Προς το περιεχόμενο

Μάζωξη


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, NTC Labs είπε

Εσενα τι να σε κανουμε με μαγιο...κορασιδα χρειαζομαστε

 

 

862328235d22eae5de02efd8e43351ad.jpg

Το λες γιατί δεν με έχεις δει ακόμη

topless-car-wash-31862141.png.5a98237518ff41e05e09137f5e7fb74b.png

Επεξ/σία από tsofras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 249
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το καλύτερο είναι να βάλετε μέρα και ώρα βάσει των όσων έχετε δει εως τώρα και όσοι μπορέσουμε θα έρθουμε. 

Για μένα πχ είναι απλό. Εάν δε δουλεύω θα έρθω. Αν δουλεύω δε πειράζει μια άλλη φορά. 

Αν έρθω θα είναι με το καινούριο απόκτημα γιατί είστε όλοι φρεσκαδουρες.. Δε τολμάω να φέρω το παλιό μου VAG 😁

 

IMG-20210907-WA0005.jpeg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, eMike είπε

Το καλύτερο είναι να βάλετε μέρα και ώρα βάσει των όσων έχετε δει εως τώρα και όσοι μπορέσουμε θα έρθουμε. 

Για μένα πχ είναι απλό. Εάν δε δουλεύω θα έρθω. Αν δουλεύω δε πειράζει μια άλλη φορά. 

Αν έρθω θα είναι με το καινούριο απόκτημα γιατί είστε όλοι φρεσκαδουρες.. Δε τολμάω να φέρω το παλιό μου VAG 😁

 

IMG-20210907-WA0005.jpeg

Και εγώ συμφωνώ να ορίσετε μια ημερομηνία και ώρα και όσοι μπορούμε να έρθουμε. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για εμένα κατετάχακη είσαι σαν ταξίδι καλύτερα να πάω Λουτράκι πιο λίγα θα κάψω. Θα έρθω με την μηχανή.

Γιατί δεν το κάνουμε τώρα το σκ πρωί;

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mp123 είπε

Για εμένα κατετάχακη είσαι σαν ταξίδι καλύτερα να πάω Λουτράκι πιο λίγα θα κάψω. Θα έρθω με την μηχανή.

Γιατί δεν το κάνουμε τώρα το σκ πρωί;

Μωρέ και απο εμένα κανα 40λεπτο είναι αλλά ότι βολεύει τους περισσότερους.

Έλα και με την μηχανή να την χαλβαδιάσουμε και αυτή

Σάββατο εγώ είμαι με τα παιδιά γιατί δουλεύει η γυναίκα οπότε Κυριακή είναι η μόνη μέρα που είμαστε όλοι μαζί

Άσε που πρωί έτσι όπως πάει ο καιρός θα λιώσουμε

@squib βλέπω οι περισσότεροι μπορούν και Παρασκευή εσύ θα μπορείς να το κλείσουμε σε Παρασκευή ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mp123 είπε

Για εμένα κατετάχακη είσαι σαν ταξίδι καλύτερα να πάω Λουτράκι πιο λίγα θα κάψω. Θα έρθω με την μηχανή.

Γιατί δεν το κάνουμε τώρα το σκ πρωί;

Έλα ρε θελουμε να δούμε το μίνι. Σκ συνήθως παίζουν δραστηριότητες με γυναικόπαιδα από ότι καταλαβαίνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για εμένα είναι δύσκολο για Πανεπιστημιούπολη...

Η μέρα καλή είναι, αλλά δεν μπορώ να πω σίγουρα ότι θα έρθω μέχρι μια δύο μέρες πριν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρασκευή καλά είναι Θα φέρω το μίνι αν δεν έχει να πάει πουθενά η γυναίκα  Αλλοιως με την μηχανή ( και αυτή κιβώτιο αυτοκινήτου έχει).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα έκλεισε για Παρασκευή και ενώ ειχα κανονίσει τη δουλειά μου τα πράγματα άλλαξαν γιατί προέκυψαν κατι ασθένειες και θα δουλεύω έως τις 10:30. 

Παίζει να είστε εκεί τόσο αργά; 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, eMike είπε

Είδα έκλεισε για Παρασκευή και ενώ ειχα κανονίσει τη δουλειά μου τα πράγματα άλλαξαν γιατί προέκυψαν κατι ασθένειες και θα δουλεύω έως τις 10:30. 

Παίζει να είστε εκεί τόσο αργά; 

ε αν πάμε κατα τις 19.00 δεν νομίζω (δεν την παλεύω και εγώ για 3+ ώρες ορθοστασίας)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, tsofras είπε

ε αν πάμε κατα τις 19.00 δεν νομίζω (δεν την παλεύω και εγώ για 3+ ώρες ορθοστασίας)

Λογικό. Δε πειράζει να είμαστε καλά στην επόμενη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλετε μηπως να το κάνουμε Τρίτη για καλύτερα; Ούτως ή αλλιώς πάνω κάτω ίδιες είναι οι ψήφοι αν θυμάμαι καλά. 
 

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, paylidis είπε

Θέλετε μηπως να το κάνουμε Τρίτη για καλύτερα; Ούτως ή αλλιώς πάνω κάτω ίδιες είναι οι ψήφοι αν θυμάμαι καλά. 
 

Εγώ μέσα είμαι. Θα φέρω το εργαλείο με την  ακραποβιτζ φορεμενη. Αμάξι όχι το θέλει η γυναίκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...