Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Εντάξει αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό, όπως είπα τα crypto αυτή τη στιγμή είναι speculative market.

Εγώ στην πρώτη ευκαιρία ή σε crypto winter ξέρω από τώρα ότι θα αγοράσω DAG. Μόνο για αυτό είμαι σίγουρος.

Ελπίζω να μην ανέβει τώρα που το δήλωσα δημόσια :P 

DAG το κατατάσω στην κατηγορία bigbrother Police state prison planet μαζί με το Helium τα οποια θα ελέγχουν τα πάντα στον πλανήτη. Οπου θα βάζει ο κόσμος τέτοια μηχανήματα για να ελέγχει τους πελάτες που μπαινοβγαίνουν στο μαγαζί, την θερμοκρασία ηχορύπανση ατμοσφαιρική ρύπανση κτλ κτλ κτλ και αναλόγος θα πέφτουν τα πρόστιμα. Μιλάμε τώρα για πολύ μέλον. ΠΧ αν έχεις μηχάνημα και λέει οτι μπήκαν 100 πελάτες στο μαγαζί σου και εσύ δηλώνεις λιγότερο εισόδειμα απο οτι θα έπρεπε τότε θα έρχετε η ΣΔΟΕ και θα σε ελέγχει να εξακριβώσει το πώς γίνετε αυτό. Επίσης θα κοιτάνε και το τί αγόρασες σαν εμπόρευμα. Α ! και δέν θα μπορείς να λές πως είχες "φείρα" πως πέταξες εμπόρευμα γιατί όλα τα σκουπίδια θα τα κάνουν ανακύκλωση οπότε θα σε τσεκάρει απο εκει το αμα όντως αγόρασες και είχες φθορά. 

Τελος παντων δυστυχώς θα ζήσουμε πολλές αλλαγές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

DAG το κατατάσω στην κατηγορία bigbrother Police state prison planet μαζί με το Helium τα οποια θα ελέγχουν τα πάντα στον πλανήτη. Οπου θα βάζει ο κόσμος τέτοια μηχανήματα για να ελέγχει τους πελάτες που μπαινοβγαίνουν στο μαγαζί, την θερμοκρασία ηχορύπανση ατμοσφαιρική ρύπανση κτλ κτλ κτλ και αναλόγος θα πέφτουν τα πρόστιμα. Μιλάμε τώρα για πολύ μέλον. ΠΧ αν έχεις μηχάνημα και λέει οτι μπήκαν 100 πελάτες στο μαγαζί σου και εσύ δηλώνεις λιγότερο εισόδειμα απο οτι θα έπρεπε τότε θα έρχετε η ΣΔΟΕ και θα σε ελέγχει να εξακριβώσει το πώς γίνετε αυτό. Επίσης θα κοιτάνε και το τί αγόρασες σαν εμπόρευμα. Α ! και δέν θα μπορείς να λές πως είχες "φείρα" πως πέταξες εμπόρευμα γιατί όλα τα σκουπίδια θα τα κάνουν ανακύκλωση οπότε θα σε τσεκάρει απο εκει το αμα όντως αγόρασες και είχες φθορά. 

Τελος παντων δυστυχώς θα ζήσουμε πολλές αλλαγές. 

Οπως ειπες στο πολυ μελλον δε μου φαινεται θεωρία συνωμοσίας αλλά πιθανό σενάριο! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Baker electric 1908 πρώτο σε παραγωγή ηλεκτρικό αυτοκίνητο. 

Περάσανε 100 χρόνια για να μπορέσουμε να δούμε τέσλα στον δρόμο. 

Θεωρίες συνωμοσίας = Σενάρια πιθανής πραγματικότητας ακριβώς.

08-Baker-Electric_Victria_DV_08_AI_004.jpg.e596f4a81ca3b10f44714d97818bf7ee.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, akis9117 είπε

SHIB (πήρα λίγα για πλάκα μήπως πει τίποτα ο musk και γινόταν doge, αλλά δεν

Το SHIB θα κάψει καμιά 100εκ ΣΙΜΠ στις 14 Φεβρουαρίου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Το SHIB θα κάψει καμιά 100εκ ΣΙΜΠ στις 14 Φεβρουαρίου

Καλή είδηση αυτή αλλά είναι τόσα πολλά που δε νομίζω να επηρεάσει και πολύ. Να φανταστείς εγώ που είμαι αθερίνα έχω 2εκ (λάθος έγραψα σε προηγούμενο για 200εκ- τοσο τα προσέχω).

Και αυτοί οι Ινδοί 1,2 δις κόσμος υιοθετήστε το βρε που είναι και θεότητά σας, να αγοράζεται ρύζι με αυτό να δούμε φως.

Σε άλλα νέα ο διαπλεκόμενος πάλι για το doge μίλησε, τι ήθελα και το άνοιγα το στόμα μου, κολλημένη βελόνα κατάντησε, έχει και άλλα shitcoins ρε!

Propy και ftm μάλλον γειά σας...

Επεξ/σία από akis9117
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, akis9117 είπε

Καλή είδηση αυτή αλλά είναι τόσα πολλά που δε νομίζω να επηρεάσει και πολύ. Να φανταστείς εγώ που είμαι αθερίνα έχω 2εκ (λάθος έγραψα σε προηγούμενο για 200εκ- τοσο τα προσέχω).

