Προς το περιεχόμενο

All around κινητο κατω απο 300Ε


eko13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

..

6 ώρες πριν, eko13 είπε

Το 8.3 είναι καλυτερο από το 8 pro, ΑΛΛΑ φαίνεται ότι δεν έχει τελικά Gorilla Glass Ή το asahi το εναλλακτικό τζαμί προστασίας, που είναι τεράστια φαουλ. Τα Nokia είναι ένα τσικ ακριβότερα απο τον ανταγωνισμό, αλλά όχι δύο τσικ όπως τα Σαμσουνγκ! Το 8.3 δεν το κοίταζα γιατί το είχα πετύχει ακριβά ή καθόλου το Χ20 φαινόταν εντως μπάτζετ...

Το 8.3 οπου το εχω δει ,δειχνει ναυαρχιδα σε κατασκευη.Απο που προκυπτει το εναλλακτικο τζαμι δεν είναι καλο ;

Είναι πολλες εταιρίες που βγαζουν προστασιες, και δεν διαφημιζονται.

Tο Nokia Χ20 ειναι ακριβο με ότι προσφερει κατα την αποψη μου.Το Χ10 ειναι πιο οικονομικο και παρομοιο ,με κυριο ατου και στα δυο το Android one για 3 ετη .

Αλλα αν δεν τα δει καποιος απο κοντα ,ολα ειναι θεωρίες .Δεν κυκλοφορει η σειρα Χ ακομα στις αλυσίδες

Επεξ/σία από Fotia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, Fotia είπε

..

Το Χ10 ειναι πιο οικονομικο και παρομοιο ,με κυριο ατου και στα δυο το Android one για 3 ετη .

Αλλα αν δεν τα δει καποιος απο κοντα ,ολα ειναι θεωρίες .Δεν κυκλοφορει η σειρα Χ ακομα στις αλυσίδες

Κι εγώ στο Χ10 κατέληξα, αλλά δεν το βρίσκω σε κανένα μεγάλο κατάστημα. Παρ' όλα αυτά, στο Best Price το βρίσκεις σε καλή τιμή.

Έστειλα μήνυμα στο πλαίσιο και ρώτησα αν σκοπεύουν να το φέρουν σύντομα και μου απάντησαν ότι:

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας, ωστόσο θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι αυτή τη στιγμή δεν έχουμε κάποια επίσημη πληροφόρηση σχετικά με την παραλαβή του συγκεκριμένου μοντέλου στις κεντρικές μας εγκαταστάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διπλωματικη απάντηση του βλεποντας και κανοντας .Να πουλησουμε πρωτα τα Νοκια που έχουμε ,αλλα και δεν τα εχουμε σε όλα τα καταστηματα να τα δει κανείς επίσης...

Αν το ειχαν παραγγειλει θα το ήξεραν...Μαλλον για Black Friday παει η ιστορία σε όλα τα νεα προιόντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όντως η διαφορά στην τιμή μεταξύ  Χ10-Χ20 δεν δικαιολογείται από τις διαφορετικές κάμερες οπότε το Χ10 είναι πιο VFM.

Black Friday σκέφτομαι και εγώ πλέον, αλλά θα βγει τίποτα καλό? Ή τζάμπα θα περιμένουμε? Πέρσι το είχε βγει?

Επεξ/σία από eko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Nokia δεν κανουν ευκολα προσφορες .Παλια θυμαμαι στο Νοκια 7.2 που το διαφημιζαν εκεινη την εποχη , το είχε το public με εκπτωση. Και παλαιότερα το Νοκια 6 ο Κωτσόβολος επειδη ηταν μεταλλικο...

Παντως το Χ10 ακομα εχει και λιγα reviews να διαβασει κανεις ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οφειλω να ομολογισω οτι ενας απο τους βασικους λογους που δεν κοιταζα το note 10 pro ειναι οτι δεν ειχε σταθεροποιητη εικονας στο βιντεο, ειχα δει συγκριτικο βιντεο και το αποτελεσμα ηταν τραγικο... ΟΜΩΣ διαβασα και τσεκαρα απο κοντα οτι αυτο ισχυει μονο στο 4Κ, σε αναλυση 1080 εχει κανονικα. Εγω ποτε δεν τραβαω βιντεο σε μαξ οσο για μεγεθος οσο και γιατι εχω αδυναμο λαπτοπ για να τα δω... Συνηθως 720 τραβαω.

Οποτε ξαναμπαινει στο παιχνιδι, χανεις αρκετα σε επιδοσεις απο X3 pro, αλλα εχεις amoled οθονη, καλυτερες καμερες και αυτονομη θυρα sd (δεν χανεις μια θεση σιμ).  Εχω αρχισει και κανω δευτερες σκεψεις για το X3 προ... Αλλα δεν υπαρχουν και εναλλακτικες πολλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επειδή μαλλον θα την κανω την κινηση, εχω λιγο μετατοπιστει.

Πλεον για καινουργιο κοιταω το Redmi Note 10 pro, θελω το 8ρι ραμ, αλλα θεωρω τα 70 ευρω παραπανω εξωφρενικα σε σχεση με το 6ρι. Θα δω μεγαλη διαφορα με το 8ρι ή γινεται η δουλεια και με το 6ρι?  Δεν εχει και τον πιο σβελτο επεξεραγαστη για αυτο το λεω. Το X3 προ εχει υποχωρισει δευτερο χαχαχα

ΑΛΛΑ κοιταω για μεταχειρισμενο στο ιδιο μπατζετ το MI note 10 pro, κανω υποχωρηση ως προς την καρτα sd (εχει ραδιο) λογικα απιστευτες καμερες, αλλα με προβληματιζει οτι εχει τον πιο αδυναμο επεξεργαστη απο οσα κοιταω συν οτι ειναι δυο χρονων. Υπαρχει και καινουργιο στα 450 αλλα ειναι υπερβολικα πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι μεταχειρισμενο.Δεν ξερεις ο άλλος γιατι το πουλά .

Καλυτερα κατι ενδιαμεσο σε αξια καινουριου μεταχειρισμενου, σε οτι χρηματα μπορεις να διαθεσεις ,και δες τα απο κοντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια, 

Και εγώ στην διαδικασία για αγορά κινητού γυρω στα 300€,

έχω  καταλήξει στο poco f3 8/256 (320 από best price), αλλά μου εχουν μπει και σκέψεις για μεταχειρισμένο 1+ 8t στα 350

Για πείτε και εσείς καμία ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Mankon7 είπε

Καλησπέρα παιδια, 

Και εγώ στην διαδικασία για αγορά κινητού γυρω στα 300€,

έχω  καταλήξει στο poco f3 8/256 (320 από best price), αλλά μου εχουν μπει και σκέψεις για μεταχειρισμένο 1+ 8t στα 350

Για πείτε και εσείς καμία ιδέα;

Πάνε στο Samsung A52s. Δεν θα το μετανιώσεις. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/10/2021 στις 4:26 ΜΜ, Mankon7 είπε

Άρα έχουμε και λέμε

Samsung A52s  ή μεταχειρισμένο 1+ 8t;;;

Εγώ θα πήγαινα στο Samsung A52s. 

Στα 350 ευρώ νομίζω αξίζει με τα 1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...