Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus


WebDevGr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Witcher1st,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. 

Τον περασμένο Μάρτη είχα βάλει το plus και γενικά ήμουν ευχαριστημένος πέρα από το γεγονός που για να συμπληρώσω 15€ έπρεπε ότι άλλο αγοράσω να είναι από το ίδιο κατάστημα. Τώρα τα 15€ έγιναν 20€. Έχουν αλλάξει κάτι άλλο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, broxopios είπε

Καλησπέρα. 

Τον περασμένο Μάρτη είχα βάλει το plus και γενικά ήμουν ευχαριστημένος πέρα από το γεγονός που για να συμπληρώσω 15€ έπρεπε ότι άλλο αγοράσω να είναι από το ίδιο κατάστημα. Τώρα τα 15€ έγιναν 20€. Έχουν αλλάξει κάτι άλλο; 

Αυτό νομίζω μόνο, και για τον λόγο αυτό δεν ανανέωσα. Το να προσθέσω καμία χρήσιμη χαζομάρα για να πάω στα 15€ το έκανα. Αλλά τώρα θα πρέπει να προσθέτω μάλλον πολλές χαζομάρες για να πηγαίνω στα 20. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Abudi είπε

Αυτό νομίζω μόνο, και για τον λόγο αυτό δεν ανανέωσα. Το να προσθέσω καμία χρήσιμη χαζομάρα για να πάω στα 15€ το έκανα. Αλλά τώρα θα πρέπει να προσθέτω μάλλον πολλές χαζομάρες για να πηγαίνω στα 20. 

Εμένα δε με ενοχλεί τόσο αυτό γιατί κάτι μπορώ να βρω. Όμως με χαλάει πολύ που πρέπει αυτό το κάτι, να είναι και από το ίδιο κατάστημα. Αν ήταν τουλάχιστον από οποιoδήποτε κατάστημα και φυσικά "αγορά μέσω skroutz" θα ανανέωνα ασυζητητί. Τώρα στα 20€ αν είναι ίδια κατάσταση δύσκολο.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ αν υπάρχει κάποιο διαθέσιμο κουπόνι θα ήταν super. 

Επίσης, θέλω σχόλιο από ανθρώπους που μένουν σε επαρχία & νησιά για το αν τους έχει βολέψει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, ThanosR92 είπε

Και εγώ αν υπάρχει κάποιο διαθέσιμο κουπόνι θα ήταν super. 

Επίσης, θέλω σχόλιο από ανθρώπους που μένουν σε επαρχία & νησιά για το αν τους έχει βολέψει. 

Βολεύει απίστευτα αν έχεις μικρα παιδιά. Τα 20 ευρώ τα συμπληρώνεις για πλάκα σε φαρμακεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, k_dinos είπε

Εμένα για κάποιο λόγο ζητάει 80€ για να κάνει την έκπτωση στα μεταφορικά..

Η συνδρομή είναι κανονικά ενεργή έως και 09/2023

Μήπως είναι κάτι πολύ βαρύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, k_dinos είπε

Εμένα για κάποιο λόγο ζητάει 80€ για να κάνει την έκπτωση στα μεταφορικά..

Η συνδρομή είναι κανονικά ενεργή έως και 09/2023

Ή μήπως (όπως εγώ) εξάντλησες τις 3 διευθύνσεις σε ένα μήνα; Υπόψη ότι όλα τα skroutz points είναι μια διεύθυνση αλλά διαφορετική από κάθε άλλη κανονική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, mcstefan7 είπε

Μήπως είναι κάτι πολύ βαρύ?

Όχι, το δοκίμασα και με θήκες κινητών και πάλι χρεώνει

 

2 ώρες πριν, MSc CCDSP είπε

Ή μήπως (όπως εγώ) εξάντλησες τις 3 διευθύνσεις σε ένα μήνα; Υπόψη ότι όλα τα skroutz points είναι μια διεύθυνση αλλά διαφορετική από κάθε άλλη κανονική.

Αυτό είναι πιθανό, τον τελευταίο μήνα έχω παραλάβει και από 2 skroutz points, ένα κοντά στη δουλειά και ένα κοντά στο σπίτι. αλλά δεν ξεπέρασα τις 3 διαφορετικές. Αυτό πως δουλεύει ακριβώς? Μηδενίζει κάθε μήνα ή μετράει τις τελευταίες 30 μέρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Αυτό είναι πιθανό, τον τελευταίο μήνα έχω παραλάβει και από 2 skroutz points, ένα κοντά στη δουλειά και ένα κοντά στο σπίτι. αλλά δεν ξεπέρασα τις 3 διαφορετικές. Αυτό πως δουλεύει ακριβώς? Μηδενίζει κάθε μήνα ή μετράει τις τελευταίες 30 μέρες?

Υποτίθεται μετράει τις τελευταίες 30 μέρες. Όμως, επαναλαμβάνω, μου απάντησαν ότι όλα τα skroutz point μετράνε σαν μια διεύθυνση, οπότε δεν βγαίνει όπως το περιγράφεις. Σε κάθε περίπτωση, κάνε τους μια ερώτηση γιατί. Εμένα σε λιγότερο από μια μέρα μου είχαν απαντήσει σχετικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο είχε αποεπιλεγεί η διεύθυνση και έλεγε γενικά Αθηνά.

Όταν επέλεξα μία από τις αποθηκευμένες, πέρασε κανονικά η έκπτωση. Δεν προχωρούσα σε αυτό το βήμα μέχρι τώρα γιατί έβλεπα τα μεταφορικά και τρόμαζα

Merci!

σκρ.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...