Προς το περιεχόμενο

All around κινητο κατω απο 300Ε


eko13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να παρακολουθεις τις τιμες καθημερινα ειχε φτασει 267 το 8ρι, αλλα αλλαζουν συνεχεια.

https://www.bestprice.gr/item/2156687221/nokia-x20-5g-8gb-128gb-dual.html?qid=9K0xvgC0ng2_7b74f&seq=1&qo=x20

Αλλο παραδειγμα το Moto G 5G plus επαιζε αρκετο καιρο στα 218 και τωρα εχει παει 270!

 

Επεξ/σία από eko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

8 ώρες πριν, vilfer είπε

Κι εγώ το X20 προτιμώ, αλλά είναι 100 ευρώ πιο ακριβό. 🙁

 

9 ώρες πριν, eko13 είπε

Δεν εχουν μεγαλες διαφορες, εγω θα προτιμουσα το 8ρι X20.

Aν ενδιαφέρει η φωτογραφια ,καποιος εγραψε αυτο  συγκρινοντας review ...

 X10 has better camera than X20 in sunlight with stock camera .X20 is better in night mode .

But using gcam ,X10 is better all round .

2 ώρες πριν, eko13 είπε

Να παρακολουθεις τις τιμες καθημερινα ειχε φτασει 267 το 8ρι, αλλα αλλαζουν συνεχεια.

https://www.bestprice.gr/item/2156687221/nokia-x20-5g-8gb-128gb-dual.html?qid=9K0xvgC0ng2_7b74f&seq=1&qo=x20

Αλλο παραδειγμα το Moto G 5G plus επαιζε αρκετο καιρο στα 218 και τωρα εχει παει 270!

 

Υπαρχουν και καταστηματα που δίνουν εγγυηση δικια τους ,ακομα και 1 ετος ,γι 'αυτο πουλανε φθηνοτερα . Αν θες να ρισκαρεις και ότι γίνει ,είναι μια επιλογή ...

Από την άλλη υπάρχει γενική άνοδος τιμών σε ολα τα προιόντα ,λόγω αυξησης  μεταφορικών αλλά και κατασκευής λόγω τιμών ενέργειας . Οπως παει ξεχναμε Black Friday...

Λογικά μόνο κινητα που πουλανε αρκετα θα έχουν καλυτερες τιμές ,καθώς θα εμπορεύονται μεγαλύτερες ποσοτητες

Επεξ/σία από Fotia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή, θα προτιμούσες το X10 αντί του X20;

Όσον αφορά τις τιμές, έχεις δίκιο. Μέσα σ' έναν μήνα οι τιμές έχουν ανέβει κατά 40--60  ευρώ, όχι σε όλα τα μοντέλα, αλλά σε αρκετά και φοβάμαι ότι όσο περιμένω τόσο περισσότερο θα ανέβουν. 

Αλήθεια, για το Samsung Galaxy A71 τι γνώμη έχετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vilfer είπε

Δηλαδή, θα προτιμούσες το X10 αντί του X20;

Όσον αφορά τις τιμές, έχεις δίκιο. Μέσα σ' έναν μήνα οι τιμές έχουν ανέβει κατά 40--60  ευρώ, όχι σε όλα τα μοντέλα, αλλά σε αρκετά και φοβάμαι ότι όσο περιμένω τόσο περισσότερο θα ανέβουν. 

Αλήθεια, για το Samsung Galaxy A71 τι γνώμη έχετε;

Το Χ10 έχει καλυτερη τιμη ,και είναι ίδιο .

Ομως αν δεν δουμε κατι απο κοντα σε αλυσιδα ,να το επεξεργαστούμε λίγο ,οτι διαβαζουμε στα ελάχιστα review

Πάντως στις αγγελίες εδω μεσα ,κάποιος πουλα Χ20 αγορά το καλοκαιρι ..

