Προς το περιεχόμενο

Αγορά μεταχειρισμένου αυτοκινήτου.


nikos_loko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα σε όλυς και όλες.

ενδιαφέρομαι για μεταχειρισμένο αυτοκίνητο αλλά δεν μπορώ να πω πως ξέρω και πολλά. Αρχικά όσους ρώτησα όλοι για μάρκες μου λένε πως πάνω κάτω ίδιες είναι και ότι όλα τα αμάξια καλά είναι. κάποιος γνωστός αυτήν την περίοδο δεν πουλά το αμάξι του, και από όσα βλέπω σε σαιτ τύπου car και τέτοια μου φαίνονται λίγο τσιμπημένες οι τιμές. Ακόμα δεν ξέρω γιατί πολλά αυτοκίνητα δεν αναφέρουν κατανάλωση εντός πόλης και ακόμα από χιλιόμετρα δεν ξέρω μέχρι πόσα να κοιτάξω να έχει. Τώρα μην μου πείτε είναι ανάλογα με την χρήση και τον ιδιοκτήτη, χαίρω πολύ, που να ξέρω πως το μεταχειριζόταν ο προηγουμενος ιδιοκτήτης. Δίνω μέχρι 5-5500, για παραπάνω δεν πάει το πορτοφόλι. προτάσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, tsakitsan95 είπε

Αρχικά χρήση - ανάγκες? Βρίσκεσαι Αθήνα επαρχία?

σπίτι δουλειά, δουλειά σπίτι άντε και λίγο κανά ταξιδάκι επαρχία. Βόρεια Ελλάδα είμαι Θεσσαλονίκη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω φιλε θα σου πρωτεινα audi a4 του 98 μοντελο. Εχει ενα παρομοιο ενα φιλαρακι μου και απο τι με χει πει ειναι πολυ κομπλε εχει καλη καταναλωση 1.6 μοτερ απο μεσα ειναι ανετο και ευρυχωρο και μπορεις να πας ταξιδι με ανεση και απο σω ξερω δεν βγαζει και πολλα κουσουρια αρκει να του κανεις τα σωστα service. Αμα θες ψαξε στο car.gr παιζουν καλες τιμες, το αμαξι ειναι λιγο παλιο αλλα για την ηλικια του ειναι πολυ κομπλε επεισης δεν κατεχεις και κανα τεραστιο ποσο για να παρεις κατι καινουργιο.

Μόλις τώρα, nikos_loko είπε

σπίτι δουλειά, δουλειά σπίτι άντε και λίγο κανά ταξιδάκι επαρχία. Βόρεια Ελλάδα είμαι Θεσσαλονίκη.

ΑΑ εισαι απο τα μερη μας εσυ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dimitris_Marousopoulos είπε

Εγω φιλε θα σου πρωτεινα audi a4 του 98 μοντελο. Εχει ενα παρομοιο ενα φιλαρακι μου και απο τι με χει πει ειναι πολυ κομπλε εχει καλη καταναλωση 1.6 μοτερ απο μεσα ειναι ανετο και ευρυχωρο και μπορεις να πας ταξιδι με ανεση και απο σω ξερω δεν βγαζει και πολλα κουσουρια αρκει να του κανεις τα σωστα service. Αμα θες ψαξε στο car.gr παιζουν καλες τιμες, το αμαξι ειναι λιγο παλιο αλλα για την ηλικια του ειναι πολυ κομπλε επεισης δεν κατεχεις και κανα τεραστιο ποσο για να παρεις κατι καινουργιο.

ΑΑ εισαι απο τα μερη μας εσυ!

πολύ παλιό ρε φίλε 23 χρονών αμάξι...κανα άλλο 15ετίας ή πιο καινούργιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nikos_loko είπε

πολύ παλιό ρε φίλε 23 χρονών αμάξι...κανα άλλο 15ετίας ή πιο καινούργιο?

