Προς το περιεχόμενο

Νέα τεχνικά προβλήματα για το δίκτυο της Vodafone [Ενημέρωση]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 minutes ago, ccchristopoulosccc said:

Και η οποία Cosmote με ασύλληπτη αφθάδεια στο τηλέφωνο σου απαντά οτί "ναι πληρωνετε 50αρα αλλα η ταχυτητα της περιοχης maxarei στα 25 και ευχαριστημένος να'στε", γιατί και καλά είμαι η μόνη αξιόπιστη...

Καλά αυτό στο λένε όλοι, επίσης με τόσο μεγάλη απόκλιση φεύγεις από την 50ρα χωρίς να πληρώσεις αν η περιοχή σου δεν υποστηρίζει παραπάνω. Για πηγαινε σε καμία άλλη να δεις ότι η cosmote είναι όντως η πιο αξιόπιστη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, galimanas είπε

Παιδιά χαλαρώστε λίγο....προβλήματα όλα τα δίκτυα κάποια στιγμή αντιμετωπίζουνε..μήπως θέλετε να γυρίσουμε σε εποχές που πληρώνανε μόνο στον ΟΤΕ πάγιο 40 ευρώ χωρίς να προσφέρει τίποτα????

Όχι δεν είναι έτσι. Το νόημα του παγίου είναι η διαρκής παροχή υπηρεσίας. Και ναι, φυσικά, είναι λογικό κάποια τεχνική αστοχία μέσω καύσωνα κτλ. Το πρόβλημα είναι η μέγιστη αδιαφορία. Είναι δυνατόν να μην βγάζεις ανακοίνωση αμέσως; Είναι δυνατόν να μην έχεις την ελάχιστη υποδομή έστω για σταθερό edge; Όχι δεν είναι δυνατόν εν έτει 2021. Είσαι απλά μ………..

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλω makeup sex από τη Vodafone τουλάχιστον απεριόριστα δεδομένα όλο τον Αυγουστο. Άντε ...

αυτή τη στιγμή στο Μαρουσι πάντως παίζει δεδομένα "Η".

Επεξ/σία από dchatz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Κομοτηνή εδώ και δυο ώρες τα ίδια σε κινητή, δεν μπαίνει στο Ίντερνετ με τίποτα. Μου έβγαλε και pdp authentication failure ξαφνικά και νόμιζα ότι έπαθε κάτι το τηλέφωνο…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Καλά αυτό στο λένε όλοι, επίσης με τόσο μεγάλη απόκλιση φεύγεις από την 50ρα χωρίς να πληρώσεις αν η περιοχή σου δεν υποστηρίζει παραπάνω. Για πηγαινε σε καμία άλλη να δεις ότι η cosmote είναι όντως η πιο αξιόπιστη

Δεν φεύγω από την 50άρα, γιατί με την ίδια αυθάδεια "εαν πάτε σε 24άρα,κανα 5-7ευρω διαφορα, αυτο ουσιαστικα θα είναι 17-18 κύριε".

Ήμουν και στις δύο άλλες,ξέρω από πρώτο χέρι οτί όντως αυτή ειναι αξιοπιστη τεχνικά (δεν ήταν ευθύς εξαρχής ο στόχος του σχολίου μου αυτός...) , απλά το μονοπώλιο οδηγεί σε τέτοιες υπεροπτικές απαντησεις.Ξέρω τις επιλογές μου, μην ανησυχείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συρος έχουν όλες οι εταιρίες σημερα το ίδιο πρόβλημα, δεδομένα off και κλήση πολύ δύσκολα εισερχόμενες και εξερχόμενες, το ίδιο και πολλές οικιακές συνδέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαράδετα πράγματα εν ετει 2021 ειδικά τώρα που οι περισσότεροι δουλεύουμε, δυστυχώς, μέσα από τα κινητά  και το ίντερνετ... μακάρι να φτιαχτεί και σύντομα και να δώσουν και κανένα μπόνους στα παιδιά που δουλεύουν εντατικά μέσα στον καύσωνα.

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, hayatevo9 είπε

Απαράδετα πράγματα εν ετει 2021 ειδικά τώρα που οι περισσότεροι δουλεύουμε, δυστυχώς, μέσα από τα κινητά  και το ίντερνετ... μακάρι να φτιαχτεί και σύντομα και να δώσουν και κανένα μπόνους στα παιδιά που δουλεύουν εντατικά μέσα στον καύσωνα.

Ξερεις πολυ καλα  τι μπονους θα παρουν απο την voda.

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...