Προς το περιεχόμενο

NBA 2K22 [PS4][Xbox One][PS5][Xbox Series X][Switch]


momotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Basilhs1982 είπε

κυρίως για το MyTeam αλλά μήπως είναι λιγάκι αργά;

Πόσο χρόνο απαιτεί να φτιάξεις μια αξιοπρεπή ομάδα

Αργά δεν είναι,στο market υπάρχουν συνεχώς vfm προσθήκες και τα challenges δίνουν εύκολότερα mt απο πέρισυ.

To θέμα φέτος είναι στο online,παίζει ρόλο ο χειρισμός και σε 2η μοίρα τα attributes του παίκτη.Κοινώς με rubies χτυπάς άνετα diamonds αν έχεις στοιχειώδη εμπειρία απο άμυνα και 1-2 on the fly συστήματα.

Γενικώς,ξέχνα το περσινό runngun που με curry λχ τα έβαζες απο κέντρο.

Στη 2η season είμαι ήδη στο 36 και το melo (έπαθλο της 1ης) χωρίς σοβαρό grind,το οποίο πλέον το ρίχνω στο mycareer.

Γενικώς το παιχνίδι δεν έχει καμία σχέση με τα προηγούμενα,πλήρης βελτίωση στο ps5.

Στο ps4 πάραυτα διαβάζω οτι πέφτει κλάμα δυστυχώς.

Επεξ/σία από momotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/11/2021 στις 9:51 ΜΜ, Basilhs1982 είπε


Φέτος η ΚΟΝΑΜΙ μας την έκανε, το FIFA είναι μία από τα ίδια, περισσότερο μπάσκετ θυμίζει και λιγότερο ποδόσφαιρο. Για αυτό και σκέφτομαι την αγορά του 2Κ22 (series X) κυρίως για το MyTeam αλλά μήπως είναι λιγάκι αργά; Χάζεψα λίγα streams και είδα ότι οι περισσότεροι έχουν πολύ δυνατές ομάδες και επίσης δεν ξέρω να παίζω 2Κ, τελευταία φορά που έπαιξα ήταν το 2Κ20 κοντά στις 160-180 ώρες.

Πόσο χρόνο απαιτεί να φτιάξεις μια αξιοπρεπή ομάδα για να μην σε κάνουν μπαούλο και για να μάθεις τα mechanics; Ρωτάω γιατί είμαστε και σε μια ηλικία, ελπίζω να μην χρειάζεται να είσαι συνέχεια πάνω απ΄την κονσόλα.

για το μονο που ειναι αργα αν εισαι nms παικτης ειναι το collector level κατα τα αλλα μπορεις να καλυψεις το χαμενο εδαφος με λιγο καψιμο στην αρχη στα domination(ειδικα το τελευταιο ειναι must μιας και σου δινει diamond coach για το υπολοιπο του παιχνιδιου)+οτι θα εξοικειωθεις με το gameplay και θα βγαλεις αρκετα mt+tokens

και αν θες να τεσταρεις το online ξεκινα κανα draft που οι ομαδες ειναι πανομοιοτυπες γιατι στο unlimited μπορει να ξενερωσεις στο ξεκινημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία τιμή θα πέσει γιατί είναι πανάκριβο . Ξέρουμε κάτι για το black friday; Ειδικά στο series s που μόνο ιντερνετικά μπορούμε να το πάρουμε οι τιμές είναι αστείες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, vargas είπε

Καμία τιμή θα πέσει γιατί είναι πανάκριβο . Ξέρουμε κάτι για το black friday; Ειδικά στο series s που μόνο ιντερνετικά μπορούμε να το πάρουμε οι τιμές είναι αστείες

Δυστυχώς το είχαν σε προσφορά τέλη Οκτώβρη σε όσους είχαν gold, το έβρισκα 36 ευρώ (αν θυμάμαι σωστά) στο Βραζιλιάνικο οπότε μπορεί και να μην το ξαναβάλουν φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, vargas είπε

Καμία τιμή θα πέσει γιατί είναι πανάκριβο . Ξέρουμε κάτι για το black friday; Ειδικά στο series s που μόνο ιντερνετικά μπορούμε να το πάρουμε οι τιμές είναι αστείες

Αν δεν κάνω λάθος πάντα τη BF έχει πάντα 49,90,όπως και το fifa σε φυσική μορφή. Φαντάζομαι πως το ίδιο θα γίνει και σε ψηφιακή.

Για μένα πολλά είναι για κάτι που μέσα Φλεβάρη θα δωθεί δωρεάν στο game pass.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Basilhs1982 είπε

Σε συνδρομητές gold/gamepass είναι δωρεάν για κάποιες μέρες.

Φίλε εσύ το κατέβασες διοτι εγώ δεν το βρήκα να το κατεβάσω για αυτες τις λίγες μέρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, DimitriosT86 είπε

Φίλε εσύ το κατέβασες διοτι εγώ δεν το βρήκα να το κατεβάσω για αυτες τις λίγες μέρες 

Ναι το έχω κατεβάσει κανονικά, πήγαινε στο search κάνε αναζήτηση και θα στο βγάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, DimitriosT86 είπε

Φίλε εσύ το κατέβασες διοτι εγώ δεν το βρήκα να το κατεβάσω για αυτες τις λίγες μέρες 

Παιδιά δεν υπάρχει κάτι.. Τέρμα παραπληροφόρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...