Προς το περιεχόμενο

Περί αυτοκίνησης


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, Zoxler είπε

Ευχαριστώ.

Ένα Seat ibiza FR περιμένω.

Με το καλο... Λογικα μπορεις να το ζητησεις παρακαταθηκη για να το δεις πριν ξοφλησεις οτι ειναι οπως πρεπει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Zoxler είπε

Ευχαριστώ.

Ένα Seat ibiza FR περιμένω.

Ελα ρε Seatara

Με το καλό να παραλάβεις

Ε πες και πληροφορίες , έκδοση / χρώμα κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά άσχετο απλά το γράφω επειδή μου ήρθε

Πόσο fail που επειδή έχει λήξει το seat connect ,με το που βάζεις μπρος το αμάξι πετάει κανα 2 φορές ότι πρέπει να ανανεώσεις την συνδρομή?

Πόσο επικίνδυνο που το πετάει σχεδόν σε όλη την οθόνη και προχθές έκανα όπισθεν και πέρασε μία κοπέλα πίσω απο το αμάξι και δεν την είδα καν απο την κάμερα αλλά ευτυχώς χτύπησε ο αισθητήρας?

Είναι δυνατόν να μην προβλέψουν τουλάχιστον να μην το πετάει στην όπισθεν?

Τραγικό

  • Like 6
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ρε παιδιά άσχετο απλά το γράφω επειδή μου ήρθε

Πόσο fail που επειδή έχει λήξει το seat connect ,με το που βάζεις μπρος το αμάξι πετάει κανα 2 φορές ότι πρέπει να ανανεώσεις την συνδρομή?

Πόσο επικίνδυνο που το πετάει σχεδόν σε όλη την οθόνη και προχθές έκανα όπισθεν και πέρασε μία κοπέλα πίσω απο το αμάξι και δεν την είδα καν απο την κάμερα αλλά ευτυχώς χτύπησε ο αισθητήρας?

Είναι δυνατόν να μην προβλέψουν τουλάχιστον να μην το πετάει στην όπισθεν?

Τραγικό

Οντως τραγικο, επισης τραγικο που δε το δινουν εστω για τα χρονια της εγγυησης (στην audi εν προκειμενω ειναι 4 χρονια οσα η εγγυηση). Τι κόστος εχει να το ανανεωσεις;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, paylidis είπε

Οντως τραγικο, επισης τραγικο που δε το δινουν εστω για τα χρονια της εγγυησης (στην audi εν προκειμενω ειναι 4 χρονια οσα η εγγυηση). Τι κόστος εχει να το ανανεωσεις;

 

55E τον χρόνο έχει , 89E για 2 χρόνια

Σιγά μην τα δώσω απλά για να βλέπω την κατανάλωση το κινητό ή για να το ξεκλειδώσω

Δεν προσφέρει και τίποτα της προκοπής , αν είχα full link μπορεί να έδινε κάτι παραπάνω

Θα κοιτάξω αν μπορώ να το απενεργοποιήσω απο το αμάξι γιατί μου σπάει τα νεύρα, και συνήθως όταν μπαίνω μέσα αφού έχω παρκάρει βάζω όπισθεν :S

 

Το πακέτο περιλαμβάνει τις ακόλουθες υπηρεσίες:
Στοιχεία διαδρομής
Αναφορά κατάστασης οχήματος
Ειδοποίηση για ταχύτητα κίνησης (Δεν παίζει)
Ειδοποίηση για περιοχή (Δεν παίζει)
Σημείο στάθμευσης
Απομακρυσμένο κλείδωμα & ξεκλείδωμα
Κορνάρισμα & Φλας
Αναφορά κατάστασης οχήματος

 

Επεξ/σία από tsofras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, tsofras είπε

55E τον χρόνο έχει , 89E για 2 χρόνια

Σιγά μην τα δώσω απλά για να βλέπω την κατανάλωση το κινητό ή για να το ξεκλειδώσω

Δεν προσφέρει και τίποτα της προκοπής , αν είχα full link μπορεί να έδινε κάτι παραπάνω

Θα κοιτάξω αν μπορώ να το απενεργοποιήσω απο το αμάξι γιατί μου σπάει τα νεύρα, και συνήθως όταν μπαίνω μέσα αφού έχω παρκάρει βάζω όπισθεν :S

 

Το πακέτο περιλαμβάνει τις ακόλουθες υπηρεσίες:
Στοιχεία διαδρομής
Αναφορά κατάστασης οχήματος
Ειδοποίηση για ταχύτητα κίνησης (Δεν παίζει)
Ειδοποίηση για περιοχή (Δεν παίζει)
Σημείο στάθμευσης
Απομακρυσμένο κλείδωμα & ξεκλείδωμα
Κορνάρισμα & Φλας
Αναφορά κατάστασης οχήματος

 

Σε μένα που έχω full Navi είναι στα 140€ το χρόνο!
140 να είναι οι ώρες τους... Δίνεις τόσα χρήματα για το αυτοκίνητο και δεν σου κάνουν ένα δωράκι αυτές τις υπηρεσίες για 3-4 χρόνια.
Τουλάχιστον δεν μου πετάει μηνύματα ανανέωσης στην οθόνη. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, godslayerxp είπε

Σε μένα που έχω full Navi είναι στα 140€ το χρόνο!
140 να είναι οι ώρες τους... Δίνεις τόσα χρήματα για το αυτοκίνητο και δεν σου κάνουν ένα δωράκι αυτές τις υπηρεσίες για 3-4 χρόνια.
Τουλάχιστον δεν μου πετάει μηνύματα ανανέωσης στην οθόνη. 