Και αυτοί οι Ινδοί 1,2 δις κόσμος υιοθετήστε το βρε που είναι και θεότητά σας, να αγοράζεται ρύζι με αυτό να δούμε φως.

Σε άλλα νέα ο διαπλεκόμενος πάλι για το doge μίλησε, τι ήθελα και το άνοιγα το στόμα μου, κολλημένη βελόνα κατάντησε, έχει και άλλα shitcoins ρε!

Propy και ftm μάλλον γειά σας...

image.png.b9858251ed4f65d279b9e9f5d34ad6a2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να δώ άν θα βγεί. Λές να πάρω Σίμπ ? αχαχαχ

Πάντως χθές που ήθελα να αγοράσω Σολο δεν το εκανα. Δυστυχως. 500$ κέρδος θα είχα + τα Κορεουμ που θα δώσει σναπσοτ στο τελος του μηνα. Δεν πειράζει, ίσως το Σιμπ μας αποζημιώσει xD haahah δεν αγόρασα αλλα που ξερεις :P

1 λεπτό πριν, Maybedelete είπε

To SGB πως το βλεπεις να κινείται τις επομενες βδομάδες;

τέλος της άλλης εβδομάδας πιστεύω να αρχίσει η άνοδος. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

θέλω να δώ άν θα βγεί. Λές να πάρω Σίμπ ? αχαχαχ

Διπλή γιορτή στις 14, του Αγιου Βαλεντίνου και του Αγίου Σίμπα :) Τα έχω και stacking κλειστά 90 ημέρες που λήγουν λίγο πριν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, WEE8282 said:

Το vgb τα εκανε σκατα στο airdrop και συνεχιζει να τα κανει με το ico…εχει δωσει διπλα coins σε μερικους…και σε μενα 😊

Το airdrop μια χαρά έγινε. Το ICO το μαμησε και εγώ που πλήρωσα με ΧUMM πήρα δίπλα τοκεν

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν....

Είμαι μεταξύ Σολο (μετά το ντροπ σε 2 μέρες, θα πέσει καμιά 0.50 εύχομαι) και θέλω να αγοράσω. 

Ή ΕΧΦΙ  και να τα βάλω στακικγκ στο ΦΛΡ....ή και τα δύο....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Λοιπόν....

Είμαι μεταξύ Σολο (μετά το ντροπ σε 2 μέρες, θα πέσει καμιά 0.50 εύχομαι) και θέλω να αγοράσω. 

Ή ΕΧΦΙ  και να τα βάλω στακικγκ στο ΦΛΡ....ή και τα δύο....

 

Επειδή είσαι whale 🐳 😂😂😂και λάτρης του φλρ δικτύου και όπως λες τελικά μακροχρόνιος παίχτης  λέω να επικεντρωθεις στο παθητικό εισόδημα εκεί και να πάρεις  εξφι και να προσπαθήσεις στα επόμενα χρόνια να βγάλεις 1-2 σφιν και να τα μοσχοπουλήσεις και μετά να τα επενδύσεις άλλου :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, panosbel είπε

Επειδή είσαι whale 🐳 😂😂😂και λάτρης του φλρ δικτύου και όπως λες τελικά μακροχρόνιος παίχτης  λέω να επικεντρωθεις στο παθητικό εισόδημα εκεί και να πάρεις  εξφι και να προσπαθήσεις στα επόμενα χρόνια να βγάλεις 1-2 σφιν και να τα μοσχοπουλήσεις και μετά να τα επενδύσεις άλλου :) 

Ε νομίζω τα παραλές.... :rolleyes: 0,006315325995 σε 1 χρόνο μπορώ να βγάλω με τα ΣΓΒ που έχω. 

και αν αγοράσω ΕΞΦΙ  τότε 0,004935691695 σε ένα χρόνο. 

οπότε σε 1 χρόνο μπορώ να βγάλω 0,01125101769 ΣΦΙΝ = 2.314 με την τιμή που είχα υπολογίσει πριν λιγες μερες. Φυσικά όπως και είχε πεί ο @akis9117 θα αλλάξουν οι τιμές σίγουρα. 

Ενώ αν συνεχίσω να κρατώ ΣΓΒ στο Μπίφροστ βγάζω 10200 ΣΓΒ τον χρόνο = 1426 (με την τωρα τιμή 0.14$) αν αυτό πάει πίσω στα 0.65 καλά θα είναι. 

Όμως αν σκεφτούμε πως υπάρχουν 11κ ΣΦΙΝ..... εκεί αρχίζω και το σκέφτομαι. 

Δέν θέλω να χάσω το Κόρεουμ να σου πώ....ούτε το Σολο.... 100.000.000 κορεουμ υπάρχουν....δεν θα βγούν άλλα. Και απο τα 400.000.000 Σολο, τα μισά είναι σε κυκλοφορία, και αφού θα καίνε Σολο με καθε ΝΦΤ που με ειπε ο @geoptik  (και μην ξεχνάμε πως έφτασε στα 6.5$ το ενα Σολο....είναι 10χ απο την τωρινή τιμή....οπότε ξέρουμε που θα φτάσει σίγουρα ΑΝ έχουμε το Alt season.

Να θυμίσω.....αύριο οι κλέφτες του Μπίτρου βγάζουν ΕΛΣ σε στάκιγκ...εσω έτοιμοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...