Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Ουτε καν διασταυρωση δεν χρειαζεται, αν δηλωσεις τα στοιχεια σου και εχεις ανοιξει ενδοκοινοτικες αυτοματα το ΑΦΜ σου διασταυρωνεται απο αυτους μετα απο λιγες μερες..

Μάλλον δε διάβασες αυτό που έγραψα, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, vins είπε

Μάλλον δε διάβασες αυτό που έγραψα, ε;

Μια χαρα το διαβασα και για αυτο ειπα οτι δεν χρειαζεται καν να τους ενημερωσεις για την διασταυρωση στοιχειων γινεται αυτοματοποιημενα απο το συστημα μετα απο λιγες μερες.. Δεν σε διορθωσα απλα προσθεσα κατι..

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Deu164 είπε

Μας κακόμαθε το πλαίσιο με τις Trinity στα 799 και τώρα όποτε βλέπω 900ρια και βάλε σε 3070 ti μου κακοφαίνεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, foukas είπε

Παίζει με ατομική επιχείρηση; Είμαι λίγο άσχετος με αυτά.

Ναι, στέλνεις τα χαρτιά της έναρξης που έχεις από την εφορία. Και γω ατομική έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, vins είπε

Ατομικη επιχειρηση εγώ το μόνο που έκανα ήταν να δηλώσω ενδοκοινοτικες συναλλαγές εδώ με το λογιστή μου και απλά τους πήρε μετά στο amazon ένα πρωινό να κάνουν διασταύρωση στοιχείων. Δε μου ζήτησε τπτ αλλο

 

57 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Ουτε καν διασταυρωση δεν χρειαζεται, αν δηλωσεις τα στοιχεια σου και εχεις ανοιξει ενδοκοινοτικες αυτοματα το ΑΦΜ σου διασταυρωνεται απο αυτους μετα απο λιγες μερες..

 

16 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Μια χαρα το διαβασα και για αυτο ειπα οτι δεν χρειαζεται καν να τους ενημερωσεις για την διασταυρωση στοιχειων γινεται αυτοματοποιημενα απο το συστημα μετα απο λιγες μερες.. Δεν σε διορθωσα απλα προσθεσα κατι..

Ακόμη δεν κατάλαβες ρε συ, το ίδιο πράγμα είπα! Ότι το amazon διασταυρώνει και μάλιστα όχι σε λίγες μέρες, σε ένα πρωινό! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vins είπε

Ατομικη επιχειρηση εγώ το μόνο που έκανα ήταν να δηλώσω ενδοκοινοτικες συναλλαγές εδώ με το λογιστή μου και απλά τους πήρε μετά στο amazon ένα πρωινό να κάνουν διασταύρωση στοιχείων. Δε μου ζήτησε τπτ αλλο

Λογικά ο φίλος (όπως κι εγώ) καταλάβαμε ότι ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ πηρε στο amazon τηλέφωνο για εξακρίβωση. Δηλαδή ότι δε γίνεται αυτόματα. To wording σου ήταν περίεργο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, foukas είπε

Λογικά ο φίλος (όπως κι εγώ) καταλάβαμε ότι ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ πηρε στο amazon τηλέφωνο για εξακρίβωση. Δηλαδή ότι δε γίνεται αυτόματα. To wording σου ήταν περίεργο.

Τωρα καταλαβα τι ηθελε να πει..  :D

Ε ετσι οπως το εγραψε για τον λογιστη καταλαβα και εγω λολ..

27 λεπτά πριν, vins είπε

Ακόμη δεν κατάλαβες ρε συ, το ίδιο πράγμα είπα! Ότι το amazon διασταυρώνει και μάλιστα όχι σε λίγες μέρες, σε ένα πρωινό! 

Syntax dude.. Syntax.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, foukas είπε

Λογικά ο φίλος (όπως κι εγώ) καταλάβαμε ότι ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ πηρε στο amazon τηλέφωνο για εξακρίβωση. Δηλαδή ότι δε γίνεται αυτόματα. To wording σου ήταν περίεργο.

 

4 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Τωρα καταλαβα τι ηθελε να πει..  :D

Ε ετσι οπως το εγραψε για τον λογιστη καταλαβα και εγω λολ..

Syntax dude.. Syntax.. :D

Ναι οκ δίκιο έχετε για το wording εν μέρει, αλλά ρε παιδιά, ποιος λογιστής έχει πάρει ποτέ τηλ στην amazon? Εδώ εγώ για σοβαρό θέμα και δεν μπορούσα να βγάλω άκρη με τηλ που μιλάω και γερμανικά (amazon de), θα συνεννοηθεί έλληνας λογιστής μαζί τους στο τηλέφωνο? 😂

Γι' αυτό και δεν το έγραψα πιο επεξηγηματικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, d4ydr33m3r είπε

All good αφου βγαλαμε ακρη παμε παρακατω :D

Ακόμα γελάω που δεν μου πέρασε καν απο το μυαλό ότι θα μπορούσε κάποιος να το αντιληφθει ετσι. Έφαγα τρελό σκάλωμα 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτι μου λέει ότι η επομένη σειρά τής πράσινης θα έχει και πάλι κάποιον καινούριο εξωτικό 24πινο connector :P

Επεξ/σία από Deu164
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...