Aν θες κατι πιο καινουργιο τοτε τσεκαρε bmw e 46 του 05 εχει καλες τιμες στο car

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dimitris_Marousopoulos είπε

Aν θες κατι πιο καινουργιο τοτε τσεκαρε bmw e 46 του 05 εχει καλες τιμες στο car

αυτά είναι 2κ κυβικά....τέλη κυκλοφορίας, βενζίνη κτλ θα φτάσω να δουλεύω μόνο για το αμάξι ρε συ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikos_loko είπε

αυτά είναι 2κ κυβικά....τέλη κυκλοφορίας, βενζίνη κτλ θα φτάσω να δουλεύω μόνο για το αμάξι ρε συ..

Aραξε υπαρχουν και μικροτερα 1.6, 1.8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Dimitris_Marousopoulos είπε

Aν θες κατι πιο καινουργιο τοτε τσεκαρε bmw e 46 του 05 εχει καλες τιμες στο car

Σιγα μη παρει και buick 8.000 κυβικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/314171319-opel-corsa τσεκαρε αυτο φιλε

3 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Σιγα μη παρει και buick 8.000 κυβικα

ναι ολα τα ε46 δεν ειναι 2λιτρα εχει και μικροτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dimitris_Marousopoulos είπε

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/314171319-opel-corsa τσεκαρε αυτο φιλε

ναι ολα τα ε46 δεν ειναι 2λιτρα εχει και μικροτερα

να παρει 1.6, το οποιο και δε παει βημα, και καιει πολυ και ειναι ακριβο στη συντηρηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, nikos_loko είπε

καλησπέρα σε όλυς και όλες.

ενδιαφέρομαι για μεταχειρισμένο αυτοκίνητο αλλά δεν μπορώ να πω πως ξέρω και πολλά. Αρχικά όσους ρώτησα όλοι για μάρκες μου λένε πως πάνω κάτω ίδιες είναι και ότι όλα τα αμάξια καλά είναι. κάποιος γνωστός αυτήν την περίοδο δεν πουλά το αμάξι του, και από όσα βλέπω σε σαιτ τύπου car και τέτοια μου φαίνονται λίγο τσιμπημένες οι τιμές. Ακόμα δεν ξέρω γιατί πολλά αυτοκίνητα δεν αναφέρουν κατανάλωση εντός πόλης και ακόμα από χιλιόμετρα δεν ξέρω μέχρι πόσα να κοιτάξω να έχει. Τώρα μην μου πείτε είναι ανάλογα με την χρήση και τον ιδιοκτήτη, χαίρω πολύ, που να ξέρω πως το μεταχειριζόταν ο προηγουμενος ιδιοκτήτης. Δίνω μέχρι 5-5500, για παραπάνω δεν πάει το πορτοφόλι. προτάσεις?

Πάρε ένα Yaris 15-ετίας που έχει η μισή Ελλάδα και καθάρισες...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ntinaras είπε

να παρει 1.6, το οποιο και δε παει βημα, και καιει πολυ και ειναι ακριβο στη συντηρηση?

Για την δουλεια του θα το παρει ο ανθρωπος και για της μετακινεισης για ποιο λογο να τρεχει αν ειναι ετσι να παρει κατι ποιο σπορ αλλα δεν ειπαι κατι τετοιο επεισης τα 1.6 ειναι μια χαρα σε καταναλωση και στη συντηρηση εχω χρονια αμαξι που ειναι 1.6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Dimitris_Marousopoulos είπε

Για την δουλεια του θα το παρει ο ανθρωπος και για της μετακινεισης για ποιο λογο να τρεχει αν ειναι ετσι να παρει κατι ποιο σπορ αλλα δεν ειπαι κατι τετοιο επεισης τα 1.6 ειναι μια χαρα σε καταναλωση και στη συντηρηση εχω χρονια αμαξι που ειναι 1.6

με εναμιση τονο αμαξωμα οχι δεν ειναι μια χαρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

με εναμιση τονο αμαξωμα οχι δεν ειναι μια χαρα.

 

το audi α4 που εχει γνωστος μου εναι ιδια κιλα και η καταναλωση του ειναι πολυ καλη

2 λεπτά πριν, Dimitris_Marousopoulos είπε

το audi α4 που εχει γνωστος μου εναι ιδια κιλα και η καταναλωση του ειναι πολυ καλη

6.2 στα 100χλμ ειναι μια χαρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...