Προς το περιεχόμενο

Δυνατότητα ανέπαφων πληρωμών προσθέτει η Εθνική Τράπεζα στην Android εφαρμογή της


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, >>Morpheus>> είπε

Σε Ρ30 απαιτει ιντερνετ, με εχει κρεμασει 2-3 φορες που δεν ειχα...

Έχει συγκεκριμένο αριθμο πληρωμών που μπορείς να κάνεις χωρίς internet. Δες αν έχεις την τελευταία έκδοση γιατί οι προηγούμενες είχαν θεματακια απ' ότι μου είχαν πει σε επικοινωνία που είχα . Και εννοείται πάντα NFC ανοικτό

Επεξ/σία από dimitrisvr76
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξερω αν έχει αναφερθεί, αν προσέξετε στην πληρωμή και στο απόκομμα που σας δίνει το τερματικό, αναφέρει άλλα νούμερα κάρτας απο αυτά που έχετε στην κάρτα πάνω.

Πρόσφατα φίλη χρειάστηκε επιστροφή χρημάτων για μια αγορά που έκανε και έψαχνε το κατάστημα για ποιον λόγο δεν μπορούσε να της επιστρέψει τα χρήματα.

Τυχαία το πήρε χαμπάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Xristaras12 είπε

Δεν ξερω αν έχει αναφερθεί, αν προσέξετε στην πληρωμή και στο απόκομμα που σας δίνει το τερματικό, αναφέρει άλλα νούμερα κάρτας απο αυτά που έχετε στην κάρτα πάνω.

Πρόσφατα φίλη χρειάστηκε επιστροφή χρημάτων για μια αγορά που έκανε και έψαχνε το κατάστημα για ποιον λόγο δεν μπορούσε να της επιστρέψει τα χρήματα.

Τυχαία το πήρε χαμπάρι.

Tο ίδιο κάνει και το google pay,βγάζει άλλο νούμερο κάρτας προς τα έξω.Το γράφει  στην εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κάρτες που παράγονται στα wallets έχουν πάντα διαφορετικά νούμερα από τις πλαστικές κάρτες κι ας πέφτουν οι πληρωμές στην ίδια κίνηση της κάρτας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 6/4/2021 στις 7:48 ΜΜ, Krasdimi είπε

Ρε παιδιά, η εφαρμογή είναι κάργα unstable... Με έχει ξεφτυλισει πάνω από 5 φορές... Αλλά εγώ σαν κηφινας και συνηθισμενος από revolut, εξακολουθώ να μη κουβαλάω κάρτα

"σαν κηφινας" κλαίω 🤣

Στις 16/3/2021 στις 10:54 ΠΜ, KOSTASGP είπε

Αν εννοεις σε apple pay, μονο η Alpha bank εχει. 
οι υπολοιπες κοιμουνται ακομα

Και η Eurobank έχει

Επεξ/σία από abitolive
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλημέρα σε όλους. Παιδιά, εδώ έχω ένα θέμα.

Το app μου βγάζει το εικονίδιο για τις ανέπαφες, το πατάω ακολουθώ τη διαδικασία, αλλά στο τέλος πάντα καταλήγει σε Error.

Δείτε και την εικόνα που έχω επισυνάψει.

Μπορεί να φταίει ότι έχω συνδεδεμένη ταυτόχρονα μια κάρτα από Revolut συνδεδεμένη με Google Pay;

WhatsApp Image 2021-10-20 at 10.02.05.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...