Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η λογικη αυτο λεει, και αυτο περιμενα να ακουσω δυστυχως. Οποτε στην ουσια εγω κερδισα μονο στα λεφτα. Στην ουσια δεν μπορω να παιζω παραλληλα και στις 2 του εκδοσεις, οπως πχ ειπα οτι θελω να το συνεχιζω στο ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, nekrik είπε

Ωραία ds features, μετριαντζα παιχνίδι.

Μια χαρά ήταν το game ρε!
Ωραία mechanics αν αναλογιστείς οτι πηγαίνανε για oldschool RE φάση, αρκετά τίμιο story, ωραίοι αν και επι το πλείστον εύκολοι γρίφοι. Παίχτο αξίζει αν σου αρέσει το είδος

Τώρα για τα DS features, έχοντας παίξει το game μου φαίνονται αρκετά άχρηστα να λέμε την αλήθεια, δεδομένης της φύσης του παιχνιδιού. Αφού είναι εκεί, why not προφανώς - Ξεκάθαρα όμως φαίνεται πώς δεν αξίζει να το πληρώσεις αν το έχεις ήδη στο GP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, chncynic είπε

Μια χαρά ήταν το game ρε!
Ωραία mechanics αν αναλογιστείς οτι πηγαίνανε για oldschool RE φάση, αρκετά τίμιο story, ωραίοι αν και επι το πλείστον εύκολοι γρίφοι. Παίχτο αξίζει αν σου αρέσει το είδος

Τώρα για τα DS features, έχοντας παίξει το game μου φαίνονται αρκετά άχρηστα να λέμε την αλήθεια, δεδομένης της φύσης του παιχνιδιού. Αφού είναι εκεί, why not προφανώς - Ξεκάθαρα όμως φαίνεται πώς δεν αξίζει να το πληρώσεις αν το έχεις ήδη στο GP

Το παιχνίδι το έχω στο pc από όταν βγήκε. Το έχω φτάσει  στη μέση αλλά το παράτησα. Προσωπικά το θεωρώ μέτριο και βαρετό. Καμία σχέση με SH η RE εκτός και αν εξαιρέσεις την εξαιρετική δουλειά του Akira Yamaoka.

Επεξ/σία από nekrik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nekrik είπε

Το παιχνίδι το έχω στο pc από όταν βγήκε. Το έχω φτάσει  στη μέση αλλά το παράτησα. Προσωπικά το θεωρώ μέτριο και βαρετό. Καμία σχέση με SH η RE εκτός και αν εξαιρέσεις την εξαιρετική δουλειά του Akira Yamaoka.

Καλά είναι τελείως διαφορετικό το concept απο SH/RE - Δεν έχει καθόλου, action/shooting etc. Ενα μικρό κομμάτι stealthίλας προς το τέλος αλλα αυτό. Adventure είναι απλα με τα mechanics του RE. 

Τεσπά, δεν είναι και GOTY αλλα για τους φαν του horror genre είναι μια χαρά νομίζω. Αμαρτία αυτό που θα πώ, αλλα πιο πολύ το ευχαριστήθηκα και το θυμάμαι απο το RE7 που ήταν σκέτο action jumpscare με ιστορία μπετό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά. 

Σήμερα παρέλαβα τα συγκεκριμένα black covers και είναι εξαιρετικά. 

Ποιότητα εφάμιλλη με τα original. 

https://www.amazon.de/dp/B098JP1M2M/ref=cm_sw_r_cp_apap_vxNvkXhdHtQgo

Συστήνονται ανεπιφύλακτα. 

Παραθέτω 2 πρόχειρες φώτος 

Πανέμορφο σε μαύρο. 

 

20210813_122643.jpg

20210813_125710.jpg

Επεξ/σία από johnnyman
  • Like 8
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι η ιδια η Σονυ δεν εχει βγαλει καπακια σε αλλα χρώματα πχ στα αντίστοιχα των νέων χειριστριών μαυρο- κοκκινο που ειχε βγαλει πρόσφατα  , εστω εξτρα να τα αλλαζεις εσυ , θα μπορουσε να βγαζει λεφτα απο αυτο και τωρα τα χανει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Votritis είπε

εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι η ιδια η Σονυ δεν εχει βγαλει καπακια σε αλλα χρώματα πχ στα αντίστοιχα των νέων χειριστριών μαυρο- κοκκινο που ειχε βγαλει πρόσφατα  , εστω εξτρα να τα αλλαζεις εσυ , θα μπορουσε να βγαζει λεφτα απο αυτο και τωρα τα χανει. 

Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Πιστευω καποια στιγμη θα βγαλει καπακια σε αλλα χρωματα η σονυ.

Βασικά πιο πολύ φαντάζομαι για τα Special Editions θα βγάλει παρά για σκέτα χρώματα, αν και όντως υπάρχει κόσμος που θα δώσει 4πλάσια λεφτά για Sony branded πλαστικό αντί για 3rd party

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Το judgement αξίζει? 

Δεν έχω ασχοληθεί με κανένα yakuza 

 

ειναι οκ αλλα απο ολη τη σειρα μαλλον το κατωτερο.

εχω πει περισσοτερα εδω: https://www.gameover.gr/2019/07/02/judgment-review/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

ειναι οκ αλλα απο ολη τη σειρα μαλλον το κατωτερο.

εχω πει περισσοτερα εδω: https://www.gameover.gr/2019/07/02/judgment-review/

Από τα βίντεο που έχω δει στο YouTube δεν μου γέμισε το μάτι γαμωτο. 

Πολύ απαρχαιωμένο και ψεύτικο μου φαίνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, johnnyman είπε

Καλησπέρα παιδιά. 

Σήμερα παρέλαβα τα συγκεκριμένα black covers και είναι εξαιρετικά. 

Ποιότητα εφάμιλλη με τα original. 

https://www.amazon.de/dp/B098JP1M2M/ref=cm_sw_r_cp_apap_vxNvkXhdHtQgo

Συστήνονται ανεπιφύλακτα. 

Παραθέτω 2 πρόχειρες φώτος 

Πανέμορφο σε μαύρο. 

 

20210813_122643.jpg

20210813_125710.jpg

Και εγώ περιμένω ακόμα τα dbrand...Απιστευτο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...