FFS άκου 140 ....

Καλά το ότι ακόμη δεν έχω full link δεν μπορώ να το ξεπεράσω , σε άλλη χώρα θα το είχα πάει πίσω το αμάξι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, tsofras είπε

FFS άκου 140 ....

Καλά το ότι ακόμη δεν έχω full link δεν μπορώ να το ξεπεράσω , σε άλλη χώρα θα το είχα πάει πίσω το αμάξι

Με πήρε στο λαιμό του (άθελά του) ο πωλητής για το full link. "Μη το βάζεις στην παραγγελία και το πληρώνεις τριπλά, θα το ενεργοποιήσουμε εδώ"
Εξαιρετικό το επίπεδο του Navi, αλλά πως να το κάνουμε... είναι τεράστιο πλεονέκτημα στα google maps να ψάχνεις place και όχι οδό για να πας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, godslayerxp είπε

Με πήρε στο λαιμό του (άθελά του) ο πωλητής για το full link. "Μη το βάζεις στην παραγγελία και το πληρώνεις τριπλά, θα το ενεργοποιήσουμε εδώ"
Εξαιρετικό το επίπεδο του Navi, αλλά πως να το κάνουμε... είναι τεράστιο πλεονέκτημα στα google maps να ψάχνεις place και όχι οδό για να πας

Αν δεν είχαν πάει στον θεό οι τιμές και η αναμονή θα πήγαινα για παραγγελία με DSG + Navi , πολύ μου άρεσε όταν δει το δικό σου.

Σπάω το κεφάλι μου πάλι (κλασικά όπως κάθε καλοκαίρι :D ) αλλά δεν βρίσκω τίποτα που να το συγκρίνω με το Leon σε αυτά τα λεφτά και να μου αρέσει.

Βασικά πλέον με τις νέες τιμές μόνο με πάνω απο 32.000 θα έβρισκα κάτι ενδιαφέρον

Το μετάνιωσα τελικά που δεν το πήρα αυτόματο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/5/2022 στις 3:35 ΜΜ, tsofras είπε

Ελα ρε Seatara

Με το καλό να παραλάβεις

Ε πες και πληροφορίες , έκδοση / χρώμα κτλ

ibiza fr 1.0 tsi 110hp, με έξτρα το digital combi,γκρι αεραγωγούς, υποβραχιόνιο (δώρο) και χρώμα μεταλλικό blue sapphire..18.6κ το μαλλί, παραγγελία Νοέμβριος🙂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Zoxler είπε

ibiza fr 1.0 tsi 110hp, με έξτρα το digital combi,γκρι αεραγωγούς, υποβραχιόνιο (δώρο) και χρώμα μεταλλικό blue sapphire..18.6κ το μαλλί, παραγγελία Νοέμβριος🙂

ποιες ζάντες επέλεξες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsofras είπε

Αν δεν είχαν πάει στον θεό οι τιμές και η αναμονή θα πήγαινα για παραγγελία με DSG + Navi , πολύ μου άρεσε όταν δει το δικό σου.

Σπάω το κεφάλι μου πάλι (κλασικά όπως κάθε καλοκαίρι :D ) αλλά δεν βρίσκω τίποτα που να το συγκρίνω με το Leon σε αυτά τα λεφτά και να μου αρέσει.

Βασικά πλέον με τις νέες τιμές μόνο με πάνω απο 32.000 θα έβρισκα κάτι ενδιαφέρον

Το μετάνιωσα τελικά που δεν το πήρα αυτόματο :(

Ποσο πανω εχει παει τωρα?

Βασικα το πηρες στην καλυτερη περιοδο τιμολογιακα, και επειδη λογικα θα κρατησει αυτη η κατασταση μαλλον θα βγαλεις και κερδος αν το πουλησεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ Seat είμαστε τελικά σε αυτό το thread..🤣

Και εγώ μετά από ένα χρόνο που το έχω είμαι πολύ ευχαριστημένος, αλλά μετάνιωσα που το πήρα άσπρο και όχι FR το Ibiza..

Με έχει πάει λίγο ατυχία βέβαια.. Σε αυτόν τον χρόνο λοιπόν: Άλλαξα παρπριζ γιατί έφαγα μάλλον σφαίρα από αεροβόλο από έναν τρελό εν κινήσει και έκανε σημάδι χαμηλά που δεν γινόταν να επιδιορθωθεί ffs , άλλαξα λάστιχο γιατί επεσα σε λάκκο και σκίστηκε και το τελευταίο πριν 2 μέρες ξεκολλήσε μόνο του το τζαμί του δεξιού καθρέπτη και περιμένω αντικατάσταση μέσα στην εγγύηση...

Αυτααααα....

  • Confused 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...