Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, firepc είπε

Εχω τερματησει πολλα παιχνιδια απο gp και παντα βρισκω κατι νεο να παιξω. Παιζω το HI και θα πιασω μεθαυριο και το The Gunk που φαινεται αρκετα συμπαθυτικο.

Γενικα εχεις ενα δικιο. Δεν θα πω οτι ερχονται ολα, αλλα σιγουρα ερχονται παιχνιδια που δεν εχεις παιξει.

Εμενα με εχει κανει τσίπη το gp, σε αντιθεση με αυτο που ελεγε ο Φιλ οτι ο κοσμος αγοραζει πιο πολυ με gp

Διαφωνώ, το αντίθετο μου έχει δημιουργήσει,ειδικά από games που μπήκαν και μετά βγήκαν και δεν ήξερα καν ότι είχα ανάγκη να τα παίξω και να τα τερματίσω, μέχρι games που έπαιξα στο xbox στο gp και μετά είδα ότι θα τραβάνε καλύτερα σε handheld στο switch και τα πήρα και εκεί (κυρίως hades και hollow knight) ή ακόμα και στο pc και έχω τσιμπήσει και μερικά dlc σε ορισμένα. Επίσης λόγω αυτού, έμπαινα εδώ στο forum και με έκαναν expert και έχω και μια παράγκα στη Βραζιλία και έχω γεμίσει ακόμα πιο πολύ τη βιβλιοθήκη μου από την ντόπια αγορά του Σαου Παουλου.

Φυσικά για χρόνο να τα παίξω ούτε λόγος, ήδη κατέβασα και το One Piece που πάντα ήθελα να το δοκιμάσω αλλά φοβόμουν να το αγοράσω (και είμαι λάτρης όπως φαίνεται) και έχω βάλει και HALO MCC+Infinite, που δεν τα έχω αγγίξει ακόμα (είχα παίξει μερικά παλιά αλλα τώρα είπα να τα ξεκινήσω από την αρχή)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stafftw είπε

Διαφωνώ, το αντίθετο μου έχει δημιουργήσει,ειδικά από games που μπήκαν και μετά βγήκαν και δεν ήξερα καν ότι είχα ανάγκη να τα παίξω και να τα τερματίσω, μέχρι games που έπαιξα στο xbox στο gp και μετά είδα ότι θα τραβάνε καλύτερα σε handheld στο switch και τα πήρα και εκεί (κυρίως hades και hollow knight) ή ακόμα και στο pc και έχω τσιμπήσει και μερικά dlc σε ορισμένα. Επίσης λόγω αυτού, έμπαινα εδώ στο forum και με έκαναν expert και έχω και μια παράγκα στη Βραζιλία και έχω γεμίσει ακόμα πιο πολύ τη βιβλιοθήκη μου από την ντόπια αγορά του Σαου Παουλου.

Φυσικά για χρόνο να τα παίξω ούτε λόγος, ήδη κατέβασα και το One Piece που πάντα ήθελα να το δοκιμάσω αλλά φοβόμουν να το αγοράσω (και είμαι λάτρης όπως φαίνεται) και έχω βάλει και HALO MCC+Infinite, που δεν τα έχω αγγίξει ακόμα (είχα παίξει μερικά παλιά αλλα τώρα είπα να τα ξεκινήσω από την αρχή)...

οκ δεκτο

Εγω παντως απ οταν εβαλα gp, τα μονα που αγορασα ειναι το FC6 και το Red dead σε χαμηλη τιμη

Γενικα καλυπτομαι απο gp και το backlog μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, gregpec2 είπε

Το firewatch έιναι πολύ ωραίο παιχνίδι. Σε όσους αρέσουν τα narrative adventures, το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Πολύ δυνατό από τα λίγα adventure την τελευταία δεκαετία που τα "ένιωσα". Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ εφάμιλλο είναι το Soma.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 minutes ago, firepc said:

Εχω τερματησει πολλα παιχνιδια απο gp και παντα βρισκω κατι νεο να παιξω. Παιζω το HI και θα πιασω μεθαυριο και το The Gunk που φαινεται αρκετα συμπαθυτικο.

Γενικα εχεις ενα δικιο. Δεν θα πω οτι ερχονται ολα, αλλα σιγουρα ερχονται παιχνιδια που δεν εχεις παιξει.

Εμενα με εχει κανει τσίπη το gp, σε αντιθεση με αυτο που ελεγε ο Φιλ οτι ο κοσμος αγοραζει πιο πολυ με gp

 

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από privateer
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Επαιξε κανεις αυτο η ακομα δεν είναι διαθεσιμο;

 

unnamed-1.jpg

Μετά τις 10 απόψε θα μπει gamepass αφού θα βγει και το update για season 2...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Choutas είπε

Πολύ δυνατό από τα λίγα adventure την τελευταία δεκαετία που τα "ένιωσα". Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ εφάμιλλο είναι το Soma.

Καταπληκτικό το soma όντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Στην Ελλάδα της πειρατείας και με τους μισθούς που έχουμε σαφώς και θα δουλέψει ανάποδα..

α ναι?

σε εσενα πως δουλεψε για πες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...