο σκρουτζ,πλεον και επσημα το mining τελειωσε 

Εαν δεν δώ την 3080 που έχω παραγγείλει από το Πλαίσιο από το 2020 στην τιμή που των 1200 που την πήρα δεν πιστεύω τίποτα 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, kyr123 είπε

Ερώτηση

Είστε διατεθιμένοι να πληρώσετε λιγότερα λεφτά και να αγοράσετε μία κάρτα γραφικών από το εξωτερικό τόσο ακριβή(1300+) και να έχετε θέμα με την εγγύηση?Γιατί όπως και να έχει η επικοινωνία με το εξωτερικό δεν είναι άμεση και κάποιες φορές δεν είναι και καλή.Προσωπικά προτιμάω να αγοράσω κάτι από εδώ που θα έχω άμεση εξυπηρέτηση για εγγύηση και ας είναι πιο ακριβό.Εγώ πάντως γενικά δεν είμαι φαν του να αγοράζω ένα τόσο ακριβό προϊόν από το εξωτερικο.

Ποια η γνώμη σας?

Πιο πιθανό να βγάλεις άκρη με bangood παρά με τις περισσότερες ελληνικές αλυσίδες /μαγαζιά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, kyr123 είπε

Ερώτηση

Είστε διατεθιμένοι να πληρώσετε λιγότερα λεφτά και να αγοράσετε μία κάρτα γραφικών από το εξωτερικό τόσο ακριβή(1300+) και να έχετε θέμα με την εγγύηση?Γιατί όπως και να έχει η επικοινωνία με το εξωτερικό δεν είναι άμεση και κάποιες φορές δεν είναι και καλή.Προσωπικά προτιμάω να αγοράσω κάτι από εδώ που θα έχω άμεση εξυπηρέτηση για εγγύηση και ας είναι πιο ακριβό.Εγώ πάντως γενικά δεν είμαι φαν του να αγοράζω ένα τόσο ακριβό προϊόν από το εξωτερικο.

Ποια η γνώμη σας?

Μάλλον δεν έχεις ψωνίσει από Αμαζον να δεις αμεσότητα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Vsrs7 είπε

Μάλλον δεν έχεις ψωνίσει από Αμαζον να δεις αμεσότητα...

εκτός του amazon εννοειται και συγκεκριμένα εννούσα site όπως το pccomponentes

Επεξ/σία από kyr123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

Πιο πιθανό να βγάλεις άκρη με bangood παρά με τις περισσότερες ελληνικές αλυσίδες /μαγαζιά 

 

ισπανια.png

επισημος αντιπροσωπος το συγκεκριμενο μαγαζι ,οποτε δεν εχω κατι να φοβαμαι πλεον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kyr123 είπε

δες εδώ πριν αγοράσεις

 

Τι ακριβώς να δει; Το γεγονός ότι αντί να κάνει ο τύπος rma την καρτα απευθείας στην gigabyte, πήγε στο μαγαζι; 

Ή το ότι το μαγαζί του επέστρεψε τα χρήματα κανονικά;

Μάλλον δεν έχεις μπλέξει με απαίσιο να σου λένε για πιστωτικό μειωμένης αξίας σε καρτα μέχρι να τους τρέξεις στο συνήγορο...

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vins είπε

Τι ακριβώς να δει; Το γεγονός ότι αντί να κάνει ο τύπος rma την καρτα απευθείας στην gigabyte, πήγε στο μαγαζι; 

Ή το ότι το μαγαζί του επέστρεψε τα χρήματα κανονικά;

Μάλλον δεν έχεις μπλέξει με απαίσιο να σου λένε για πιστωτικό μειωμένης αξίας σε καρτα μέχρι να τους τρέξεις στο συνήγορο...

εγώ από ότι κατάλαβα του έδωσαν πιστωτικό και δεν του επέστρεψαν τα λεφτά στον λογαριασμό του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kyr123 είπε

εγώ από ότι κατάλαβα του έδωσαν πιστωτικό και δεν του επέστρεψαν τα λεφτά στον λογαριασμό του

Δεν μπαίνω στη διαδικασία να τον ρωτήσω κλπ γιατί τα λέει και λιγο μπερδεμένα από την αγανάκτηση. 

Δεν έχει κάνει τίποτε απολύτως παράνομο το pccomponentes στη συγκεκριμένη περίπτωση. 

Αντιθέτως σου λέω εχει τυχει "μεγάλες" αλυσίδες στην Ελλάδα να σου λένε πιστωτικό μειωμένο επειδή έχει περάσει το doa, που είναι ξεκάθαρα παράνομο και συμμαζεύονται μόνο με συνήγορο καταναλωτή, δικηγόρους κλπ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...