Προς το περιεχόμενο

All around κινητο κατω απο 300Ε


eko13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, roginsky12 είπε

Nokia 8.3 λεμε...ακομα με Samsung ασχολεισαι???

Που το βρίσκεις το Nokia 8.3, να το βρούμε και εμείς;

15 ώρες πριν, roginsky12 είπε

 

 

Επεξ/σία από Green Dragon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν υπαρχει σχεδον πουθενα το 8.3 ,μονο σε λιγα καταστηματα του εξωτερικου ,ακριβα .

Τωρα με την ταινια του james bond ισως το δουμε  ομως ,καθως διαφημιζεται ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotia είπε

Δεν υπαρχει σχεδον πουθενα το 8.3 ,μονο σε λιγα καταστηματα του εξωτερικου ,ακριβα .

Τωρα με την ταινια του james bond ισως το δουμε  ομως ,καθως διαφημιζεται ...

Νομίζω ότι είναι αστείο να συζητάμε για το Nokia 8.3 που μπορείς να το βρεις μόνο στο Amazon και να το πληρώσεις 600 ευρώ με τα μεταφορικά. Περυσινό μοντέλο. 

Μόνο σαν τρολιά στέκει η πρόταση, όταν ο TS ζητάει μια συσκευή κάτω από 300 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αποκλειεται τίποτε ,γιατι ειδα επανεμφανιστηκαν τα Νokia 7.2  του 2019 , σε καλύτερη τιμή απο αρχικά , λογω της ταινίας . Πιθανόν στοκ ,αγνωστο ...

Καπου διαβασα ομως , θα κανει εκδηλωση η Νοκια στο εξωτερικο αυτές τις μέρες, και θα εχει και τα 7.2 , 8.3 και νεωτερα μοντέλα με αφορμη την ταινια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν δεν επιμένεις φίλε μου στο 5G, που έτσι κι αλλιώς θέλει τουλάχιστον 2-3 χρόνια να αναπτυχθεί, θα πάω κόντρα στο ρεύμα και θα σου προτείνω το εξής:

Πάνε πάρε από τις αγγελίες, ένα Redmi note 10 pro, στα 200 ευρώ. Το βρίσκεις 3-4 μηνών, με επίσημη εγγύηση Infoquest και έχεις μια ισορροπημένη συσκευή all around. Amoled οθονάρα 120hz, τεράστια μπαταρία, γρήγορη φόρτιση 33watt, καλές κάμερες, στερεοφωνικά ηχεία, fm radio, nfc. Θα σε βγάλει άνετα για 2 χρόνια και στο μεταξύ θα έχουν βγει και άλλα μοντέλα 5G. Σε ένα χρόνο το Samsung A52s 5G θα είναι στα 250 ευρώ. 

Και τα ρέστα σουβλάκια και μπύρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fotia είπε

Δεν αποκλειεται τίποτε ,γιατι ειδα επανεμφανιστηκαν τα Νokia 7.2  του 2019 , σε καλύτερη τιμή απο αρχικά , λογω της ταινίας . Πιθανόν στοκ ,αγνωστο ...

Αυτή τη στιγμή οι υπάλληλοι του Κωτσόβολου ψάχνουν σε αποθήκες, ντιβάνια, μπαούλα να βρουν κανένα ξεχασμένο Nokia για να το βάλουν προσφορά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εκδήλωση της nokia είναι στις 6/10 απ' ό,τι είδα.  Λένε ότι θα ανακοινώσει καινούργια μοντέλα καθώς κι ενα tablet Έβγαλε ήδη ενα καινούργιο μοντέλο, το g50, που γενικά ακούγονται καλές κριτικές. Νομίζω ότι στο εξωτερικό πωλείται ήδη, αλλά στο Ελλάντα δεν έχει έρθει ακόμα.

Προσωπικά, θέλω να διαβάσω κι άλλες κριτικές και να δω (όταν με το καλό έρθει)  πόσο θα κοστίζει. Αλλιώς, θα κινηθώ προς το x10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nabuko είπε

Αυτή τη στιγμή οι υπάλληλοι του Κωτσόβολου ψάχνουν σε αποθήκες, ντιβάνια, μπαούλα να βρουν κανένα ξεχασμένο Nokia για να το βάλουν προσφορά

Τώρα θα εμφανιστούν και τα εκθεσιακά. Μήνες στις προθήκες, ανοιχτά 24ωρες το 24ωρο, με ξεζουμισμένες οθόνες και μπαταρίες. Όχι ρε παιδιά, Κρίμα είναι.

