Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus


WebDevGr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Witcher1st,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υποθέτω ότι στο τέλος της συνδρομής η αυτόματη ανανέωση (σε όσους την έχουν ενεργή) θα γίνει με τους νέους όρους και όχι τους παλιούς έτσι;

Επεξ/σία από koskons
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανονικά θα έπρεπε να χρησιμοποιηθούν οι όροι της αρχικής σύμβασης. Αλλά εδώ είναι Ελλάδα οπότε το πιθανότερο είναι να σε πετάξουν στο Skroutz minus.

Ευτυχώς δεν αποδέχτηκα τους νέους όρους. Δε θα με συνέφερε αφού σπάνια αγοράζω κάτι πάνω από 15 ευρώ από ένα μόνο κατάστημα.

Επεξ/σία από BEBELAC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δωρεάν αποστολή άνω των 15 ευρώ πως δουλεύει? 
Θέλω να αγοράσω στο ίδιο καλάθι, 2 προϊόντα από 2 διαφορετικά καταστήματα το ένα 8 ευρώ και το άλλο 30 ευρώ. Θα έχω δωρεάν μεταφορικά ή θα πρέπει και τα 2 να είναι πάνω από 15 ευρώ? 

Δηλαδή ισχύει το 8+30= 38, 38/2= 19, άρα 19> 15?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχετε παρατηρήσει και εσείς οτι απ την περίοδο των Χριστουγέννων μέχρι και σήμερα η παράδοση απ το κατάστημα στην μεταφορική καθυστερεί 1-2 ημέρες ή μόνο εγώ ο άτυχος;; Μιλάω για παραγγελίες που έχω κάνει αξίας 9-15 ευρώ ανα κατάστημα με παράδοση σε επαρχία.

Επεξ/σία από aggelos87
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο off topic αλλά σας έχει τύχει να αρνούνται να δημοσιεύσουν αρνητική αξιολόγηση προιόντος με το αιτιολογικο οτι θέλει διόρθωση ενω ειναι εντελώς κόσμια η αξιολόγηση και έχω και φωτογραφίες ? 

Με ταλαιπωρούν μερικές μέρες τώρα αλλά δεν θα τους περάσει. Θα δημοσιεύσω παντού τη συμπεριφορά τους και θα κάνω και ομάδα στο facebook. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tvkal είπε

Λίγο off topic αλλά σας έχει τύχει να αρνούνται να δημοσιεύσουν αρνητική αξιολόγηση προιόντος με το αιτιολογικο οτι θέλει διόρθωση ενω ειναι εντελώς κόσμια η αξιολόγηση και έχω και φωτογραφίες ? 

Με ταλαιπωρούν μερικές μέρες τώρα αλλά δεν θα τους περάσει. Θα δημοσιεύσω παντού τη συμπεριφορά τους και θα κάνω και ομάδα στο facebook. 

 

Ακριβώς το ίδιο και σ'εμένα !

image.png.f0f9412f123b3ebdee3b74d45f9ebe20.png

3 ώρες πριν, aggelos87 είπε

Έχετε παρατηρήσει και εσείς οτι απ την περίοδο των Χριστουγέννων μέχρι και σήμερα η παράδοση απ το κατάστημα στην μεταφορική καθυστερεί 1-2 ημέρες ή μόνο εγώ ο άτυχος;; Μιλάω για παραγγελίες που έχω κάνει αξίας 9-15 ευρώ ανα κατάστημα με παράδοση σε επαρχία.

Αυτό είναι στάνταρ πρακτική πια , για μικρές παραγγελίες. Υπήρχε και πριν όμως.

Σου γράφει 1-3 μέρες παράδοση. Κάνεις την παραγγελία όμως και μετά από 2-3 μέρες παραδίδει το κατάστημα στη μεταφορική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το συγκεκριμένο προιόν μου προκάλεσε ζημια 10πλάσια της αξίας του ( 8 ευρώ ! ). Και τώρα μου λένε να τους το στείλω να το ελέγξουν και να μου το αντικαταστήσουν και τέτοια κουραφέξαλα. 

Τους λέω ή θα δημοσιεύσετε την αξιολόγησή μου ή κάποιος να με αποζημιώσει για τη συνολική ζημιά που έπαθα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, στο skroutz Plus, όταν πηγαίνω στα αγαπημένα, ξέρετε ποια είναι η διαφορά ανάμεσα στα: "προϊόντα που έχω" και "λίστα αγορασμένων προϊόντων";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, BEBELAC είπε

Για ποιο προϊόν μιλάμε; (από περιέργεια ρωτάω)

Ενας controller λεντοταινίας αξιας 8 ευρώ μου πηρε φωτια και έκαψε και τη λεντοταινια μου 25μέτρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tvkal είπε

Εμένα το συγκεκριμένο προιόν μου προκάλεσε ζημια 10πλάσια της αξίας του ( 8 ευρώ ! ). Και τώρα μου λένε να τους το στείλω να το ελέγξουν και να μου το αντικαταστήσουν και τέτοια κουραφέξαλα. 

Τους λέω ή θα δημοσιεύσετε την αξιολόγησή μου ή κάποιος να με αποζημιώσει για τη συνολική ζημιά που έπαθα. 

Εμένα δεν μου ακούγεται περίεργο να θέλουν να το ελέγξουν. Το θέμα ασφαλείας είναι πολύ σοβαρό για να δημοσιεύσουν μια τέτοια κριτική χωρίς διασταύρωση. Εσύ ξέρεις ότι λες αλήθεια, αλλά αυτοί δεν το ξέρουν. Αν το ελέγξουν και αρχίσουν τις δικαιολογίες, τότε μπορείς να τους κατηγορήσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giwrgostr είπε

Εμένα δεν μου ακούγεται περίεργο να θέλουν να το ελέγξουν. Το θέμα ασφαλείας είναι πολύ σοβαρό για να δημοσιεύσουν μια τέτοια κριτική χωρίς διασταύρωση. Εσύ ξέρεις ότι λες αλήθεια, αλλά αυτοί δεν το ξέρουν. Αν το ελέγξουν και αρχίσουν τις δικαιολογίες, τότε μπορείς να τους κατηγορήσεις. 

Τους έστειλα φωτογραφία που φαίνεται οτι θέλουν να δουν. Απλά θεωρώ εμπαιγμό να θέλουν να με αποζημιώσουν για τα 8 ευρώ για να πάει περίπατο η αξιολόγηση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...