Προς το περιεχόμενο

Q Καουντ νταουν προσφορές: 120′ προς όλους + 100 SMS προς όλους για €3 [Λήγει 2/4, 17:00]


9-11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, 9-11 είπε

Απεριόριστα data δεν νομίζω πως έχουν δώσει ποτέ. Ίσως σε κάποιο άλλο πακέτο, οπωσδήποτε όχι στις «Καουντ νταουν προσφορές».
Σύμφωνα με το ιστορικό που κρατάω από τον Απρίλιο, 500 MB στην καλύτερη περίπτωση.

Q-2021.png

Είχε  δώσει τον προηγούμενο μήνα με SMS αλλά δεν το πρόλαβα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λές «με SMS» εννοείς συνδυαστικό πακέτο data + SMS ή ειδική προσφορά προς συγκεκριμένους χρήστες που εστάλη μέσω SMS σε αυτούς τους συνδρομητές και μόνο; (χωρίς να μπει στο https://www.myq.gr/gr/paketa/countdown/)
Γιατί, επαναλαμβάνω, απεριόριστα data στους 4 τελευταίους μήνες που καταγράφω τα «Κάουντ ντάουν», δεν έχω δει.
Εκτός και αν μου διέφυγε κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υποψιάζομαι την επόμενη Δευτέρα θα βάλει 200'+200'+400 mb και ενδιάμεσα κάνα gb. 

Πάντως ισχύει ότι σε καουντ νταουν δεν βάζουν απεριόριστα δεδομένα αλλά μόνο σε ειδική προσφορά με sms και στο πακέτο δώρου πάνω δεξιά στην εφαρμογή myQ στα smartphones, προσωπικά το τελευταίο το έχω με διάρκεια ενεργοποίησης μέχρι 9/8 στα 9.90 για 30 μέρες. 

Επεξ/σία από Tikumiku
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 9-11 είπε

Όταν λές «με SMS» εννοείς συνδυαστικό πακέτο data + SMS ή ειδική προσφορά προς συγκεκριμένους χρήστες που εστάλη μέσω SMS σε αυτούς τους συνδρομητές και μόνο; (χωρίς να μπει στο https://www.myq.gr/gr/paketa/countdown/)
Γιατί, επαναλαμβάνω, απεριόριστα data στους 4 τελευταίους μήνες που καταγράφω τα «Κάουντ ντάουν», δεν έχω δει.
Εκτός και αν μου διέφυγε κάτι...

Όχι σε ειδική προσφορά με SMS είχε έρθει αλλά δεν την πρόσεξα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν θυμάμαι να έχω λάβει προσωπική προσφορά, τουλάχιστον τα 2 τελευταία χρόνια.
Πάντως ακόμα κι αν χρειαστείς data εκτάκτως χωρίς να έχεις ενεργοποιημένο πακέτο (η Q κοπανάει άγρια τις τιμές για οτιδήποτε extra: €0,5 ανά 50MB 😵), όλο και κάποιο (τσάμπα) wifi network θα υπάρχει διαθέσιμο.
Μιλάμε πάντα για αστικό ιστό και ειδικά επιχειρήσεις.
Το αναφέρω γιατί πριν λίγο καιρό μου έτυχε και εξυπηρετήθηκα από το κατάστημα.

Επεξ/σία από 9-11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/8/2021 στις 1:27 ΜΜ, 9-11 είπε

Δεν θυμάμαι να έχω λάβει προσωπική προσφορά, τουλάχιστον τα 2 τελευταία χρόνια.
Πάντως ακόμα κι αν χρειαστείς data εκτάκτως χωρίς να έχεις ενεργοποιημένο πακέτο (η Q κοπανάει άγρια τις τιμές για οτιδήποτε extra: €0,5 ανά 50MB 😵), όλο και κάποιο (τσάμπα) wifi network θα υπάρχει διαθέσιμο.
Μιλάμε πάντα για αστικό ιστό και ειδικά επιχειρήσεις.
Το αναφέρω γιατί πριν λίγο καιρό μου έτυχε και εξυπηρετήθηκα από το κατάστημα.

Μόλις ήρθε sms για απεριόριστα data με 5€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Diinekis21 είπε

To 200' και 400mb ισχύει;

Έτσι γράφει στη περιγραφή στο app αλλά στην εικόνα  δείχνει 120΄ και 100 sms.

 

200' και 400MB είναι (άσχετα τί λέει στη φωτογραφία). :)

Χρέωση ανα 1" και διάρκεια πακέτου 30 ημέρες.

Το ενεργοποίησα πρίν λίγη ώρα σε συγγενικό μου πρόσωπο.

Επεξ/σία από panoulix
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο πότε αν ενεργοποίησης μια προσφορά καουντ νταουν πλην της μηνιαίας διάρκειας 30 μέρες της ίδιας της προσφοράς ανανεώνετε και η διάρκεια του υπολοίπου της κάρτας για 30 μέρες; το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος; συμβαίνει και σε άλλους; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...