Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 11


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 hours ago, andreas1gr said:

Έχω να κάνω καθαρή εγκατάσταση σε Ryzen από πέρσι…

Δεν κανεις update τους chipset drivers μονο σε φορματ. Εστω μια φορα στους 6 μηνες, για το καλο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, imvrios είπε

Καταρχήν είναι καλό που η αναβάθμιση σου ολοκληρώθηκε χωρίς προβλήματα. 

Να σημειώσω ότι το stick στο οποίο αναφέρομαι είναι ολοκαίνουργιο μοντέλο, WiFi 6. Τέλος πάντων, έγραψα στον κατασκευαστή για νέους drivers.

Δεν ολοκληρωθηκε σωστα σε τρεις υπολογιστες που δεν μου εβγαζε μεσω update την αναβαθμιση και την εκανα απο το iso μετα μου εβγαζε μια σημαντικη ενημερωση που δεν μπορουσε να την κατεβασει και στους τρεις.

Εκανα καθαρη εγκατασταση και στους τρεις δηλαδη ολα απο την αρχη παλι καλα που ειναι γρηγορα μηχανηματα και τα τελειωσα σχετικα γρηγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ultraex2003 είπε

αυτον τον καιρο μια χαρα παιζω με αυτα !!

Shadow of the Tomb Raider/Battlefield 1/Battlefield V/MassEffect legendary edition/Horizon Zero Dawn

 

 

 

 

Από αυτά που γράφετε αυτό που παίζω είναι το shadow of the tomb raider. Σε αυτό απλά με πετάει από το παιχνίδι. Χωρίς να μου εμφανίσει κάποιο σφάλμα. Δεν ξέρω αν φταίει ότι έχω κάνει εγκατάσταση windows 11 από iso του fr33thy ο οποίος κάνει κάποιες αλλαγές γενικά στα windows

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, LLLEFTERIS said:

Δεν ολοκληρωθηκε σωστα σε τρεις υπολογιστες που δεν μου εβγαζε μεσω update την αναβαθμιση και την εκανα απο το iso μετα μου εβγαζε μια σημαντικη ενημερωση που δεν μπορουσε να την κατεβασει και στους τρεις.

Εκανα καθαρη εγκατασταση και στους τρεις δηλαδη ολα απο την αρχη παλι καλα που ειναι γρηγορα μηχανηματα και τα τελειωσα σχετικα γρηγορα.

Μαλλον επεσες σε αυτη την περιπτωση?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, leriban είπε

Από αυτά που γράφετε αυτό που παίζω είναι το shadow of the tomb raider. Σε αυτό απλά με πετάει από το παιχνίδι. Χωρίς να μου εμφανίσει κάποιο σφάλμα. Δεν ξέρω αν φταίει ότι έχω κάνει εγκατάσταση windows 11 από iso του fr33thy ο οποίος κάνει κάποιες αλλαγές γενικά στα windows

δε ξερω φιλε μου σε μενα παιζει μια χαρα το shadow of the tomb raider  προσωπικα δε κανω εγκαταστασεις windows  iso αλλων 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, leriban είπε

Από αυτά που γράφετε αυτό που παίζω είναι το shadow of the tomb raider. Σε αυτό απλά με πετάει από το παιχνίδι. Χωρίς να μου εμφανίσει κάποιο σφάλμα. Δεν ξέρω αν φταίει ότι έχω κάνει εγκατάσταση windows 11 από iso του fr33thy ο οποίος κάνει κάποιες αλλαγές γενικά στα windows

Βάζετε πειραγμένα ISOs και απορείτε γιατί έχετε θέματα..

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Βάζετε πειραγμένα ISOs και απορείτε γιατί έχετε θέματα..

Ελα ντε............Εγω δε θα περναγα καν να ρωτησω.

Επεξ/σία από Gogotsa
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, leriban είπε

Από αυτά που γράφετε αυτό που παίζω είναι το shadow of the tomb raider. Σε αυτό απλά με πετάει από το παιχνίδι. Χωρίς να μου εμφανίσει κάποιο σφάλμα. Δεν ξέρω αν φταίει ότι έχω κάνει εγκατάσταση windows 11 από iso του fr33thy ο οποίος κάνει κάποιες αλλαγές γενικά στα windows

Σοβαρά τώρα;

Βάζετε πειραγμένα iso, τρέχετε scriptακια για να τα κάνετε "καλύτερα", "ασφαλέστερα", και για να κερδίσετε ένα fps παραπάνω γιατί είστε παιχταράδες και γενικά guru της φάπας και μετά φταίει το λειτουργικό και ζήτω τα windows XP!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω καλύτερα να σβηστεί το system32, έτσι θα έχετε καλύτερο performance boost 

3 hours ago, LLLEFTERIS said:

Εψαξα για λυση δεν το ειδα αυτο δεν πειραζει καναμε εγκατασταση απο την αρχη.

Αν το έκανες απο το Upgrade assistant tool η λύση ήταν/είναι να κατεβεί το συγκεκριμένο KB το οποίο είναι το KB5017321 μέσα απο το MSU. Link Εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τρεχω ccleaner (δεν θυμαμαι τωρα πως λεγεται το αλλο τις iobit). Πρεπει το κοψω γιατρε? :D

(προφανως δεν τρεχω τετοια πραγματα, απλα αφαιρω ολες τις μπουρδες που μπορω να αφαιρεσω, πχ τη σαβουρα στο start menu)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, jumaru99 είπε

Σοβαρά τώρα;

Βάζετε πειραγμένα iso, τρέχετε scriptακια για να τα κάνετε "καλύτερα", "ασφαλέστερα", και για να κερδίσετε ένα fps παραπάνω γιατί είστε παιχταράδες και γενικά guru της φάπας και μετά φταίει το λειτουργικό και ζήτω τα windows XP!

το πηρες το βραβειο η ακομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, jim_p said:

Εγω τρεχω ccleaner (δεν θυμαμαι τωρα πως λεγεται το αλλο τις iobit). Πρεπει το κοψω γιατρε? :D

(προφανως δεν τρεχω τετοια πραγματα, απλα αφαιρω ολες τις μπουρδες που μπορω να αφαιρεσω, πχ τη σαβουρα στο start menu)

Το built-in disk cleaner δεν σου αρκεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, leriban said:

το πηρες το βραβειο η ακομα?

Ε ενταξει, εχει ενα δικιο.  Δεν εχει και πολυ λογικη να αναφερεις καποιο προβλημα που εχεις σε πειραγμενο λειτουργικο.
Η μονη απαντηση που μπορουμε να σου δωσουμε ειναι: "ρωτα τον fr33thy".

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...