Προς το περιεχόμενο

Γνωρίζετε αυτό το beat?


PC123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαίρετε θυμάμαι πρίν καμιά δεκαετία πρέπει να ήταν 2009-2012 υπήρχε μία μουσική η οποία ακουγόταν πάρα πολύ την χρησιμοποιούσαν θυμάμαι παρα πολύ σε καταστήματα για ηχοσυστήματα αυτοκινήτων για να τεσταρουν τα ηχεία άλλα έπαιζε και στο ράδιο ήταν σκέτη μουσική και έμοιζε λίγο με tecno άλλα ήταν πιο δυναμική. Ξέρω πως το να την περιγράψω είναι λιγο χαζό άλλα θα το κάνω μηπως καταλαβεις καποιος ποια εννοώ και θυμάται τον τίτλο γιατί δεν θυμαμαι με τίποτα πως το ελεγαν το κομμάτι. Πηγαινε καπως έτσι: Τρρρρρρρ μπουπ-μπουπ         μπουπ-μπουπ-μπουπ             μπουπ-μπουπ-μπουπ          μπουπ-μπουπ         μπουπ-ΜΠΟΥΠ-ΜΠΟΥΠ-μπουπ 

 

 

 

Ξέρει κανενας πως λέγεται;

Επεξ/σία από PC123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, PC123 είπε

Πηγαινε καπως έτσι: Τρρρρρρρ μπουπ-μπουπ         μπουπ-μπουπ-μπουπ             μπουπ-μπουπ-μπουπ          μπουπ-μπουπ         μπουπ-ΜΠΟΥΠ-ΜΠΟΥΠ-μπουπ 

To Τρρρρρρρ τι είναι? 

ρώτα κι εδώ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, PC123 είπε

.. Πηγαινε καπως έτσι: Τρρρρρρρ μπουπ-μπουπ         μπουπ-μπουπ-μπουπ             μπουπ-μπουπ-μπουπ          μπουπ-μπουπ         μπουπ-ΜΠΟΥΠ-ΜΠΟΥΠ-μπουπ 

..

Στην Hardware ενότητα ρώτα, για ανεμιστηράκι το βλέπω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόβλημα σαν το δικο σου, με τραγούδια που δεν θυμάμαι τίποτα, εγώ το λύνω με τον εξής τρόπο. Μπαίνω yt και ψάχνω video και αφιερώματα που κάνουν για τα top τόσα κομμάτια της τάδε εποχής η χρονολογίας ανάλογα το είδος. 

Έτσι έχω βρει διαφορα τραγούδια που με ενδιαφέρουν και δεν ήξερα τίποτα για αυτά πέραν από το γενικότερο άκουσμα χωρίς κανένα άλλο στοιχείο. 

Ψάξε για top songs 2009-10 techno electro κτλ κτλ. Σίγουρα θα το πετύχεις κάποια στιγμή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, PC123 είπε

Χαίρετε θυμάμαι πρίν καμιά δεκαετία πρέπει να ήταν 2009-2012 υπήρχε μία μουσική η οποία ακουγόταν πάρα πολύ την χρησιμοποιούσαν θυμάμαι παρα πολύ σε καταστήματα για ηχοσυστήματα αυτοκινήτων για να τεσταρουν τα ηχεία άλλα έπαιζε και στο ράδιο ήταν σκέτη μουσική και έμοιζε λίγο με tecno άλλα ήταν πιο δυναμική. Ξέρω πως το να την περιγράψω είναι λιγο χαζό άλλα θα το κάνω μηπως καταλαβεις καποιος ποια εννοώ και θυμάται τον τίτλο γιατί δεν θυμαμαι με τίποτα πως το ελεγαν το κομμάτι. Πηγαινε καπως έτσι: Τρρρρρρρ μπουπ-μπουπ         μπουπ-μπουπ-μπουπ             μπουπ-μπουπ-μπουπ          μπουπ-μπουπ         μπουπ-ΜΠΟΥΠ-ΜΠΟΥΠ-μπουπ 

 

 

 

Ξέρει κανενας πως λέγεται;

Flashback από ένα θεϊκό ποστ που κατέκτησε πριν χρόνια την υπογραφή μου.

4 ώρες πριν, g_f είπε

sorry...δεν κρατήθηκα! 😅

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...