Για το Α71  περα απο την ηλικια ,χαρακτηριστικα ,ειναι το θέμα της της υποστήριξης σε updates .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να σας το χαλάσω το θέμα, γιατί το παρακολουθώ και έχει την πλάκα του!

Το topic έχει ανοίξει τον Ιούνιο και τώρα έχουμε Οκτώβριο. Τέσσερις μήνες διαρκεί το ψάξιμο lol. Είστε σίγουροι ότι ψάχνετε για κινητό κάτω από 300 ευρώ και όχι για μεζονέτα στα νότια προάστια;

Τέλος το off topic και sorry δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σαν πρωτες μερες με το X3 pro, εχω να πω οτι ειναι μια χαρα τηλεφωνο, δεν ειναι τοσο τραγικα οσο ακουγονται τα πραγματα.

ΝΑΙ εχει σαβουρα μεσα το τηλεφωνο με προγραμματα που μερικα μπορεις να βγαλεις, μερικα οχι. Εφαρμογες που ισως να μην χρησιμοποιησεις και ποτε! Δεν ειναι το πρωτο τηλεφωνο που εχει σαβουρα...

Διαφημισεις δεν εχω πετυχει ακομα που λενε ειναι ισως μεσα σε αυτες τις εφαρμογες -σαβουρα.

Προσωπικα ερχομενος απο το Ζ2 play δεν βρηκα προβλημα με το ιντερφεης, δεν εχω προβληματα ως στιγμης αλλα σιγουρα θελει ακομα ψαξημο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, eko13 είπε

.........

ΝΑΙ εχει σαβουρα μεσα το τηλεφωνο με προγραμματα που μερικα μπορεις να βγαλεις, μερικα οχι. Εφαρμογες που ισως να μην χρησιμοποιησεις και ποτε! Δεν ειναι το πρωτο τηλεφωνο που εχει σαβουρα...

Διαφημισεις δεν εχω πετυχει ακομα που λενε ειναι ισως μεσα σε αυτες τις εφαρμογες -σαβουρα.....

 

Αν ψάξεις στο internet θα βρεις βιντεάκια πως να αφαιρέσεις το bloatware της συσκευής. Δες "debloat miui 12" ή "debloat poco x3 pro" ή κάτι παρόμοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, eko13 είπε

Παντως σαν πρωτες μερες με το X3 pro, εχω να πω οτι ειναι μια χαρα τηλεφωνο, δεν ειναι τοσο τραγικα οσο ακουγονται τα πραγματα.

ΝΑΙ εχει σαβουρα μεσα το τηλεφωνο με προγραμματα που μερικα μπορεις να βγαλεις, μερικα οχι. Εφαρμογες που ισως να μην χρησιμοποιησεις και ποτε! Δεν ειναι το πρωτο τηλεφωνο που εχει σαβουρα...

Διαφημισεις δεν εχω πετυχει ακομα που λενε ειναι ισως μεσα σε αυτες τις εφαρμογες -σαβουρα.

Προσωπικα ερχομενος απο το Ζ2 play δεν βρηκα προβλημα με το ιντερφεης, δεν εχω προβληματα ως στιγμης αλλα σιγουρα θελει ακομα ψαξημο.

 

Με τον αισθητήρα εγγύτητας πως τα πάει το x3 pro; η μιλάς με Bluetooth; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ως στιγμης καλα και το ηχειο σουπερ. Με τις ειδοποιησεις ειχαμε θεμα, σιγουρα το instagram, το παρακολουθω να δω, viber πριν λιγο εβγαλε κανονικα.

Αυτο που σιγουρα δεν μου αρεσει και ειχα συνηθησει ειναι το αρχειο κλησεων.

Αν παρεις καποιον και σε παρει μετα πισω (το ιδιο νουμερο), κρατα μονο την τελευταια ενεργεια και μαλιστα χωρις διαρκεια κλησης, στο Ζ2 εβγαζε κανονικα εξερχομενη, ωρα τοτε, διαρκεια τοσο, εισερχομενη το ιδιο. 

Επεξ/σία από eko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...