Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Σωστά τα βλέπω. Dolby digital δεν έχει λογικό. Από c1 και πάνω. Όλα καλά, άμα δείς παιχνίδι που τα υποστηρίζει 120hz θα το καταλάβεις. Ή στο μενού του παιχνιδιού το ενεργοποιείς.

Πχ έχει το Cod και το overwatch (ως framerate).

Σε ευχαριστώ φιλαράκο μου :)

Αν το έχω μόνιμα σε 4Κ / 120 υπάρχει πρόβλημα με αυτά που δεν το υποστηρίζουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Marios Rios είπε

Σε ευχαριστώ φιλαράκο μου :)

Αν το έχω μόνιμα σε 4Κ / 120 υπάρχει πρόβλημα με αυτά που δεν το υποστηρίζουν?

Όχι πάντα στα 120Hz σεταρισμενη η κονσόλα ,δε χρειάζεται να την αλλάζει ,έχεις και λιγότερο input lag.Αστο εκεί στα 120 και μη το ξαναγυρισεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Marios Rios είπε

Σε ευχαριστώ φιλαράκο μου :)

Αν το έχω μόνιμα σε 4Κ / 120 υπάρχει πρόβλημα με αυτά που δεν το υποστηρίζουν?

Όχι, κανένα.

In other news,τι διαμάντι είναι αυτό το Hifi Rush ρε παιδιά;Έχω λιώσει και δε σταματάει να με εκπλήσσει.Νομιζω ότι θα δωθεί συνέχεια στο παιχνίδι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Billie13 είπε

Όχι, κανένα.

In other news,τι διαμάντι είναι αυτό το Hifi Rush ρε παιδιά;Έχω λιώσει και δε σταματάει να με εκπλήσσει.Νομιζω ότι θα δωθεί συνέχεια στο παιχνίδι.

Από τα λίγα τώρα τελευταία που το ξεκίνησα και το τερμάτισα χωρίς να διακόψω για να παίξω άλλο game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έληξε το 2μηνο μέσω ενεμπα, έβαλα 1 μήνα με ένα ευρώ για το ultimate. Υπάρχει κάποιος ενημερωμένος οδηγός για να τσιμπήσουμε ultimate πιο οικονομικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, koularasss είπε

Καλησπέρα έληξε το 2μηνο μέσω ενεμπα, έβαλα 1 μήνα με ένα ευρώ για το ultimate. Υπάρχει κάποιος ενημερωμένος οδηγός για να τσιμπήσουμε ultimate πιο οικονομικά;

Εεε, τζαμπα το 'καψες το μονοευρω, επρεπε το κλασσικο gold κολπο πριν το κανεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Billie13 είπε

Όχι, κανένα.

In other news,τι διαμάντι είναι αυτό το Hifi Rush ρε παιδιά;Έχω λιώσει και δε σταματάει να με εκπλήσσει.Νομιζω ότι θα δωθεί συνέχεια στο παιχνίδι.

Είναι επί πληρωμή από ότι βλέπω ε? Αξίζει τόσο πολύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, chrisgewrgi είπε

Δεν έχεις βάλει game pass?

Έχω ναι! Όλα καλά τελικά

Τώρα που κοίταξα δεν ζητάει χρήματα, δε ξέρω τι είδα πριν χαχαχαχ

Τι καλό εχει το game γενικά? Από γραφικά δε λέει κάτι απ' ότι βλέπω 

Επεξ/σία από Marios Rios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Billie13 είπε

Όχι, κανένα.

In other news,τι διαμάντι είναι αυτό το Hifi Rush ρε παιδιά;Έχω λιώσει και δε σταματάει να με εκπλήσσει.Νομιζω ότι θα δωθεί συνέχεια στο παιχνίδι.

 

12 ώρες πριν, dreaming123 είπε

Από τα λίγα τώρα τελευταία που το ξεκίνησα και το τερμάτισα χωρίς να διακόψω για να παίξω άλλο game.

Από τα λίγα που αφαίρεσα μετά από μόνο 2 ώρες παίξιμο. Όποτε υποκειμενικό το διαμάντι και η αξία των παιχνιδιών γενικότερα.

Απο την άλλη εγώ περιμένω πως και πως το castlevania DLC στο dead cells.

Θα λιώσουμε αυτή τη βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημέρα παίδες. Λογω επερχομενης αγοράς νεων επιπλων για το Setup μου χρειάζομαι HDMI μεγαλύτερου μηκους τοσο για το Series X οσο και για το PS5. Εχω λοιπόν 2 ερωτήσεις. Πρώτον, θα έχω απώλεια σηματος αν το HDMI ειναι 4-5 μετρα;

Βρήκα στο skroutz αυτο  Club3D HDMI 2.1 Cable HDMI male - HDMI male 5m Μαύρο CAC-1375 | Skroutz.gr 

Κοστιζει 36 ευρω. Δεν ειναι θεμα αλλα οπως καταλαβαινετε δεν θελω και να με δουλεψουν. Μπορω να βρω αντιστοιχο πιο φθηνα; Σημειωση, εχω την LG C2 οποτε τοσο το xbox οσο και το PS5 τικαρουν ολα τα κουτακια και δεν θελω να χασω καποιο feature λογω καλωδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...