Προς το περιεχόμενο

All around κινητο κατω απο 300Ε


eko13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαβασα το θεμα και τις αναφορες στο poco x3 pro με τα θετικα του και τα αρνητικά του, ηθελα να ρωτησω μιας και βλεπω οτι η διαθεσιμότητα και στο x3 pro και στο x3 nfc είναι λιγο περίεργη, υπαρχει καμια περιπτωση να βγει κανα καλο ντιλ ενόψει bf για το κινητο αυτό (εστω και απο κινα) η αν δεν το παρω τωρα που υπάρχει διαθέσιμο κοντα στα 220 ρισκάρω να χασω και την λιγοστη διαθεσιμότητα σε νορμάλ τιμες για το μοντελο αυτο? 

Ξερω ότι δεν γίνεται να γνωριζει καποιος με σιγουρια απλα με βάση την εμπειρια σας η οτιδήποτε

Επεξ/σία από Manolo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, GATE123 είπε

Παλιότερα ήξερα ότι αυτό έχει εγγύηση Infoquest https://www.foxbox.gr/index.asp

Αυτό είχε κάποια μοντέλα της infoquest πιο παλιά:

https://www.abox.gr

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε βγει σε Κινα 169 η απλη εκδοση του  X3 pro. Καπου εκει θα παει αν παει BF. Αλλα να πω την αληθεια 214 για την 8ρα απο ελληνικο μαγαζι που το πηρα, το προτιμω. Δεν πιστευω οτι μπορει να παει πολυ κατω. Αντιθετα πιστευω αυτο που μπορει πεσει αρκετα ειναι το note 10 pro. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Σχετικά με το Poco X3 Pro μου είχαν πει ότι δεν έχει λαμπάκι ειδοποιήσεων αλλά βλέπω ότι όταν με καλούν ή μου στείλουν μήνυμα και δεν χρησιμοποιώ το κινητό βλέπω στο πάνω μέρος της οθόνης στο ηχείο να αναβοσβήνει ένα λευκό λαμπάκι. Μόνο στο δικό μου το έχει ή απλά δεν το είχε παρατηρήσει κάποιος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...