6 λεπτά πριν, vilfer είπε

Η εκδήλωση της nokia είναι στις 6/10 απ' ό,τι είδα.  Λένε ότι θα ανακοινώσει καινούργια μοντέλα καθώς κι ενα tablet Έβγαλε ήδη ενα καινούργιο μοντέλο, το g50, που γενικά ακούγονται καλές κριτικές. Νομίζω ότι στο εξωτερικό πωλείται ήδη, αλλά στο Ελλάντα δεν έχει έρθει ακόμα.

Προσωπικά, θέλω να διαβάσω κι άλλες κριτικές και να δω (όταν με το καλό έρθει)  πόσο θα κοστίζει. Αλλιώς, θα κινηθώ προς το x10.

Αν εννοείς το Nokia X10 με snapdragon 480, IPS οθόνη και 4gb ram/ 64 gb αποθηκευτικό χώρο...θα σου έλεγα να το ξανασκεφτείς. Ταπεινή μου γνώμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Τώρα θα εμφανιστούν και τα εκθεσιακά. Μήνες στις προθήκες, ανοιχτά 24ωρες το 24ωρο, με ξεζουμισμένες οθόνες και μπαταρίες. Όχι ρε παιδιά, Κρίμα είναι.

Αν εννοείς το Nokia X10 με snapdragon 480, IPS οθόνη και 4gb ram/ 64 gb αποθηκευτικό χώρο...θα σου έλεγα να το ξανασκεφτείς. Ταπεινή μου γνώμη.

Νσ το ξανασκεφτώ, δεν έχω αντίρρηση.

Αλλά θες να μου πεις τον λόγο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, vilfer είπε

Νσ το ξανασκεφτώ, δεν έχω αντίρρηση.

Αλλά θες να μου πεις τον λόγο;

Και μόνο το 4gb ram/64gb του στερεί την προοπτική να είναι smooth και πλήρως λειτουργικό σε 1-2 χρόνια από τώρα. Τα λειτουργικά και οι εφαρμογές βαραίνουν από έκδοση σε έκδοση και γίνονται πιο απαιτητικά. Εκτός αν εννοείς  μοντέλο με 6 ή 8gb ram.

Επεξ/σία από Green Dragon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα  νοκια Χ γραφουν στο κουτι , ειναι Αndroid one με 4 ετη αναβαθμισεις .Εχουν και μοντελα και με  μεγαλυτερη μνημη

Σε τουριστα εξω απο σταση ,ειδα καποιον να εχει το Χ10 , Χ20 αγνωστο γιατι μοιαζουν ..Φαινοταν πολυ καλα η οθονη στο ηλιο ,αλλα  και ειναι μεγαλο κινητο σαν μινι ταμπλετ ...

Δεν ειναι μονο οι επιδοσεις ,ειναι τι βολευει καποιον .Πρεπει να  δεις απο κοντα καποιο κινητο .

Νοκια παντως ελαχιστα μοντέλα  ,και ανοικτα , κυκλοφορουν στις αλυσιδες να τα δει κανεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Fotia είπε

.......

Δεν ειναι μονο οι επιδοσεις ,ειναι τι βολευει καποιον .Πρεπει να  δεις απο κοντα καποιο κινητο .

Νοκια παντως ελαχιστα μοντέλα  ,και ανοικτα , κυκλοφορουν στις αλυσιδες να τα δει κανεις..

Σωστά το λες. Και εγώ θέλω να το δω και να το περιεργαστώ.

Ωστόσο οι μεγάλες αλυσίδες δεν έχουν τη σειρά X.  Έχουν μόνο τα low range G..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι εχω διαβασει ,υπαρχει παρανοηση με την ονομασια σειρα 4 που εδωσαν για  Snapdragon.

Φαινεται ειναι κατηγοριας σειρας 6 και 7  Snapdragon ,στα  κινητα 4G , δηλαδη πολυ αξιοπρεπή για καθημερινη χρήση για λιγο απο ολα ,αλλα με 5 G ,και με καλυτερη διαχειριση μπαταριας .

Ενα μειονεκτημα δεν υποστηρίζει για κάποιους λογους, βιντεο 4Κ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...