Προς το περιεχόμενο

Q Καουντ νταουν προσφορές: 120′ προς όλους + 100 SMS προς όλους για €3 [Λήγει 2/4, 17:00]


9-11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την Παρασκευή που μας πέρασε (23/7) δεν είχε προσφορά;
[Ρωτάω γιατί κρατάω αρχείο, αλλά ξεχάστηκα και το κοίταξα την επόμενη μέρα]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το post αφορά προσφορά που ξεκίνησε την Τετάρτη 21/7, 09:00 [ευτυχώς η ώρα έναρξης των Countdown offers είναι πάντα ίδια] και έληξε την Παρασκευή 23/7 στις 17:00.
Ρωτάω μήπως μεσολάβησε μία ακόμη μέχρι τη σημερινή (κατά 99%, όχι).

Δεν το κάνω από εκκεντρικότητα, προσπαθώ να προβλέψω τι θα μπεί το διάστημα που θα λήγει το ενεργοποιημένο πακέτο μου.
Γιατί κάποιες φορές προσφέρονται μόνο πακέτα δεδομένων (συνέβη 2 φορές ήδη στον μήνα που διανύουμε, στις 9 και 15) και όχι combos.
Το ζητούμενο είναι να τη βγάζεις με €3 το μήνα (για χρόνο ομιλίας - καλοδεχούμενα όταν προστίθενται και τα data αλλά δεν θα πεθάνουμε κιόλας), ούτε cent παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω το ίσο ψάχνω (το 3€/μηνα με μέσα ομιλία και δεδομένα). Σε παρέπεμψα στο ποστ αυτό γιατί όπως έγραψες η προσφορά ίσχυε την Παρασκευή (και εσύ ρώτησες απλά αν είχε προσφορά την Παρασκευή!). 

Γενικά ΣΚ προσφορά δεν μπαίνει πλην μιας εκπληξο-εξαιρεσης ποτέ (και το να ξεκινήσεις προσφορά Παρασκευή πρωί για να τελειώσει Παρασκευή απόγευμα πρέπει να έχει γίνει ελάχιστες έως λιγοστές φορές). Μπαίνουν πάντα 2 την εβδομάδα, η πρώτη εξ αυτών Δευτέρα ή Τρίτη και η ισχύς τους ποικίλλει από 8 ώρες μέχρι 2 μέρες και 8 ώρες. Συνήθως μπαίνει εναλλάξ μια προσφορά με μόνο ένα πράγμα (είτε ομιλία είτε δεδομένα) με μία που έχει δύο πράγματα (ομιλία + ΜΒ ή ομιλία + SMS), αλλά έχει τύχει κατά καιρούς να πέσουν και 2 και 3 σερί countdown που να μην έχει αυτό που ψάχνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorginho είπε

.......

Γενικά ΣΚ προσφορά δεν μπαίνει πλην μιας εκπληξο-εξαιρεσης ποτέ (και το να ξεκινήσεις προσφορά Παρασκευή πρωί για να τελειώσει Παρασκευή απόγευμα πρέπει να έχει γίνει ελάχιστες έως λιγοστές φορές). Μπαίνουν πάντα 2 την εβδομάδα, η πρώτη εξ αυτών Δευτέρα ή Τρίτη και η ισχύς τους ποικίλλει από 8 ώρες μέχρι 2 μέρες και 8 ώρες. Συνήθως μπαίνει εναλλάξ μια προσφορά με μόνο ένα πράγμα (είτε ομιλία είτε δεδομένα) με μία που έχει δύο πράγματα (ομιλία + ΜΒ ή ομιλία + SMS), αλλά έχει τύχει κατά καιρούς να πέσουν και 2 και 3 σερί countdown που να μην έχει αυτό που ψάχνω. 

Λογικά τώρα την Πέμπτη 29/07 θα έρθει το επόμενο countdown και έτσι όπως τα λες θα έχει μόνο ένα στοιχείο, αφού αυτό που έληξε είχε ομιλία και data.

Θα με βόλευε πολύ να έχει ομιλία οπωσδήποτε και αν έχει και sms θα είναι super. Αλλά χλωμό το κόβω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ξέρει κανείς μέχρι πόσες φορές μπορεί να ενεργοποιήσει κανείς ενα πακέτο καουντ νταουν οφερ; έχω δοκιμάσει μέχρι 2 ενεργοποίησης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Tikumiku είπε

Καλησπέρα, ξέρει κανείς μέχρι πόσες φορές μπορεί να ενεργοποιήσει κανείς ενα πακέτο καουντ νταουν οφερ; έχω δοκιμάσει μέχρι 2 ενεργοποίησης. 

Δοκίμασες 2 ενεργοποιήσεις, για το ίδιο countdown offer και για το ίδιο νούμερο και δούλεψε; Δεν χάνεις τίποτα να το δοκιμάσεις και 3η φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Green Dragon είπε

Δοκίμασες 2 ενεργοποιήσεις, για το ίδιο countdown offer και για το ίδιο νούμερο και δούλεψε; Δεν χάνεις τίποτα να το δοκιμάσεις και 3η φορά.

ναι!! θέλω να το ενεργοποιήσω μέχρι 3ης ή 4ης φορές, καλά θα το δοκιμάσω στα επόμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απεριόριστα data δεν νομίζω πως έχουν δώσει ποτέ. Ίσως σε κάποιο άλλο πακέτο, οπωσδήποτε όχι στις «Καουντ νταουν προσφορές».
Σύμφωνα με το ιστορικό που κρατάω από τον Απρίλιο, 500 MB στην καλύτερη περίπτωση.

Q-2021.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...