Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@thetiesthatbind καλημέρα. Μιας και είχαμε πει για κουαντ… νομίζω δεν θα βρω άλλη ευκαιρία να το αγοράσω σε αυτήν την τιμή… είναι όμως erc-20 token άρα θα μου φάει 50αρικο φεε έτσι;;; Λέω να πάρω ένα σήμερα… που μου προτείνεις να το ξεχάσω;; Βλέπω λεδγερ δεν το χρησιμοποιεί…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θυμίσω τα % για το ΝΕΧΟ. 

Επίσης να θυμίσω πως να προσέξετε οτι έχουμε 1 δωρεάν μεταφορά ΚΡΥΠΤΟ τον μήνα. Οπότε δέν μπορούμε να στείλουμε όσες μεταφορές θέλουμε όμως σε άλλα συναλλακτήρια. 

image.png.9338d28e108982924f7075d3aa6b5b67.png

image.png.7e1e7da191ff9513d458194937650323.png

image.png.f3a2697a594cb18cb19973d9f390bc13.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

Να θυμίσω τα % για το ΝΕΧΟ. 

Επίσης να θυμίσω πως να προσέξετε οτι έχουμε 1 δωρεάν μεταφορά ΚΡΥΠΤΟ τον μήνα. Οπότε δέν μπορούμε να στείλουμε όσες μεταφορές θέλουμε όμως σε άλλα συναλλακτήρια. 

image.png.9338d28e108982924f7075d3aa6b5b67.png

image.png.7e1e7da191ff9513d458194937650323.png

image.png.f3a2697a594cb18cb19973d9f390bc13.png

Hide Zero Balance Assets κουμπί.

You are welcome!  :)

5 δωρεάν μεταφορές αν είσαι platinum. Για coins με χαμηλά fees ένταξει σιγά. 

Αλλά για uknowwho νταξ, λυπάμαι το Nexo άμα κάνω καμιά μεταφορά... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Hide Zero Balance Assets κουμπί.

You are welcome!  :)

5 δωρεάν μεταφορές αν είσαι platinum. Για coins με χαμηλά fees ένταξει σιγά. 

Αλλά για uknowwho νταξ, λυπάμαι το Nexo άμα κάνω καμιά μεταφορά... :P

Ο λόγος για τον οποίο ΔΕΝ πάτησα το Hide zero balance assets είναι για

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

Να θυμίσω τα % για το ΝΕΧΟ. 

Όσοι δέν βρίσκουν αλλού καλύτερα % για στακιγκ. Καλό είναι να θυμιθούν τα % του ΝΕΧΟ. 

Για να εισαι platinum πρέπει να πληρώσεις μιζα....δεν γουστάρω τις μιζες... σε αυτό το ΝΕΧΟ είναι τραγικό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, FromMyAshesRRR είπε

Για να εισαι platinum πρέπει να πληρώσεις μιζα....δεν γουστάρω τις μιζες... σε αυτό το ΝΕΧΟ είναι τραγικό. 

Για τα spreads του λες ή κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, panosbel είπε

@thetiesthatbind καλημέρα. Μιας και είχαμε πει για κουαντ… νομίζω δεν θα βρω άλλη ευκαιρία να το αγοράσω σε αυτήν την τιμή… είναι όμως erc-20 token άρα θα μου φάει 50αρικο φεε έτσι;;; Λέω να πάρω ένα σήμερα… που μου προτείνεις να το ξεχάσω;; Βλέπω λεδγερ δεν το χρησιμοποιεί…

Είναι σε καλό buy range πράγματι. Από ανταλλακτήριο είναι 0.3 QNT το fee ανάλογα το ανταλλακτήριο πάντα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/1/2022 στις 12:56 ΜΜ, Diinekis21 είπε

Για τα spreads του λες ή κάτι άλλο;

Το ΝΕΧΟ μόνο για στακινγκ το γουστάρω και το ότι είναι το μόνο regulatory compliant συναλλακτηριο .  

Τι δεν γουστάρω ; ότι θέλει μιζα για γίνεις  πλατινουμ μέλος και να μπορείς να κάνεις 5 μεταφρορες τον μήνα "δωρεαν" , ότι δεν καλύπτει τα κρυπτο σου και ότι πληρώνεις μίζες πολλές για γενικά συναλλαγές. 

Οπότε....στακινγκ εκεί....

Αγορές και τρεντινγκ στο γαμωΜπιτρου. Το οποίο κάνει τρελά καρφιά που καίει τους τρεηντερς με μόχλευση. Εγώ δεν κάνω  μόχλευση για τον λόγο αυτό, ειδικά στο γαμψΜπιτρου. 

Το Μπιτσταμπ με παίρνουν συνεχώς τηλέφωνο και εμαιλ για να κάνω ανανέωση τα στοιχεία μου και μου παγώσαμε τον λογαριασμό (όπως και το μπινανς) που επίσης σταμάτησα τις συναλλαγές μου εκεί γιατί κάνουν τρελό μάρκετ μανιπουλεησον. 

Κουκοιν είναι επίσης πολύ για μόχλευση επικεντρωμενο. 

Θα ψάξω και άλλα συναλλακτηρια για να υπάρχει λίγο decentrelization.

 

Case closed biatch.....δεν έχει να κάνει τίποτε αλλο παρά να αποσύρουν την μήνυση τσογλάνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όποιον έχει VGB που κάθονται... στο bitrue!

Yield Farming!

image.png.06ce31a92076f401df67701bf0293384.png

To XRP sell out σε 1 λεπτό!

Εννοείται ότι υπάρχει ρίσκο...

Due to the properties of liquidity pools there is a risk of all coins being lost. Please only invest what you are willing to lose.

 

 

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...