Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@PeggyV στις ρυθμίσεις IP, αντι για automatic ή manual , βαλτο σε PPPOE.

Θα σου εμφανίσει απο κάτω 2 έξτρα πεδία να βάλεις το username & password που συνδέεσαι στον provider (cosmote είχες πει;)

αν δεν το βρίσκεις πες να ανεβάσω screens

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, Agent_Orange είπε

@PeggyV στις ρυθμίσεις IP, αντι για automatic ή manual , βαλτο σε PPPOE.

Θα σου εμφανίσει απο κάτω 2 έξτρα πεδία να βάλεις το username & password που συνδέεσαι στον provider (cosmote είχες πει;)

αν δεν το βρίσκεις πες να ανεβάσω screens

 

Ευχαριστώ για την απάντηση 

καταλαβαινω τι εννοείς στην IP - - - PPPOE 

τι βάζεις όμως για LOGIN ??? 
αν θες κάνε κάποια screenshot 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, Agent_Orange said:

@PeggyV στις ρυθμίσεις IP, αντι για automatic ή manual , βαλτο σε PPPOE.

Θα σου εμφανίσει απο κάτω 2 έξτρα πεδία να βάλεις το username & password που συνδέεσαι στον provider (cosmote είχες πει;)

αν δεν το βρίσκεις πες να ανεβάσω screens

 

Από περιέργεια το έκανα κι εγώ αυτό με cosmote αλλά παραμένει nat 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
4 ώρες πριν, Agent_Orange είπε

Για κάποιο λόγο δεν με αφήνει να ανεβάσω αρχεία.

@PeggyV

Για login βάζεις username χχχχχ@otenet.gr και password αυτά που συνδέεται και το μοντεμ σου στην Cosmote.

 

Ευχαριστώ, αλλά  είναι FTTH 200/20 δεν ξέρω αν γίνεται 

θα πάρω και ένα τηλ να τους ρωτήσω όταν θα είμαι παρών στο άλλο σπίτι με την COSMOTE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Έχω συνδέσει το PS5 με λογαριασμό youtube για να ανεβάσω βίντεο, αλλά μου λέει συνεχώς "Can't upload". Σύνδεσα κι άλλον ένα λογαριασμό και πάλι τα ίδια. 

Έχει κανείς άλλο το ίδιο θέμα; Χρειάζεται να κάνω κάτι που δεν γνωρίζω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/5/2022 στις 5:55 ΜΜ, PeggyV είπε

Ποιες επιθέσεις ; 
να μου τις διευκρινίσεις παρακαλώ 

Κάθε τύπου επιθέσεων που γίνονται στο διαδίκτυο με κακόβουλες προθέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

*** This title is available to PlayStation Plus Extra members as part of Ubisoft+ Classics. Access to Ubisoft+ Classics games is a benefit for PlayStation Plus Extra and Premium members

επίσης για ps3 

These are original, non-remastered versions of PS3 games and are available to PlayStation Plus Premium members where cloud streaming is available.

 

γενικά λιγα μου φαίνονται αν κ είναι αρχη ακόμα

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα μεγάλα παιχνίδια του ps5 και της συλλογής τα έχω..Αν δεν έχει αρκετά Indie μέσα ps4/ps5 συν πολλά από άλλα στούντιο για το ps5,τότε μου είναι τελείως αδιάφορο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δεύτερο tier έχει αρκετά ποιοτικά παιχνίδια. Δεν νομίζω ότι μπορεί να πει κάποιος ότι είναι σκουπίδι. Ειδικά αφού θα ανανεώνεται η λίστα και κάθε μήνα, μου φαίνεται κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και μόνο που τον αναφέρω αυτό τον όρο με πιάνει μια αηδία, timed exclusive θα είναι, στην καλυτερη

Επεξ/σία από tsakonass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει console gaming (συζητηση)?

Ubisoft+ will come to PlayStation in the future, bringing access to more than 100 titles, additional content packs, and rewards to the platform. The subscription service is currently available on PC, Stadia, and Amazon Luna, offering players day-one releases, classic games, and premium editions, and ultimately will be available on PlayStation and Xbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...